Jak łatwo zmienić coś w swoim mieszkaniu?

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Jak łatwo zmienić coś w swoim mieszkaniu?

Postprzez kagerrina2 » So lip 29 2017, 15:39

Chciała byś zmienić coś w swoim mieszkaniu ale nie wiesz jak? Podpowiem Ci! Świetnym pomysłem są Fototapety, dzięki którym Twoja sypialnia może stać sie lasem, sadem lub łąką. Dzięki temu na pewno będzie Ci się w niej przyjemniej spało!
kagerrina2
 
Posty: 18
Dołączył(a): Pn gru 12 2016, 13:08

Re: Jak łatwo zmienić coś w swoim mieszkaniu?

Postprzez michalmazur » Pt wrz 01 2017, 10:40

Fototapeta to super pomysł.



hop over to this web-site
michalmazur
 
Posty: 440
Dołączył(a): Śr kwi 12 2017, 09:30

Re: Jak łatwo zmienić coś w swoim mieszkaniu?

Postprzez olai4 » Wt wrz 05 2017, 15:12

Fakt fototapety są bardzo fajne sama mam w sypialni i wygląda świetnie. A co do zmian w mieszkaniu to zawsze jestem pierwsza. Mój facet zaraz chyba ze mną oszaleje bo raz na 3 miesiące mamy poprzestawiane meble w mieszkaniu.
olai4
 
Posty: 16
Dołączył(a): Wt wrz 05 2017, 14:50

Re: Jak łatwo zmienić coś w swoim mieszkaniu?

Postprzez michalmazur » Śr wrz 06 2017, 14:46

ja też lubię zmiany i przemeblowanie :)


have a peek here
michalmazur
 
Posty: 440
Dołączył(a): Śr kwi 12 2017, 09:30

Re: Jak łatwo zmienić coś w swoim mieszkaniu?

Postprzez alexw7 » Cz wrz 07 2017, 10:48

Haha widzę że nie tylko u mnie przemeblowanie to stały element :D :D
alexw7
 
Posty: 5
Dołączył(a): Cz wrz 07 2017, 10:29

Jak latwo zmienic cos w swoim mieszkaniu

Postprzez Aaronnum » Wt wrz 19 2017, 17:05

U mnie tez jest tak jak powinno byc:

D.1 POLSKI FIAT
D.2 ---
D.3 125p 1300

W Ktorym urzedzie to nie rozrozniaja warszawy od fiata ?
Aaronnum
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr wrz 13 2017, 22:44

Re: Jak łatwo zmienić coś w swoim mieszkaniu?

Postprzez rabbit » Cz wrz 21 2017, 15:18

Ja tam nigdy nie mam takich zachcianek - meble jak stały od czasu wprowadzki, tak stoją. Mam tylko doświadczenie ze zmianami tapicerki albo jakichś elementów mebli, gdy się podniszczyły. Takie rzeczy lubię robić, ale przemeblowania i zmiany aranżacji co jakiś czas uważam za stratę czasu i pieniędzy.
rabbit
 
Posty: 8
Dołączył(a): Cz wrz 21 2017, 13:48
Lokalizacja: Kielce

Re: Jak łatwo zmienić coś w swoim mieszkaniu?

Postprzez michalmazur » Pn paź 09 2017, 11:38

czasem wystarczy przemalować ściany albo kupic jakiś dodatek i już jest inaczej




przeglądaj tą witrynę
michalmazur
 
Posty: 440
Dołączył(a): Śr kwi 12 2017, 09:30

Re: Jak łatwo zmienić coś w swoim mieszkaniu?

Postprzez DragoS » Śr lis 15 2017, 12:59

Ja ostatnio szybko zmieniłem pokój mojego dziecka. Postanowiłem, że na weekend pomaluję ściany na nowy kolor oraz zamówię nowe meble. Cały pokój pomalowałem na jasny niebieski kolor oraz kupiłem meble producenta Meblik https://www.meblik.pl/kolekcje/meble-dzieciece/. Syn jak wrócił do mieszkania był bardzo zadowolony i teraz ciągle bawi się w swoim nowym pokoju.
DragoS
 
Posty: 8
Dołączył(a): Wt gru 08 2015, 15:48

Re: Jak łatwo zmienić coś w swoim mieszkaniu?

