pieniądze na wyjątkowe wydatki

Na tym forum możesz nam się przedstawić, napisać o Twoich dzieciaczkach na które czekasz lub które już masz. Zostaw tu po sobie ślad. Lub po prostu wykrzycz się z radości po porodzie :-)
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

pieniądze na wyjątkowe wydatki

Postprzez nomited » Cz paź 19 2017, 21:55

Ciekawa oferta szybkiej pożyczki, osobiście ostatnio szukałam czegoś takiego, ale bardziej mi zależało na pożyczkach ratalnych niż chwilówkach bo mają dużo większe oprocentowanie. Jeśli szukacie pożyczek na wyjazd za granicę na wczasy, do pracy i pilnie szukacie gotówki to firma Aasa wam jej udzieli. Szybkie decyzje o udzieleniu pożyczki, nawet do 15 min decyzja ! Są to pożyczki ratalne, nie chwilówki, co często ludzie mylą ze sobą. Osobiście polecam szybka pożyczka którą możecie otrzymać w paręnaście minut ! Dzięki nim zrobiłam swoje wymarzone kursy, rewelacyjna oferta !
nomited

Re: pieniądze na wyjątkowe wydatki

Postprzez natasza098 » Cz lis 02 2017, 18:39

Szybką pożyczkę dostałam w banku raiffeisen. Szybka bo załatwiła wszystko w ciągu jednej wizyty. A najlepsze jest to że dostałam 4 tys na 0 proc do spłacenia przez 2 lata. W sumie mam do oddania nie całe 412o,- bo ta końcówka to prowizja bankowa.
natasza098

Re: pieniądze na wyjątkowe wydatki

Postprzez predator » So lis 04 2017, 23:55

Aasa to dobra firma z pożyczkami pozabankowymi w tym z pożyczkami dla biznesu, jednak lepszą i szerszą ofertę oferuje ta .
predator

Powrót do Zostaw po sobie ślad :-)