Salon kosmetyczny

Wasze porady dotyczące dbania o zdrowie oraz pielęgnacji urody.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Salon kosmetyczny

Postprzez dobramama » Pt kwi 13 2018, 16:43

Jak sie zabrac do otworzenia wlasnego? Moze macie jakies pomysly..
dobramama
 
Posty: 45
Dołączył(a): Pn gru 18 2017, 20:25

Re: Salon kosmetyczny

Postprzez goskabakier » Pn kwi 16 2018, 11:47

Sporo zalezy od tego czy to bedzie oplacalne .. musisz rozejrzec sie po swojej okolicy lub zlecic jakies badanie konsumenckie. Ja wiem jedno, w dzisiejszych czasach albo stawiasz na wysoka jakosc uslug albo idziesz z torbami .. proste. Sporo osob stara sie przyoszczedzic na materialach jesli chodzi o salon kosmetyczny, a pozniej placz bo klienci ida do konkurencji. Nie wiem na czym chcesz sie ogolnie skupic bo mozliwosci jest wiele. Bardzo popularne staja sie aktualnie rzesy objetosciowe przy czym ten trend caly czas idzie ku gorze. Warto przy tym skorzystac ze sprawdzonych rozwiazan oraz sprzetu. Nawet najdrobniejsze detale tak jak uzycie odpowiednich penset https://www.poshlashes.com/pl,pesety.html moze wplynac znacznie na efekt koncowy. Nalezy tez pamietac by przeszkolic swoje pracowanice pod tym katem .. do samego korzystania z markowych produktow sa wymagane specjalne szkolenia.
goskabakier
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pt kwi 13 2018, 16:55

Re: Salon kosmetyczny

Postprzez merlina » Śr kwi 18 2018, 08:19

Salon kosmetyczny? No cóż, założenie takiego biznesu na pewno łatwe nie będzie, do tego spora konkurencja
merlina
 
Posty: 582
Dołączył(a): Pt sty 13 2017, 13:44

Re: Salon kosmetyczny

Postprzez heytua » Śr kwi 18 2018, 08:47

Trzeba mieć dużo pieniędzy na sprzęt bo teraz jest tyle salonów, że można przebierać :D
Avatar użytkownika
heytua
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr kwi 18 2018, 08:24

Re: Salon kosmetyczny

Postprzez tulipan67 » Śr kwi 18 2018, 11:06

Hej, hej, hej :)
Nie prawda, nie ma rzeczy niemozliwych ! TYMBARDZIEJ DLA WAS KOBIET! :) :D :lol: :roll: :twisted: 8)
zorientuj się gdzie w okolicy jest jakis lokal do wynajecia, oczywiscie w miejscu gdzie najlepiej nie jest salon na salonie.
nie zawsze w m iescach gdzie nigdy nie bylo czegos takiego jest z gory zalozone, ze nie bedziesz miala tam zarobku. wrecz przeciwnie ;) co nie oznacza ze masz otworzyc salon w lesie :D :lol: :lol: :lol:
Co najwazniejsze jakie uslugie bedziesz swiadczyc w lolaku i czy bedziesz pracowałą sama ? pracownikow (o ile bedziesz chciala) musisz dobrac z rozwagą, bo to oni beda twoimi prawymi rekami kiedy CIebie tam nie bedzie ;) a jesli odwalą fuszerke, nie dosc, ze salon nie pociagnie dlugo to Ty zostaniesz z dlugami :/ :oops: :cry:
Trzymam kciuki żeby Twoj salon kosmetyczny stanąl jak najszybciej oraz by przynosił duze pieniadze :)
Avatar użytkownika
tulipan67
 
Posty: 17
Dołączył(a): Pt mar 30 2018, 15:26
Lokalizacja: Lublin

Re: Salon kosmetyczny

Postprzez weronika259 » N kwi 22 2018, 13:42

Mnie osobiście interesowałyby szkolenia z zakresu kosmetologii. Widziałam propozycję na stronie cosmed24.pl i myślę, że jeśli tylko będzie okazja to wezmę udział, bo w tym zawodzie nowe szkolenia są bardzo ważne, bo trzeba iść z biegiem nowości. Na stronie bardzo podoba mi się cały program szkolenia.
weronika259
 
Posty: 1264
Dołączył(a): Wt sty 09 2018, 14:07

Re: Salon kosmetyczny

Postprzez michalmazur » Pt kwi 27 2018, 15:43

żeby otworzyć salon i pozyskac klientów, konieczne jest odpowiednie przygotowanie



http://anetta.com.pl/makijaz-permanentny-brwi/
michalmazur
 
Posty: 440
Dołączył(a): Śr kwi 12 2017, 09:30

Re: Salon kosmetyczny

Postprzez heniutek » N cze 03 2018, 23:03

Jak szukacie dostaw to mogę Wam dać adres hurtowni, w której my zamawiamy cały czas. W sumie to są tam dosyć rozsądne ceny.
heniutek
 
