Depilacja w Krakowie

Wasze porady dotyczące dbania o zdrowie oraz pielęgnacji urody.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Depilacja w Krakowie

Postprzez lelli » Śr wrz 12 2018, 09:18

Hej.Postanowiłam wybrac się pierwszy raz na depilację laserową.Jestem z Krakowa ;)

Może polecicie gdzie mozńa wybrać sie na taki zabieg?
Avatar użytkownika
lelli
 
Posty: 546
Dołączył(a): Pn sty 23 2017, 07:25

Re: Depilacja w Krakowie

Postprzez marta3333 » Śr wrz 12 2018, 11:42

Jeśli zależy Ci na skuteczności, polecam Bona Dea w Krakowie:
https://bonadea-krakow.net.pl/oferta/de ... -laserowa/

Klinika BONA DEA posiada najnowszy model lasera, dzięki któremu możliwe jest przeprowadzenie profesjonalnej depilacji laserowej. Laser Light Sheer Duet to laser diodowy. To najnowocześniejszy laser, który pozwala na trwałe usuwanie owłosienia. Posiada odpowiednie certyfikaty, takie jak:

certyfikat bezpieczeństwa i jakości, który został wydany przez amerykański urząd ds. Żywności i Leków FDA;
certyfikaty odpowiednich instytucji Europejskich, a w tym ISO 9001.

Jest to o wiele skuteczniejsze od przykladowo reklamowanego lasera ipl,który tak naprawdę laserem nie jest a jedynie depilacją światlem i tym samym nie daje niestety trwałych efektów!!! Nie polecam takich zestawów na gruponie.
Avatar użytkownika
marta3333
 
Posty: 464
Dołączył(a): Wt sty 24 2017, 13:53

Re: Depilacja w Krakowie

Postprzez Borycina5 » Wt lut 12 2019, 11:51

Możesz też zerknąć sobie na tę ofertę depilacji laserowej z Krakowa - wydają się być profesjonalistami
Borycina5
 
Posty: 269
Dołączył(a): Pt maja 25 2018, 17:03

Re: Depilacja w Krakowie

Postprzez marysienka » Śr maja 15 2019, 21:23

jak depilacja, to tylko laserowa i tylko Dermed w Krakowie! oni sa z tego znani, zapoczatkowali depilacje laserowa w Polsce, korzystaja z bardzo dobrego sprzetu i maja naprawde mega doswiadczenie w tej dziedzinie
marysienka
 
Posty: 563
Dołączył(a): Cz maja 24 2018, 19:14

Re: Depilacja w Krakowie

Postprzez Antyloppka » Pn wrz 09 2019, 14:10

Koleżanka miała przyjemność korzystać z zabiegów depilacji laserowej łydek w Krakowie, była zachwycona efektami. Od kilku miesięcy nie miała w ręce maszynki do golenia :D
Antyloppka
 
Posty: 257
Dołączył(a): Pt cze 01 2018, 12:14

Re: Depilacja w Krakowie

Postprzez misi3k » Śr mar 11 2020, 13:08

jestem zwolenniczką usuwania włosków metodą bezbolesną, dlatego korzystam z zabiegów epilacji wykonywane są za pomocą nowoczesnego lasera hybrydowego marki BiNatural - możliwość całorocznej i bezbolesnej redukcji owłosienia, jak dla mnie to najlepsze rozwiązanie, moje koleżanki również korzystały z tych zabiegów i są bardzo zadowolone
misi3k
 
Posty: 217
Dołączył(a): Wt lut 28 2017, 15:13

Re: Depilacja w Krakowie

Postprzez tomacoma » Cz kwi 02 2020, 12:01

Depilacja laserowa w Gdańsku jest naprawdę świetna. ;) Jak ktoś jest z pomorza - nie ma lepszego gabinetu.
tomacoma
 
Posty: 96
Dołączył(a): Pt wrz 30 2016, 15:45
Lokalizacja: Toruń

Re: Depilacja w Krakowie

Postprzez majkelina » Pt maja 29 2020, 23:13

Podjedz sobie do Czestochowy do https://bienkowscyclinic.pl/zabiegi/epi ... ar-vectus/ - ten laser jest naprawde mega skuteczny, a dzieki chlodzacej glowicy zabiegi sa wlasciwie bezbolesne :)
majkelina
 
Posty: 178
Dołączył(a): N paź 22 2017, 18:43


Powrót do Zdrowie i uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości