Czy warto zamontować dzieciom rolety rzymskie duo?

Kącik dla wszystkich Tatusiów :)
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Czy warto zamontować dzieciom rolety rzymskie duo?

Postprzez salah » N lut 02 2020, 11:03

Cześć, specjalnie po to zalogowałem się na forum dla rodziców małych dzieci, żeby dopytać, czy Waszym zdaniem do sypialni, gdzie obecnie odpoczywa nasz mały noworodek, warto wykonać tego typu rolety rzymskie duo?

Wiadomo, że rolety rzymskie są coraz bardziej popularne, pytanie tylko czy powinno się je stosować tylko w pokojach dziennych, salonach i sypialniach, czy w pokojach dziecięcych również? Jak to widzicie, może nie mam racji?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszelkiego rodzaju informacje zwrotne, komentarze itd.
salah
 
Posty: 40
Dołączył(a): Śr kwi 25 2018, 23:25

Re: Czy warto zamontować dzieciom rolety rzymskie duo?

Postprzez merlina » Wt lut 11 2020, 10:13

Ciężko mi powiedzieć, jako że podana strona nie istnieje ;)
merlina
 
Posty: 582
Dołączył(a): Pt sty 13 2017, 13:44

Re: Czy warto zamontować dzieciom rolety rzymskie duo?

Postprzez weronika259 » Pn lut 24 2020, 11:22

Niestety nie odpowiem na to pytanie, ponieważ nie miałam do czynienia z takimi roletami i nie wiem, czy będę one pasowały i czy będę funkcjonalne, ale mogę polecić Ci moje rozwiązanie, jakim są tradycyjne rolety, które montuje się na ramie okiennej. Łatwo je zamontować i zdemontować, mają różne kolory i pełnią swoją funkcję, jak należy. Na stronie https://www.karnix.pl/rolety-marki-karn ... uktow.html znajdziecie sobie właśnie takie rolety, jak i wiele innych rodzai.
weronika259
 
Posty: 1264
Dołączył(a): Wt sty 09 2018, 14:07

Re: Czy warto zamontować dzieciom rolety rzymskie duo?

Postprzez Klitka » Cz lip 16 2020, 10:30

Jak potrzebujecie rolet rzymskich wysokiej jakości to polecam zamówić rolety od firmy Roltex z Wrocławia. Mam je u siebie w całym mieszkaniu i sprawdzają się znakomicie. Łatwo się je też czyści, a to zawsze duży plus.
Klitka
 
Posty: 306
Dołączył(a): Cz lut 22 2018, 13:40

Re: Czy warto zamontować dzieciom rolety rzymskie duo?

Postprzez salamandiks4 » Śr paź 21 2020, 09:57

Moim zdaniem warto. Polecam wam zapoznać się z firmą rolety wewnętrzne oni mają ciekawą ofertę na rolety, plisy, żaluzje czy moskitiery. Rolety rzymskie tez są w ich ofercie. Firma ta pracuje w tej branży od dawna, są profesjonalni i doświadczeni dlatego na pewno będziecie zadowoleni z tego co dla was wykonają. Ja polecam najmocniej.
salamandiks4
 
Posty: 1063
Dołączył(a): Pt paź 13 2017, 11:23

Re: Czy warto zamontować dzieciom rolety rzymskie duo?

Postprzez marika89 » So paź 30 2021, 22:52

A może warto postawić na rolety materiałowe ? Sama zdecydowałam się na ich zakup i szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolona z wyboru
marika89
 
Posty: 310
Dołączył(a): Pn sty 15 2018, 10:08

Re: Czy warto zamontować dzieciom rolety rzymskie duo?

Postprzez litka2 » N maja 29 2022, 18:33

Moim zdaniem, najlepszym wyborem będą żaluzje drewniane. Sposoby montażu żaluzji drewnianych zachęca do ich wyboru. Żaluzje zamontujemy bezinwazyjnie na ramie okiennej, inwazyjnie do ściany, sufitu lub we wnęce okiennej. Dobrej jakości żaluzje, możecie kupić w tym sklepie - https://www.karnix.pl/zaluzje-drewniane-9870.html. Jest to najbardziej ekskluzywny system osłon przeznaczony do małych, średnich oraz dużych okien.
litka2
 
Posty: 268
Dołączył(a): Pt cze 17 2016, 08:38


Powrót do Kącik Tatusia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Martyncia i 9 gości