Słabość i bladość po zimie

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Słabość i bladość po zimie

Postprzez 38siadoe » Wt maja 16 2017, 03:17

Dziewczyny również tak macie???? Dobrze, że się maluję to nie jestem taka blada jak mój mąż...no ale to samopoczucie! Macie jakieś sposoby pomijając łykania witaminek i warstwy podkładu?? Na razie spacery w taką pogodę to średnia przyjemność...Chyba potrzebuję odrobinę letniego optymizmu! Pomocy
Avatar użytkownika
38siadoe
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt maja 16 2017, 03:15
Lokalizacja: Des Moines

Re: Słabość i bladość po zimie

Postprzez Marysia500 » Cz maja 18 2017, 13:30

Może warto właśnie postawić na jakiś krótki spacerek muśnięcie policzków bronzerem!
Marysia500
 
Posty: 196
Dołączył(a): Śr sty 11 2017, 12:47

Re: Słabość i bladość po zimie

Postprzez lelli » Wt maja 30 2017, 11:03

38siadoe napisał(a):Dziewczyny również tak macie???? Dobrze, że się maluję to nie jestem taka blada jak mój mąż...no ale to samopoczucie! Macie jakieś sposoby pomijając łykania witaminek i warstwy podkładu?? Na razie spacery w taką pogodę to średnia przyjemność...Chyba potrzebuję odrobinę letniego optymizmu! Pomocy


Oj ja równiez tak mam Najtrudniejszy jest dla mnie okres przesilenia wiosennego kiedy czuje się totalnie bez sił..... Polecam wybrac się na jakąś wycieczkę . Przynajmneij na weekend aby naładować siły:
http://www.poczujnature.pl/komfortowy-w ... -karpaczu/

Polecam szczegónie Karpacz ( cudowne krajobrazy). Zobaczysz,ze na pewno humor Ci się znacznie poprawi.
Avatar użytkownika
lelli
 
Posty: 546
Dołączył(a): Pn sty 23 2017, 07:25

Re: Słabość i bladość po zimie

Postprzez kerat » Wt wrz 05 2017, 14:34

Przeczekać - to minie :D
A tak na poważnie, aby dodać sobie energii, warto zacząć pić co rano albo w ciągu dnia soki z aceroli bądź aronii, bo one są bombami witaminowymi. Warto też uzupełniać potas i magnez, bo to ich braki odpowiadają za naszą apatię. Bez uzupełnienia witamin się nie obejdzie. A na bladość polecam ćwiczenia, dzięki którym krew będzie szybciej krążyć po ciele, a w najgorszym razie - jedzenie marchewek (ale też nie za często)!
Avatar użytkownika
kerat
 
Posty: 8
Dołączył(a): Wt wrz 05 2017, 13:41
Lokalizacja: Poznań

Re: Słabość i bladość po zimie

Postprzez olai4 » Wt wrz 05 2017, 15:06

Właśnie zamiast łykać witaminki lepiej zacząć pić soki z owoców i warzyw. A najlepiej kupić sobie sokowirówkę i samemu przygotowywać sobie takie soczki.
olai4
 
Posty: 16
Dołączył(a): Wt wrz 05 2017, 14:50

Re: Słabość i bladość po zimie

Postprzez michalmazur » Śr wrz 06 2017, 14:45

może to być objaw anemii lub braku wit D



Source
michalmazur
 
Posty: 440
Dołączył(a): Śr kwi 12 2017, 09:30

Re: Słabość i bladość po zimie

Postprzez alexw7 » Cz wrz 07 2017, 10:55

Wiem że obfite miesiączkowanie może mieć związek z anemią...to całkiem poważna dolegliwość i lepiej jej nie ignorować.
alexw7
 
Posty: 5
Dołączył(a): Cz wrz 07 2017, 10:29

Re: Słabość i bladość po zimie

Postprzez michalmazur » Pn paź 02 2017, 11:39

zbadaj poziom żelaza




Idę tutaj
michalmazur
 
Posty: 440
Dołączył(a): Śr kwi 12 2017, 09:30

Re: Słabość i bladość po zimie

Postprzez gwiazdzia » Śr paź 04 2017, 20:19

Ja kiedys czytalam ze dieta bezglutenowa odmladza skore wiec chcac nie chcac zrezygnowalam z ulubionych produktow. Ale tutaj http://www.vichy.pl/blog/ca%C5%82a-praw ... 64506.aspx znowu pisze ze to nie prawda, ze gluten jest niebezpieczny dla osob uczulonych a dla zdrowych nie. Jak wy uwazacie?
gwiazdzia
 
Posty: 26
Dołączył(a): Pn wrz 11 2017, 17:46

Re: Słabość i bladość po zimie

Postprzez vieta » So paź 21 2017, 20:05

kerat napisał(a):Przeczekać - to minie :D
A tak na poważnie, aby dodać sobie energii, warto zacząć pić co rano albo w ciągu dnia soki z aceroli bądź aronii, bo one są bombami witaminowymi. Warto też uzupełniać potas i magnez, bo to ich braki odpowiadają za naszą apatię. Bez uzupełnienia witamin się nie obejdzie. A na bladość polecam ćwiczenia, dzięki którym krew będzie szybciej krążyć po ciele, a w najgorszym razie - jedzenie marchewek (ale też nie za często)!



zgadzam się w 100%
vieta
 
Posty: 1
Dołączył(a): So paź 21 2017, 19:58


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 46 gości