Wesele pod Warszawą - gdzie?

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Wesele pod Warszawą - gdzie?

Postprzez aidaa » Cz wrz 28 2017, 11:58

Znacie jakieś sprawdzone miejsca w Warszawie lub okolicy gdzie można zorganizować większe wesele?
aidaa
 
Posty: 17
Dołączył(a): Cz sie 31 2017, 15:19

Re: Wesele pod Warszawą - gdzie?

Postprzez bonaa » Pt wrz 29 2017, 10:33

Na większe wesele wybrałabym jakiś hotel, głównie ze względu na nocleg dla gości. Pod Warszawą dużą, ładną salę mają w Hotelu Afrodyta, na ok. 200 osób, powinna się nadać, zwłaszcza, że jest bardzo elegancka i dość przestronna.
bonaa
 
Posty: 32
Dołączył(a): Pt wrz 29 2017, 10:29

Re: Wesele pod Warszawą - gdzie?

Postprzez landremirick » So paź 07 2017, 13:43

Ja się na tym kompletnie nie znam. Dlatego też będzie mi trudno doradzić. Ale warto w tym temacie poszukać informacji w Internecie. Tam zawsze znajdą się sprawdzone informacje.
Przyjacielu, jeśli będzie ci dane żyć sto lat, to ja chciałby żyć sto lat minus jeden dzień, abym nie musiał żyć ani jednego dnia bez ciebie.
Avatar użytkownika
landremirick
 
Posty: 3
Dołączył(a): So paź 07 2017, 13:26

Re: Wesele pod Warszawą - gdzie?

Postprzez House » Wt lis 28 2017, 11:07

A nie myślałeś może o tym, by wybrać się gdzieś dalej, skoro i tak już planujesz wesele poza Warszawą? Jedne z ciekawszych miejsc są przede wszystkim w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, gdzie mieści się dobrze znany mi Zajazd Jurajski. Zajmują się tam kompleksową organizacją wesel, przygotowują liczne atrakcje, dbają o jakość jedzenia. Myślę więc, że to całkiem dobra opcja. Nie jest dzisiaj trudno o organizację transportu dla gości, a nawet jeśli coś pójdzie nie tak, to w zajeździe zorganizować można nocleg. ;)
Szok, sos do spaghetti nie działa jako barwnik dla tkanki węzła chłonnego. Spróbuję kawy!
Avatar użytkownika
House
 
Posty: 181
Dołączył(a): Wt maja 09 2017, 15:10

Re: Wesele pod Warszawą - gdzie?

Postprzez merlina » Śr lis 29 2017, 11:28

Najlepiej poszukać chyba ofert w sieci, tam tego zdecydowanie nie brakuje
merlina
 
Posty: 582
Dołączył(a): Pt sty 13 2017, 13:44

Re: Wesele pod Warszawą - gdzie?

Postprzez weronika259 » Wt lut 20 2018, 00:23

Jeśli już będziecie mieli załatwione podstawowe rzeczy, to pomyślcie o samochodzie do ślubu. Nie jest to duży koszt, a cała oprawa wesela wygląda znacznie inaczej. Ofert warto szukać na stronie czymdoslubu.pl. Można wystawić coś swojego, jeśli w takiej branży pracujemy. Serwis ogólnie bardzo pomocny dla każdego.
weronika259
 
Posty: 1264
Dołączył(a): Wt sty 09 2018, 14:07

Re: Wesele pod Warszawą - gdzie?

Postprzez michalmazur » Cz maja 10 2018, 12:17

byłam kiedyś pod warszawą na weselu koleżanki, dom weselny Bankietowy Rocher, zobacz było ciekawie :)
michalmazur
 
Posty: 440
Dołączył(a): Śr kwi 12 2017, 09:30

Re: Wesele pod Warszawą - gdzie?

Postprzez gajsia » Cz maja 10 2018, 22:17

Opcji jest naprawdę wiele wszystko zależy od Twoich preferencji.
gajsia
 
Posty: 4
Dołączył(a): Cz maja 10 2018, 21:27

Re: Wesele pod Warszawą - gdzie?