Posty: 125
Dołączył(a): Śr maja 02 2018, 08:33

Re: Salon kosmetyczny

Postprzez bramir » So cze 30 2018, 17:20

Zacznij od zdobycia odpowiedniej wiedzy, w https://beautylux.com.pl/ możesz odbyć kursy z certyfikatem np. z zakresu wizażu, albo stylizacji paznokci ;) Tojest podstawaa, tego żeby w ogóle myśleć o otwieraniu salonu kosmetycznego.
bramir
 
Posty: 60
Dołączył(a): Pt gru 22 2017, 01:11

Re: Salon kosmetyczny

Postprzez majka34 » Pn sie 27 2018, 17:14

Salonów kosmetycznych jest wiele i każde mają inne usługi. Jednak lubię takie salony w których wybór zabiegów, produktów jest tak różnorodny, abym mogła dobrać coś do moich finansów. Ostatnio fajny zabieg zwany Sculptra na http://felknerestetyczna.pl/medycyna-es ... /sculptra/ . Gabinet kosmetyczny wysokiej klasy, ceny fajne z tego co opisane, więc wydaje mi się, że sprawdzi się pod wieloma względami.
majka34
 
Posty: 136
Dołączył(a): So gru 31 2016, 17:01

Re: Salon kosmetyczny

Postprzez karolina45 » N mar 17 2019, 10:19

W salonach kosmetycznych wrtowykonać laminowanie brwi warszawa , bo sprawdza się u każdej kobiety. W salonach tych zabiegów jest bardzo wiele. Warto poradzić się w salonie fachowej osoby jakie zabiegi w jakiej ilości najlepsze dla nas będzie.
karolina45
 
Posty: 220
Dołączył(a): Wt sty 31 2017, 09:27

Re: Salon kosmetyczny

Postprzez mautka » Śr mar 27 2019, 19:25

ja myślę, że w każdym większym mieście jest taki sprawdzony i godny polecenia salon kosmetyczny. Ja mieszkam w Krakowie i tu szczerze polecam klinikę Belize. Rozbudowana oferta, profesjonalna obsługa i ceny niewygórowane. Robiłam u nich kilka zabiegow pielęgnacyjnych a w najbliższym czasie wybieram się też na makijaż permanentny.
mautka
 
Posty: 61
Dołączył(a): Pn cze 11 2018, 08:06

Re: Salon kosmetyczny

Postprzez karolina45 » N maja 26 2019, 19:33

Moim zdaniem super opcją jest odwiedzenie miejsca tego: http://felknerestetyczna.pl/ . Salon ten ma mnóstwo ciekawych propozycji w dobrej cenie. Każdy znajdzie coś ciekawego dla Siebie w dobrej cenie.
karolina45
 
Posty: 220
Dołączył(a): Wt sty 31 2017, 09:27

Re: Salon kosmetyczny

Postprzez misi3k » Wt cze 11 2019, 10:17

Polecam sprawdzony salon kosmetyczny - The Beauty Room na Gocławiu! wielokrotnie korzystałam i korzystam z ich usług! również moje wszystkie koleżanki są bardzo zadowolone z tego salonu - sprawdźcie ich ofertę i wybierzcie coś dla siebie, polecam bezbolesną epilację :D
misi3k
 
Posty: 217
Dołączył(a): Wt lut 28 2017, 15:13

Re: Salon kosmetyczny

Postprzez salamandiks4 » Pn wrz 21 2020, 12:31

Jeśli któraś z was prowadzi salon kosmetyczny i zmaga się z ogromną konkurencją to polecam skontaktować się z firmą która wytłumaczy jak pozbyć się konkurencji Oni od lat zajmują się pomocą w sprawach związanych z konkurencją na rynku. Polecam ich serdecznie można dzięki nim stać się rozpoznawanym a nawet liderem w branży.
salamandiks4
 
Posty: 1063
Dołączył(a): Pt paź 13 2017, 11:23

Re: Salon kosmetyczny

Postprzez House » Śr gru 23 2020, 09:17

A czym powinien według Was charakteryzować się dobry salon kosmetyczny Józefosław? Według mnie kluczowe jest tutaj przede wszystkim wyposażenie oraz wykorzystywane przez pracowników takiego salonu artykuły kosmetyczne. Choć w sumie nie można też zapomnieć o wykwalifikowanych i doświadczonych pracownikach. ;)
Szok, sos do spaghetti nie działa jako barwnik dla tkanki węzła chłonnego. Spróbuję kawy!
Avatar użytkownika
House
 