Postprzez MrFiction » Pt lis 17 2017, 17:41

Moim zdaniem bardzo fajnie są w stanie zadziałać fototapety :) Zobaczcie sobie na przykład te fototapety :) Moim zdaniem są one w stanie naprawdę świetnie odświeżyć mieszkanie :)
Czas może się posuwać, przybierając nieregularne kształty. Sam w sobie jest z natury równomierny, ale kiedy zostaje zużyty, zmienia się w coś nieregularnego.
Avatar użytkownika
MrFiction
 
Posty: 5
Dołączył(a): Cz lis 09 2017, 14:40

Re: Jak łatwo zmienić coś w swoim mieszkaniu?

Postprzez michalmazur » Pn gru 04 2017, 13:38

w pokoju dziecięcym super wyglądają



drzwi wewnętrzne pełne 80
michalmazur
 
Posty: 440
Dołączył(a): Śr kwi 12 2017, 09:30

Re: Jak łatwo zmienić coś w swoim mieszkaniu?

Postprzez merlina » Pt gru 08 2017, 08:53

Czasem wystarczy coś przestawić albo dodać.
merlina
 
Posty: 582
Dołączył(a): Pt sty 13 2017, 13:44

Re: Jak łatwo zmienić coś w swoim mieszkaniu?

Postprzez kinga22 » Śr gru 20 2017, 12:38

Zmiana ustawienia mebli już dużo daje. Można też kupić jakiś nowy mebel do mieszkania. Bardzo fajne i wygodne są takie narożniki do salonu https://www.meblosklep24.pl/pl/c/Narozniki-do-salonu/65 Ładnie wyglądają i nadają nowoczesnego klimatu. Warto kupić takie do swojego salonu.
kinga22
 
Posty: 14
Dołączył(a): Pn lis 13 2017, 18:57

Re: Jak łatwo zmienić coś w swoim mieszkaniu?

Postprzez wojtra11 » Cz gru 21 2017, 12:21

Czasem wystarcza poprzestawiać meble i mieszkanie zmienia swój wygląd o 180 stopni dosłownie i w przenośni.
wojtra11
 
Posty: 8
Dołączył(a): Cz gru 21 2017, 12:05

Re: Jak łatwo zmienić coś w swoim mieszkaniu?

Postprzez ropuch44 » Cz gru 21 2017, 22:56

Przede wszystkim każda zmiana ma wprowadzić jakąś świeżość w danym miejscu. Nie inaczej jest z aranżacją naszego mieszkania.
Czasami wyciągałem rękę w kierunku unoszących się w powietrzu drobinek światła, lecz moje palce nie dosięgały niczego.
Avatar użytkownika
ropuch44
 
Posty: 5
Dołączył(a): So gru 16 2017, 22:52

Re: Jak łatwo zmienić coś w swoim mieszkaniu?

Postprzez kinga22 » Pt gru 29 2017, 22:10

A w jakim stylu meblujecie swoje mieszkanie? Świetne, nowoczesne meble kupicie w tym salonie https://www.vieridivani.pl/ Mają tam duży wybór mebli do każdego pomieszczenia i w różnych kolorach. Zerknijcie do tego sklepu. Na pewno coś wybierzecie.
kinga22
 
Posty: 14
Dołączył(a): Pn lis 13 2017, 18:57

Re: Jak łatwo zmienić coś w swoim mieszkaniu?

Postprzez ropuch44 » So sty 06 2018, 15:40

Witam wszystkich forumowiczów bardzo serdeczne. Zastanawiam się w tym momencie jakie nowoczesne meble do mieszkania wybrać... Czy znacie może coś wartego uwagi? Zależy mi przede wszystkim na tym, aby kupić bardzo dobrej jakości meble, ale wszystkie w jednym sklepie, żeby niepotrzebnie nie szukać w różnych sklepach mebli... Czy wiecie może, czy na terenie Krakowa działa jakiś taki warty uwagi sklep? Ja się właśnie zastanawiam czy na przykład ta oferta byłaby godna uwagi http://www.meblelargo.pl/ Z tego co udało mi się wyczytać w Internecie wynika, że ma on naprawdę całkiem porządne meble. Ze zdjęć też mi się one bardzo podobają. Czy jesteście zatem w stanie polecić coś sprawdzonego w tym obszarze tematycznym? Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady w tym obszarze tematycznym :)
Czasami wyciągałem rękę w kierunku unoszących się w powietrzu drobinek światła, lecz moje palce nie dosięgały niczego.
Avatar użytkownika
ropuch44
 
Posty: 5
Dołączył(a): So gru 16 2017, 22:52

Re: Jak łatwo zmienić coś w swoim mieszkaniu?