Postprzez DanusiaNowak » Pn maja 14 2018, 08:57

Byłam jako gość na weselu w Pałacu na Wodzie, niedaleko Lotniska Okęcie i było magicznie. Teraz sama organizuje wesele i aż żałuję, że nie jestem z tamtejszych okolic. Na szczęście w Krakowie też udało nam się znaleźć coś super. Teraz zostało już tylko dobrać detale. Zaproszenia, winietki, pudełko na koperty weselne. Myślałam o tej ofercie https://www.jdstyle.pl/93-pudelka-na-koperty. Korzystał ktoś?
DanusiaNowak
 
Posty: 87
Dołączył(a): Pn lis 27 2017, 13:07

Re: Wesele pod Warszawą - gdzie?

Postprzez pesta » N cze 17 2018, 17:32

Byłam w kilku niezłych miejscach pod Warszawą ale nic nie powaliło mnie na kolana tak jak Albizja w Lemanach koło Szczytna, jak dla mnie to wymarzone miejsce na wesele, z ładnym otoczeniem przepiękną, dużą, elegancko urządzona salą na 300 osób i pysznym jedzeniem. Zresztą sami zobaczcie jak to wygląda.
Obrazek
pesta
 
Posty: 169
Dołączył(a): Pt sty 06 2017, 17:53

Re: Wesele pod Warszawą - gdzie?

Postprzez Zuzka25 » Śr wrz 12 2018, 22:41

A był ktoś w https://www.amore-plock.pl/ ? Sami zobaczcie jak tam jest ładnie. Chociaż zdjęcia nie oddają do końca tego, jak tam jest w rzeczywistości. Ogród robi wrażenie, ta zieleń, kwiaty. A takiego szefa kuchni to bym chciała mieć na stałe w domu, takie pyszne wszystko było. Na stołach też wszystko z gustem ułożone. Bardzo mi się tam podobało.
Zuzka25
 
Posty: 208
Dołączył(a): Wt lut 20 2018, 00:18

Re: Wesele pod Warszawą - gdzie?

Postprzez Polanka » Pt wrz 21 2018, 10:39

Dzięki za podpowiedzi :) Rozeznamy :) A macie może jeszcze jakieś sugestie co do muzyki? Bo mnie marzyłby się taki wodzirej weselny jak ten z Krakowa, tylko może ktoś, kto byłby bliżej.
Polanka
 
Posty: 321
Dołączył(a): Śr kwi 04 2018, 09:13

Re: Wesele pod Warszawą - gdzie?

Postprzez marysienka » Wt wrz 25 2018, 17:58

W okolicach Warszawy byłam co prawda tylko parę razy na weselu, ale za to jedna sala wyjątkowo mi się podobała - http://www.polnaroza.pl/ :) myślę, że warto byłoby pojechać i sobie zobaczyć i porozmawiać z właścicielami. Bo moim zdaniem mega fajne miejsce na organizację wesela. Na pewno się nie zawiedziecie na jedzeniu
marysienka
 
Posty: 563
Dołączył(a): Cz maja 24 2018, 19:14

Re: Wesele pod Warszawą - gdzie?

Postprzez marika89 » Śr lis 21 2018, 15:30

Myslę, że na pewno fajnym miejscem będzie hotel Groman pod Warszawą http://www.groman.pl/pl/ tak dbaja o klienta jak o swojego. Sala pięknie przystrojona, do tego świetnie nagłośniona i oświetlona sala, przepyszne jedzenie i to wszystko w dobrej cenie.
marika89
 
Posty: 310
Dołączył(a): Pn sty 15 2018, 10:08

Re: Wesele pod Warszawą - gdzie?

Postprzez kwiatuszekK » So lut 09 2019, 22:17

A może coś w okolicach Zalewu Zegrzyńskiego? W Wieliszewie jest bardzo fajna sala http://smakizycia.net/ . Piękna okolica i sala dobrze wyposażona, kuchnia, grill i pokoje gościnne. Wszystko na najwyższym poziomie
kwiatuszekK
 
Posty: 105
Dołączył(a): Cz paź 26 2017, 12:13

Re: Wesele pod Warszawą - gdzie?

Postprzez kate44 » Wt maja 14 2019, 10:31

W okolicach Warszawy jest sporo sal weselnych. Nie trzeba rezerwować miejsca w samym centrum. Także Dom Weselny Astoria w Kaniach to dobre miejsce. Mają profesjonalną obsługę i też polskie menu. Stawiacie na tradycyjne polskie wesele?
kate44
 
Posty: 212
Dołączył(a): Śr gru 20 2017, 16:39

Re: Wesele pod Warszawą - gdzie?

Postprzez marika89 » Wt cze 18 2019, 16:16

Wiecie co, jak sala na wesele to całego serca mogę Wam polecić genialny lokal w Warszawie - Osada Augustów. Miejsce przyjemnie i sprzyjające każdej grupie wiekowej. Organizacja ogólna na poziomie, do tego personel bardzo pomocny, nie wiedzieliśmy jakiego wybrać fotografa, a tymczasem dostaliśmy namiary
marika89
 
Posty: 310
Dołączył(a): Pn sty 15 2018, 10:08

Re: Wesele pod Warszawą - gdzie?

Postprzez sake » N cze 23 2019, 15:17

Macie jeszcze jakies wartosciowe porady? Co bedzie waszym zdaniem lepsze, zespol czy dj?
sake
 
Posty: 43
Dołączył(a): Śr wrz 06 2017, 22:53

Re: Wesele pod Warszawą - gdzie?

Postprzez dobramama » Śr cze 26 2019, 23:34

Nie mozna jednoznacznie odpowiedziec na to pytanie poniewaz kazdy bedzie mial jakies swoje preferencje. Jeszcze wazniejsze beda preferencje gosci bo tak wlasciwie to w duzej mierze dla nich urzadzamy tak duza impreze. Po sporzadzeniu listy gosci zastanow sie dobrze ile bedzie wynosil sredni wiek uczestnikow. Wlasciwie to jeden z wyznacznikow ktoremu mozna najbardziej zaufac. Wiadomo mlodzi ludzie bardziej stawialiby na DJa gdyz jest to blizsze ich sercu. Co natomiast z rodzicami, dziadkami, ciociami i wujkami? Nie mozemy pozwolic sobie na to aby nie czerpali takze radosci z zabawy. Postawmy wtedy na tradycje wybierajac zespol na wesele. Muzyka grana na zywo ma w sobie cos magicznego przez co jest wieksza szansa na to, ze spodoba sie wszystkim bez wzgledu na wiek. Pytanie jakie nasuwa sie na mysl to gdzie wlasciwie szukac tych zespolow? Najszybciej bedzie skorzystac z porownywarki ofert typu - https://www.weselezklasa.pl/oprawa-muzy ... eselne,52/ gdzie swoje uslug dodaja praktycznie wszystkie firmy dzialajace w tej branzy. Warto po wybraniu kilku, spotkac sie w cztery oczy i porozmawiac o calym wystepie. Jesli mamy mozliwosc zobaczenia jakiegos koncertu na zywo to tymbardziej z tego skorzystajmy. Przekonamy sie czy show jaki robia odpowiada naszym gustom.
dobramama
 
Posty: 45
Dołączył(a): Pn gru 18 2017, 20:25

Re: Wesele pod Warszawą - gdzie?

Postprzez Macadamia » Cz cze 27 2019, 13:02

Kobietki słuchajcie - co byście powiedziały na wesele pod chmurką? Teraz jest tak piękna pogoda, że może warto pomyśleć o przygotowaniu przyjęcia na świeżym powietrzu? Takie wesele będzie na pewno wyjątkowe i na długo zapadnie gościom w pamięć. Jeśli zdecydujecie się na takie rozwiązanie to koniecznie wynajmijcie namiot bankietowy. Pogoda lubi plątać figle a ten wyjątkowy dzień musi być przecierż idealny. W namiocie można ustawić stoły i dj/orkiestrę i w razie czego zabawę przenieść pod namiot. Jak Wam się podoba ten pomysł?
Macadamia
 
Posty: 258
Dołączył(a): N maja 29 2016, 18:19


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 34 gości

cron