Posty: 181
Dołączył(a): Wt maja 09 2017, 15:10

Re: Salon kosmetyczny

Postprzez Klitka » Śr kwi 07 2021, 13:14

Ja już od dawna wybieram salon kosmetyczny EVE Kosmetyka Profesjonalna w Warszawie. Według mnie jest najlepszy w stolicy ;)
Klitka
 
Posty: 306
Dołączył(a): Cz lut 22 2018, 13:40

Re: Salon kosmetyczny

Postprzez mamuśka17 » So kwi 17 2021, 12:10

Salonów kosmetycznych jest w każdym mieście bardzo dużo. Są też kliniki medycyny estetycznej, gdzie różne zabiegi można wykonać. Jednak najważniejsze moim zdaniem jest to kto taki zabieg będzie nam wykonywał. Jest wielu lekarzy do których naprawdę warto się udać. Są doświadczeni i posiadają wiedzę. Na https://anlaya.pl/members/517-dr-marta-nowak/ jest dostępny biogram Pani doktor Marta Nowak, która przyjmuje w Anlaya Clinic.
Avatar użytkownika
mamuśka17
 
Posty: 524
Dołączył(a): Cz paź 05 2017, 11:31

Re: Salon kosmetyczny

Postprzez Polanka » Pn kwi 19 2021, 11:10

Ja juz od jakiegoś czasu planuję wizytę w tej klinice medycyny estetycznej w Warszawie. Słyszałam o tym miejscu dobre opinie
Polanka
 
Posty: 321
Dołączył(a): Śr kwi 04 2018, 09:13

Re: Salon kosmetyczny

Postprzez doratka » Śr paź 26 2022, 10:56

Jeśli jesteście z Torunia lub okolic, to mogę wam podrzucić namiar na sprawdzony salon kosmetyczny https://syrenka-torun.pl/ - naprawdę fajne miejsce, przyjemna atmosfera i mnóstwo ciekawych zabiegów, między innymi endermologia, fale radiowe z laserem, regulacja brwi, henna brwi, przedłużanie rzęs, zabiegi na paznokcie, na skórę i zmarszczki i wiele innych.
doratka
 
Posty: 370
Dołączył(a): Wt kwi 10 2018, 14:41

Re: Salon kosmetyczny

Postprzez sabanek5 » Wt lis 01 2022, 16:31

Warto korzystać z usług specjalistów, zwłaszcza w przypadku spraw związanych ze zdrowiem.

schwimmsteg
sabanek5
 
Posty: 1178
Dołączył(a): Cz paź 12 2017, 17:54

Re: Salon kosmetyczny

Postprzez marysienka » Wt lut 21 2023, 14:57

Ja mam większe zaufanie do klinik niż salonów. Np. w Warszawie jest Klinika Miracki z bardzo dobrymi opiniami, nawet o nich piszą tutaj https://dompelenpomyslow.pl/przebarwien ... zebarwien/
marysienka
 
Posty: 563
Dołączył(a): Cz maja 24 2018, 19:14

Re: Salon kosmetyczny

Postprzez mamaMai » Pn cze 05 2023, 11:06

Jeżeli jesteście zainteresowani urządzeniami kosmetycznymi to polecam markę ifapro mają niemalże wszystko do urządzenia gabinetu kosmetycznego
mamaMai
 
Posty: 145
Dołączył(a): Pt mar 23 2018, 17:54

Re: Salon kosmetyczny

Postprzez kasia777 » Cz lip 06 2023, 20:37

Sprawdzonym gabinetem kosmetycznym oferującym wysokiej jakości zabiegi jest https://www.soskinstudio.com/ U nich zadbasz o swój piękny wygląd, cudowne samopoczucie oraz odzyskasz pewność siebie. Pracują wyłącznie na sprawdzonych kosmetykach dostosowanych do potrzeb danej skóry. Warto się do nich udać i skorzystać z ich usług.
kasia777
 
Posty: 1292
Dołączył(a): N maja 13 2018, 14:48

Re: Salon kosmetyczny

Postprzez andziala » So wrz 30 2023, 16:57

Salon kosmetyczny https://wellness-empire.pl/ to miejsce, w którym znajdziesz najlepszą pielęgnację urody. Można tu znaleźć szeroką gamę zabiegów i usług dostosowanych do potrzeb. Od zabiegów na twarz po depilację woskiem i manicure, możesz mieć pewność, że otrzymasz najlepszą opiekę i rezultaty. Zaufaj doświadczonemu personelowi, który pomoże Ci wyglądać i czuć się jak najlepiej.
andziala
 
Posty: 451
Dołączył(a): Cz lut 23 2017, 15:36


Powrót do Zdrowie i uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości