Botoks w Krakowie

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Botoks w Krakowie

Postprzez lelli » Wt cze 05 2018, 07:44

kto poleci dobra klinike gdzie mozna usunac zmarszki w kacikach ust, tylko krakow, prosze o podanie tez orientacyjnej ceny
Avatar użytkownika
lelli
 
Posty: 546
Dołączył(a): Pn sty 23 2017, 07:25

Re: Botoks w Krakowie

Postprzez lelli » Wt cze 05 2018, 08:31

lelli napisał(a):kto poleci dobra klinike gdzie mozna usunac zmarszki w kacikach ust, tylko krakow, prosze o podanie tez orientacyjnej ceny


Jeśli chodzi o botoks to polecam klinikę na Wodociągowej, Bonadea:
https://bonadea-krakow.net.pl/oferta/de ... -typu-a-2/

Chodzę tam regularnie jeśli chodzi o botoks na zmarszczki poprzeczne czoła i jestem zadowolona ( profesjonalnie i praktycznie nie widasć u mnie ingerencji, poza tym oczywiśćie,ze zmarszczek nie ma)

Nie wiem jednak czy będzie to dobre rozwiązanie jesli chodzi o zmarszczki w okolicach ust.Nie stosuje się tam botoksu, ale z tego co wiem kwas hialuronowy. Musiałabyś się sama dopytać.
Avatar użytkownika
lelli
 
Posty: 546
Dołączył(a): Pn sty 23 2017, 07:25

Re: Botoks w Krakowie

Postprzez marysienka » Wt lip 17 2018, 17:05

A zamiast botoksu nie lepiej wybrac kwas hialuronowy ? moja siostra byla teraz na takim zabiegu w https://bienkowscyclinic.pl/zabiegi/kwas-hialuronowy/ i przyznam, ze sama jestem pod wrazeniem efektow. Naprawde widoczne zmiany zaszly na buzi po zabiegu :)
marysienka
 
Posty: 563
Dołączył(a): Cz maja 24 2018, 19:14

Re: Botoks w Krakowie

Postprzez Polanka » Śr paź 03 2018, 13:35

Wielkie dzięki :) Właśnie szukam namiarów na dobrą klinikę, bo chcę zapisać tam moją mamę.
Polanka
 
Posty: 320
Dołączył(a): Śr kwi 04 2018, 09:13

Re: Botoks w Krakowie

Postprzez Martyncia » Śr paź 03 2018, 14:28

A może warto wybrać się na wypełnianie ust do tej krakowskiej kliniki? Podobno są bardzo profesjonalni w tym co robią i mają doskonałą opinię.
Martyncia
 
Posty: 305
Dołączył(a): Wt maja 08 2018, 09:43


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Martyncia i 41 gości