Prezent dla 15 miesięcznego dziecka

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Prezent dla 15 miesięcznego dziecka

Postprzez KaroLinka26 » Pn wrz 18 2017, 12:03

Cześć Wszystkim! Przez swoją pracę i odległe miejsce zamieszkania nie mogłam być na roczku mojego chrześniaka. Bardzo nad tym ubolewam i teraz, kiedy mam szansę go odwiedzić chciałabym nadrobić swoją nieobecność a tym samym wręczyć mu jakiś naprawdę niebanalny prezent. Koleżanka namawia mnie do zakupu basenu z piłkami, jednak zastanawiam się czy dzieciak nie jest jeszcze na niego za mały. na stronie niby jest napisane że od 12 miesiąca , ale jednak mam pewne obawy czy to aby na pewno bezpieczne. Co o tym sądzicie? Pozdrawiam!
KaroLinka26

Re: Prezent dla 15 miesięcznego dziecka

Postprzez marcelinka11 » Wt wrz 19 2017, 10:56

Jak najbardziej jest to bezpieczne. To jest świetna sprawa, takie dzieci uwielbiają piłeczki i zabawę z nimi. Moje dzieci mają coś takiego i są zachwycone. Pytanie czy rodzicom malucha pezypadnie taki prezent do gustu, jednak zajmuje to trochę miejsca i jest trochę bałaganu i roboty ze zbieraniem porozrzucanych piłeczek :-) ale co tam, skoro zabawa będzie przednia :-)
marcelinka11

Re: Prezent dla 15 miesięcznego dziecka

Postprzez jooanka7 » Wt wrz 19 2017, 14:11

Z zakupem prezentu dla tak małego dziecka zawsze jest problem ale twój pomysł z basenem jest na prawdę fajny! ;)
jooanka7

Powrót do Forum ogólne