Ochrona środowiska - małymi kroczkami, zmieńmy coś

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Re: Ochrona środowiska - małymi kroczkami, zmieńmy coś

Postprzez Agava » So sie 30 2008, 08:04

Leia no co Ty mówisz? Hormony??? Ale jakoś rozcieńczasz ten olejek? Nie ma plam na ubraniach????

Moya www.ekobaby.pl - ja na razie wzięłam to 250 ml za 12,50 zł i przesyłka 8 zł. Jak się sprawdzi to wezmę te 5 l za 127 zł chyba.
Grzebałam po necie trochę i takie mydełko sprzedaje też Dr. Becmaan ten od odplamiaczy ale dużo drożej.
Kurde napaliłam się na ten kosz na śmieci do sortowania i nie mogę go znaleźć buuuuuuu
Obrazek
ObrazekObrazek
Obrazek
nie jestem optymistką,twardo stąpam po ziemi...ale za to głośno krzyczę-
niemożliwe nie istnieje!!!
Avatar użytkownika
Agava
 
Posty: 2083
Dołączył(a): Pn maja 23 2005, 00:00
Lokalizacja: W-wa,Białołęka

Re: Ochrona środowiska - małymi kroczkami, zmieńmy coś

Postprzez Agava » Pn wrz 01 2008, 20:19

hop hop, gdzie jesteście?
Obrazek
ObrazekObrazek
Obrazek
nie jestem optymistką,twardo stąpam po ziemi...ale za to głośno krzyczę-
niemożliwe nie istnieje!!!
Avatar użytkownika
Agava
 
Posty: 2083
Dołączył(a): Pn maja 23 2005, 00:00
Lokalizacja: W-wa,Białołęka

Re: Ochrona środowiska - małymi kroczkami, zmieńmy coś

Postprzez Leia » Pn wrz 01 2008, 20:26

To może jeszcze jeden temat - jakie jajka kupujecie?

Jak wiecie, pierwsza cyfra na kodzie oznacza sposób chowu kur.
X – PL - XXXXXXXX

0 - chów ekologiczny (kura nośna hodowana w tradycyjny sposób z wolnym wybiegiem na świeżym powietrzu w polu);

1 - chów wolnowybiegowy (kura nośna hodowana w warunkach częściowo otwartych - z reguły zamyka się kury na noc);

2 - chów ściółkowy (kura nośna spędza całe życie w zamkniętym pomieszczeniu, hali, ale może swobodnie poruszać się);

3 - chów klatkowy (kura spędza całe życie zamknięta w klatce, bez możliwości obrócenia się, z reguły obcina się zwierzętom nóżki i dziób - celem jest maksymalizacja wydajności i zysku bez jakiejkolwiek troski o dobro zwierząt, te kury są też mocno nafaszerowane antybiotykami).
Przyszłość narodu zależy nie tyle od liczby samochodów, ile od liczby wózków dziecięcych.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Leia
 
Posty: 4612
Dołączył(a): Wt sty 03 2006, 23:16
Lokalizacja: Łódź

Re: Ochrona środowiska - małymi kroczkami, zmieńmy coś

Postprzez Agava » Śr wrz 10 2008, 20:25

hej

hmmm widzę, że zapał zmalał.... szkoda....
Co do koszy z najtańszych znalazłam taki :
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/20110738

Obrazek
kosztuje 20 zł, tylko tak naprawdę to potrzebne by były 2, muszę pomierzyć czy mi się zmieszczą w szafce.
Co do mydełka galasowego to jestem wściekła, bo albo ja jestem pała i nie umiem go stosować, albo ono jest do d@#$ :( żadna , ale to żadna plama mi nie zeszła:( może jak świeże to jeszcze, ale na jedną rzecz nie będę pralki wstawiać.

Co do orzechów do prania to mam mieszane uczucia. Jeśli nie dodam płynu do płukania to ciuchy mi tak dziwnie pachną, żeby nie powiedzieć śmierdzą.... nie wiem co z tym robić....
Obrazek
ObrazekObrazek
Obrazek
nie jestem optymistką,twardo stąpam po ziemi...ale za to głośno krzyczę-
niemożliwe nie istnieje!!!
Avatar użytkownika
Agava
 
Posty: 2083
Dołączył(a): Pn maja 23 2005, 00:00
Lokalizacja: W-wa,Białołęka

Re: Ochrona środowiska - małymi kroczkami, zmieńmy coś

Postprzez kinga22 » Śr gru 20 2017, 12:34

Wystarczy tylko chcieć, żeby dbać o środowisko.
kinga22
 
Posty: 14
Dołączył(a): Pn lis 13 2017, 18:57

Re: Ochrona środowiska - małymi kroczkami, zmieńmy coś

Postprzez kate44 » Śr gru 20 2017, 16:43

Warto pomyśleć o dobrym gospodarowaniu odpadami w swoim domu. Ta firma http://evergreensolutions.pl/ zajmuje się takimi działaniami. Przetwarzają oni odpady komunalne na nawozy albo paliwo i w ten sposób chronią środowisko. Wykorzystują bezpieczne metody. Stosują nawóz OrCal, który zawiera naturalne składniki.
kate44
 
Posty: 212
Dołączył(a): Śr gru 20 2017, 16:39

Re: Ochrona środowiska - małymi kroczkami, zmieńmy coś

Postprzez weronika259 » N lut 16 2020, 15:32

Musicie zerknąć sobie na stronę https://ekodialog.pl/oferta/szkolenia-otwarte/ aby sprawdzić szkolenia z ochrony środowiska, w których możesz wziąć udział. Wydaje mi się, że są to dość ważne szkolenia i każdy powinien zwrócić sobie uwagę na to rozwiązanie, z racji tego, że wprowadzając odpowiednie rozwiązania w firmie, wpływamy dobrze na środowisko.
weronika259
 
Posty: 1264
Dołączył(a): Wt sty 09 2018, 14:07

Re: Ochrona środowiska - małymi kroczkami, zmieńmy coś

Postprzez salamandiks4 » So sty 22 2022, 15:43

Wszystkim osobom zainteresowanym tematem mogę polecić stronę https://www.eko-projekt.com/aktualnosci ... zialalnosc , na której znajdziecie ofertę firmy zajmującej się konsultingiem środowiskowym. Jeżeli jesteście zainteresowani to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
salamandiks4
 
Posty: 1064
Dołączył(a): Pt paź 13 2017, 11:23

Re: Ochrona środowiska - małymi kroczkami, zmieńmy coś

Postprzez sabanek5 » Śr sie 24 2022, 19:15

Naprawdę trzeba dbać o nasze środowisko. To ważne. Jeśli chcecie wiedzieć jak być eko to zobaczcie na bloga https://posadzimy.pl/blog/higiena-serwi ... za-zakupy/ to blog poświęcony właśnie ekologii. Ja lubię takie strony bo wiele można się dowiedzieć. Wam też polecam by sprawdzić i poczytać bo to ważne i ciekawe informacje.
sabanek5
 
Posty: 1178
Dołączył(a): Cz paź 12 2017, 17:54

Poprzednia strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 35 gości