Postprzez andziala » Śr sty 17 2018, 22:11

To nic trudnego, wystaczy wymalować ściany na nowy kolor, wymienić dodatki i już mamy nowe wnętrze. Ja planuję na urlop zrobić własnie taki mały remoncik, już sobie wybrałam kolorki z palety duluxa kolory świata i męża zaangażuję w malowanie, a ja zajmę się dekoracjami. Raz na jakiś czas taka zmiana się przyda bo ile można mieszkać ciągle w takim samym otoczeniu?
andziala
 
Posty: 450
Dołączył(a): Cz lut 23 2017, 15:36

Re: Jak łatwo zmienić coś w swoim mieszkaniu?

Postprzez Frozen » So sty 27 2018, 13:57

Nie zawsze trzeba od razu malowac ściany zwlaszcza gdy remont robilo sie stosunkowo niedawno. Na przykladzie naszego pokoju dziennego. Kupilismy naklejke scienna w salonie agaty z hasłem Moj dom, moje zasady. Do tego kupilam za jednym zamachem nowe poduszki i firanki na okna. Salon jest jasniejszy, odswiezony i przyytulniejszy
Frozen
 
Posty: 125
Dołączył(a): N sty 14 2018, 23:12

Re: Jak łatwo zmienić coś w swoim mieszkaniu?

Postprzez bozena82 » N lut 18 2018, 15:26

Ja wiem czy tak latwo o zmiane w mieszkaniu .. moze jak ktos dopiero sie co pobudowal to tak. Gorzej maja ludzie jak ja ktorzy przejeli domy po rodzicach gdzie nie bylo nic robione przez ostatnie 30 lat. Aktualnie szukam jakiejs sprawdzonej firmy dzialajacej na terenie naszego kraju trudniacej sie w kompleksowych zleceniach .. moze cos polecicie? Druga kwestia to jak zaprojektowac od podstaw dajmy na to kuchnie, moze macie jakies sprawdzone pomysly. Ostatnio naczytalam sie o roznego rodzaju efektach sciennych takich jak stiuki .. ciekawe czy to sie sprawdzi w takim miejscu. Jeszcze z wazniejszych spraw bedzie dobor ciekawych plytek na podloge .. szukalam troche wstepnie w sieci i do tej pory najwiekszy wybor widzialam tutaj https://sklep.paradyz.com/produkty/plyt ... e--kuchnia Powiedzcie jakie propozycje waszym zdaniem beda najbardziej nowoczesnie wygladaly. Wiecie, nie mam zamiaru za kilka lat znow przeprowadzac remontu ;) Pozdrawiam
bozena82
 
Posty: 31
Dołączył(a): Wt paź 24 2017, 22:46

Re: Jak łatwo zmienić coś w swoim mieszkaniu?

Postprzez Joannica » Cz mar 22 2018, 11:05

Ja właśnie jestem na etapie przygotowywania pokoju dla mojego dziecka :) Zostało mi jeszcze kilka miesięcy ale muszę z pokoju gościnnego urządzić pokój dla dziecka :) Myślałałam raczej o czyms minimalistycznym, jasne ściany, jasne meble tak żeby dodatkami ożywić wnętrze a z drugiej strony nie narzucać dziecku konkretnego wystroju w pózniejszych latach. Bardzo podobają mi się zestawy mebli od Dedekids https://dedekids.pl/
Joannica
 
Posty: 13
Dołączył(a): Cz mar 22 2018, 10:56

Re: Jak łatwo zmienić coś w swoim mieszkaniu?

Postprzez mariia001 » Wt mar 27 2018, 14:42

Wystarczy zmienić kilka elementów podstawowej aranżacji i już powstaje całkiem nowa :) Ja ostatnio w salonie dokupiłam stół owalny https://www.italiastyle.pl/sklep/meble/stoly.html , o którym zawsze marzyłam i teraz to już całkiem inne pomieszczenie ;)
mariia001
 
Posty: 37
Dołączył(a): Pt paź 06 2017, 12:54

Re: Jak łatwo zmienić coś w swoim mieszkaniu?

Postprzez michalmazur » Pt kwi 06 2018, 11:21

czasem wystarczy zmienić kilka dodatków. Jesli ktoś chce większej zmiany może warto pomyśleć o zmianie drzwi lub okien. Te drewniane nadają pięknego klimatu.
http://www.lizurej.pl/drzwi-zewnetrzne-wizytowka-domu/
michalmazur
 
Posty: 440
Dołączył(a): Śr kwi 12 2017, 09:30

Re: Jak łatwo zmienić coś w swoim mieszkaniu?

Postprzez misi3k » Śr maja 09 2018, 09:35

ja ostatnio nie planowałam nic zmieniać ale przypadkowo zajrzałam do sklepu kaja i znalazłam cudowny żyrandol witrażowy- https://www.sklep.kaja.com.pl/zyrandole-c-1_2.html zobaczcie sami, kupiłam go i od razu zawiesiłam - efekt rewelacja polecam dla każdego - drobnostka a robi dobrą robotę :)
misi3k
 
Posty: 217
Dołączył(a): Wt lut 28 2017, 15:13

Re: Jak łatwo zmienić coś w swoim mieszkaniu?

Postprzez michalmazur » Śr maja 09 2018, 11:55

Takie przemiany są najciekawsze. Ja w związku z nadchodzącym latem wziąłem się za swój ogród. Postanowiłem zainwestować w altankę drewnianą i meble ogrodowe
http://www.drewbud24.pl/
michalmazur
 
Posty: 440
Dołączył(a): Śr kwi 12 2017, 09:30

Re: Jak łatwo zmienić coś w swoim mieszkaniu?

Postprzez 2xBIS » Śr maja 09 2018, 22:43

Bardzo łatwo jest zmienić swoje mieszkanie.
2xBIS
 
Posty: 4
Dołączył(a): Śr maja 09 2018, 22:14

Re: Jak łatwo zmienić coś w swoim mieszkaniu?

Postprzez kate44 » So maja 12 2018, 18:52

Też jestem zdania, że meble dużo zmieniają w mieszkaniu. Co jakiś czas warto je całkowicie wymienić. W tym salonie Vieri Divani widziałam ekskluzywne. Takie nowoczesne na pewno będą pasowały do wielu wnętrz. Na jakie byście postawili w swoich mieszkaniach?
kate44
 
Posty: 212
Dołączył(a): Śr gru 20 2017, 16:39

Re: Jak łatwo zmienić coś w swoim mieszkaniu?

Postprzez michalmazur » Śr maja 23 2018, 12:21

ja lubię meble proste, najlepiej drewniane





projektogrod
michalmazur
 
Posty: 440
Dołączył(a): Śr kwi 12 2017, 09:30

Re: Jak łatwo zmienić coś w swoim mieszkaniu?

Postprzez marysienka » So maja 26 2018, 14:55

Czasami wystarczy dodac jakies dekoracje, zeby cos zmienic i nadac troche zycia pomieszczeniu. Ja ostatnio np dokupilam do salonu takie kolorowe, puchate pufki w salonie agata - nie dosc, ze mamy dodatkowe miejsce do siedzenia, to jeszcze naprawde fajnie sie prezentuja.
marysienka
 
Posty: 563
Dołączył(a): Cz maja 24 2018, 19:14

Re: Jak łatwo zmienić coś w swoim mieszkaniu?

Postprzez Macadamia » Pn maja 28 2018, 19:01

Czasem niewielkie dodatki całkiem odmienią wnętrze. Ja zdecydowałam się na oklejenie szyb folią dekoracyjną. Takie tanie folie okienne oferuje firma Morphofilms. Wybrałam folię o orientalnym wzorze, która doskonale komponuje się z nowocześnie urządzonym wnętrzem salonu. Folia ta także przysłania wnętrze nie ograniczając dopływu światła do pomieszczenia.
Macadamia
 
Posty: 258
Dołączył(a): N maja 29 2016, 18:19

Następna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości