Najlepsze miejsca na wakacje

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Najlepsze miejsca na wakacje

Postprzez andziala » Pn mar 06 2017, 20:12

Jakie Waszym zdaniem są najlepsze miejsca na wakacje, preferujecie wypoczynek w kraju czy może zagranicą? Urlop wolicie spędzać aktywnie, czy raczej na plaży z drinkiem w ręku? :) Podzielcie się swoimi opiniami :)
andziala
 
Posty: 451
Dołączył(a): Cz lut 23 2017, 15:36

Re: Najlepsze miejsca na wakacje

Postprzez Modda » Wt mar 07 2017, 14:09

Ja w tym roku spędzam wakacje aktynie pod żaglem :) Znalazłam czarter jachtów Chorwacja, porobiłam rezerwacje i w czerwcu wyruszam na przygodę z moimi przyjaciółmi.
Modda
 
Posty: 89
Dołączył(a): Śr lut 22 2017, 23:31

Re: Najlepsze miejsca na wakacje

Postprzez Alienora » Śr mar 08 2017, 12:17

No ja zamierzam wybrać się nad morze.
Alienora
 
Posty: 887
Dołączył(a): Pt cze 17 2016, 16:51

Re: Najlepsze miejsca na wakacje

Postprzez jkosok » Wt mar 14 2017, 14:12

Ja w tym roku chciałabym odwiedzić Kretę.
jkosok
 
Posty: 5
Dołączył(a): Wt mar 14 2017, 12:29

Re: Najlepsze miejsca na wakacje

Postprzez DragoS » Pt mar 17 2017, 10:45

Ja polecam południe Włoch, ostatnio byłem na tygodniowym urlopie i było super. Zwiedziłam kilka miejscowości w tym Materę.
DragoS
 
Posty: 8
Dołączył(a): Wt gru 08 2015, 15:48

Re: Najlepsze miejsca na wakacje

Postprzez kwie » Pt mar 17 2017, 12:10

MI jakoś przejadły się wczasy nad morzem, czy to w PL czy za granicą. W tym roku planuje przejechać się w Bieszczady na wakacje, cisza spokój, mam nadzieje że będzie fajnie.
kwie
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pt mar 17 2017, 11:49

Re: Najlepsze miejsca na wakacje

Postprzez pesta » Śr kwi 19 2017, 15:18

Ja znowu wolę spędzać czas nad wodą, a jeszcze lepiej tak http://www.punt.pl/czartery_jachtow na jachcie. Jak się wszystko dobrze ułoży to wybierzemy się na taki wyjazd w tym roku.
pesta
 
Posty: 169
Dołączył(a): Pt sty 06 2017, 17:53

Re: Najlepsze miejsca na wakacje

Postprzez Alienora » Cz kwi 20 2017, 11:50

A jak na moje to lepiej jechać w góry.
Alienora
 
Posty: 887
Dołączył(a): Pt cze 17 2016, 16:51

Re: Najlepsze miejsca na wakacje

Postprzez faladix » Cz kwi 20 2017, 21:18

Korsyka, położona na zachód od Włoch i południowy-wschód od Francji, jest jedną z najbardziej rajskich wysp Morza Śródziemnego. Oddzielona od Sardynii Cieśniną Świętego Bonifacego kusi wyjątkowo pięknym wybrzeżem. Kredowe formacje skalne, które kryją tajemnicze podziemne korytarze i podwodne groty, pięknie komponują się z turkusową wodą. Na południu wyspy można podziwiać skaliste klify oszlifowane przez wodę i wiatr.
faladix
 
Posty: 3
Dołączył(a): Cz kwi 20 2017, 20:56

Re: Najlepsze miejsca na wakacje

Postprzez eDom » Wt maja 02 2017, 19:35

Korsyka to nie tylko niesamowita przyroda i architektura, warto zobaczyć Miasteczko Calvi – to właśnie tutaj urodził się Krzysztof Kolumb i Ajaccio - miejsce narodzin Napoleona Bonaparte. W Cathedrale Notre Dame de la Misericorde zachowała się chrzcielnica , z której otrzymał pierwszy sakrament.
eDom
 
Posty: 9
Dołączył(a): N mar 12 2017, 15:13

Re: Najlepsze miejsca na wakacje

Postprzez DanusiaNowak » Śr kwi 04 2018, 10:41

U nas w tym roku wygrała Polska. Zdecydowaliśmy się na hotel Ziemowit w Ustroniu. Byłam tam już kiedyś i chwaliłam sobie. W tym roku zależało nam na wakacjach w przystępnej cenie. I udało się. Podoba mi się, że mają tam pakiet spa, można spacerować, uprawiać fitness, relaksować się, czego chcieć więcej. Teraz pozostało nam tylko czekać do wyjazdu.
DanusiaNowak
 
Posty: 87
Dołączył(a): Pn lis 27 2017, 13:07

Re: Najlepsze miejsca na wakacje

Postprzez JanusZ24 » Pt kwi 20 2018, 20:20

Ja uwielbiam jeździć na wakacje! Niestety czasami wakacje ze spokojnego czasu przemieniają się w czas pełen stresu, a to wszystko przez pieniądze! Nieraz już było tak, że pobierano mi dodatkowe pieniądze za płatność kartą albo jakieś inne dodatkowe opłaty, o których nie miałem pojęcia. Na szczęście trafiłem na pieniadzezagranica.pl. Znalazłem tam kilka ciekawych porad jak się nie dać finansowo za granicą i to nie tylko w czasie wakacji :)
JanusZ24
 
Posty: 4
Dołączył(a): Śr kwi 18 2018, 15:05

Re: Najlepsze miejsca na wakacje

Postprzez bajaderka » Pn kwi 23 2018, 17:19

Ja kocham góry, od lat tam jeżdżę i nie przestają mnie zachwycać. Nad morzem byłam ze trzy razy i ani razu nie wspominałam tam wyjazdu tak dobrze, jak gdziekolwiek w góry. Może dlatego, że nie mogę się opalać, a nad morzem jest mało innych atrakcji, które nie uwzględniają morza i słońca. Za to po górach można chodzić godzinami, a widok nie jest taki sam.
bajaderka
 
Posty: 14
Dołączył(a): Pn kwi 23 2018, 16:02

Re: Najlepsze miejsca na wakacje

Postprzez djaro2 » Wt kwi 24 2018, 19:14

Podjęcie takiej decyzji, wiąże sie z kilkoma ważnymi kwestiami. Pamiętajmy aby uwzględnić wszystkie.
Każdy powód jest dobry, by spróbować czegoś nowego.
Avatar użytkownika
djaro2
 
Posty: 6
Dołączył(a): So kwi 21 2018, 17:56

Re: Najlepsze miejsca na wakacje

Postprzez illona » So maja 12 2018, 13:16

Niedawno zaraziłam się od koleżanki myślą o wyjeździe do USA, ona jedzie już 3 raz z rzędu na https://www.campamerica.pl/ i mówi że jest super, trochę pracuje ale i tak ogólnie czuje się jak na wakacjach, wszystko jest inne, nowe, ludzie fajni, przyjaźni no i masz dużo czasu na zwiedzanie po pracy
illona
 
Posty: 111
Dołączył(a): Pn kwi 17 2017, 17:14

Re: Najlepsze miejsca na wakacje

Postprzez Alienora » Śr maja 16 2018, 22:11

My z mężem byliśmy w tamtym roku na Malediwach i na Dominikanie :) Oba miejsca bardzo nam się podobały, ale jednak wczasy Dominikana to jest to! Nigdzie tak nie wypoczęłam a zarazem tyle nie pozwiedzałam, co tam! I te cudowne, wieczorne spacery... Widziałam już na https://tropicalsun.pl/ bardzo fajne oferty na ten rok, w tamte wakacje też u nich wykupywałam wczasy i byliśmy zadowoleni :) Będę namawiać męża, żebyśmy w tym roku też polecieli na Dominikanę! Bo uwierzcie mi, to prawdziwy raj na ziemi :)
Alienora
 
Posty: 887
Dołączył(a): Pt cze 17 2016, 16:51

Re: Najlepsze miejsca na wakacje

Postprzez weronika259 » Śr maja 23 2018, 17:38

Ostatnio dowiedziałam się, że dla mojego dziecka na wakacje najlepszych miejscem są półkolonie http://proteniskrakow.pl/obozy-polkolonie-tenis/ Troszkę mnie zdziwił, no ale nie ma się co dziwić, skoro jest zapalonym fanem tenisa.
weronika259
 
Posty: 1264
Dołączył(a): Wt sty 09 2018, 14:07

Re: Najlepsze miejsca na wakacje

Postprzez ZbyszekKa » Cz cze 14 2018, 10:21

Ja na rodzinny wyjazd mogę polecić Korbielów. Pomimo tego, że jest to miejscowość górska to nawet w lato jest tam co robić. Miejscowość nie jest bardzo zatłoczona i są tam ciekawe atrakcje dlatego mogę polecić wyjazd tam. W tym roku akurat jadę za granicę, ale może na jasień na pewno się wybiorę znowu do Korbielowa.
ZbyszekKa
 
Posty: 39
Dołączył(a): N kwi 22 2018, 15:30

Re: Najlepsze miejsca na wakacje

Postprzez Alienora » N wrz 30 2018, 21:39

Najlepsze to są Bieszczady! Ja tam jeżdżę co roku i jeszcze mi się nie znudziło ;) Trzeba po prostu wiedzieć jak dobrze rozplanować sobie czas. Mi bardzo w tym pomagają artykuły z https://bieszczady.land/7-miejsc-ktore- ... h-dolnych/ , z których czerpię pomysły na to jak miło i aktywnie spędzić czas w Bieszczadach.
Alienora
 
Posty: 887
Dołączył(a): Pt cze 17 2016, 16:51

Re: Najlepsze miejsca na wakacje

Postprzez tomacoma » Śr paź 31 2018, 13:52

A myślał ktoś z was o Gdansku? http://www.hotelhanza.pl to zawsze świetne miejsce na spełnienie marzeń o idealnym urlopie. Budziliście się kiedyś z widokiem na Motławę?
tomacoma
 
Posty: 96
Dołączył(a): Pt wrz 30 2016, 15:45
Lokalizacja: Toruń

Re: Najlepsze miejsca na wakacje

Postprzez kate44 » Cz gru 06 2018, 13:07

Tylko w Polsce sobie odpoczywacie? Na pewno mamy sprawdzone miejsca, ale takze inne warto zwiedzac. Na swiecie mamy wiele fajnych. Za granica takze jest sporo fajnych miejsc. W Tunezji https://www.ewakacje.pl/oferta/tunezja-last-minute/ znajdziemy fajne oferty. Lubicie zagraniczne wakacje.
kate44
 
Posty: 212
Dołączył(a): Śr gru 20 2017, 16:39

Re: Najlepsze miejsca na wakacje

Postprzez mindkaa » Pt gru 21 2018, 13:08

Ja raczej wolę aktywny wypoczynek, ale podczas tygodniowego urlopu przynajmniej 2 dni w całości staram się poświęcić na wypoczynek na plaży. Ogólnie wolę wyjeżdżać za granicę. Głównie ze względu na pogodę. Najbardziej przypadła mi do gustu Chorwacja. Piękne widoki, krajobrazy, no i plaże, jedyne w swoim rodzaju. Jeśli wybieracie się do Chorwacji lub dopiero rozważacie ten kierunek, to polecam zerknąć jakie piękne są plaże w Chorwacji: https://www.hrvaska.net/pl/chorwacja-piaszczyste-plaze-dla-dzieci.htm. Moim zdaniem, nigdzie indziej nie ma tak wyjątkowych plaż i ogólnie widoków, więc jak najbardziej polecam się tam wybrać.
mindkaa
 
Posty: 46
Dołączył(a): Pt kwi 06 2018, 10:24

Re: Najlepsze miejsca na wakacje

Postprzez tomacoma » Śr sty 09 2019, 17:22

Może poszukaj czy http://www.hotelhanza.pl ma coś wolnego? Ja tam dużo razy się zatrzymywałam i nie ma co - nigdy nie żałowałam. Możesz mi zaufać!
tomacoma
 
Posty: 96
Dołączył(a): Pt wrz 30 2016, 15:45
Lokalizacja: Toruń

Re: Najlepsze miejsca na wakacje

Postprzez smelka » Pt mar 01 2019, 19:17

Zdecydowanie najlepiej jest nad morzem, jeśli będziecie w Kołobrzegu (przepiękne miasto) to szczególnie polecam odwiedzić tą restaurację http://lavita.kolobrzeg.pl/, najlepsza kuchnia włoska jaką serwują w naszym kraju. A co jeszcze nad morzem? atrakcji sporo, nie tylko leżenie na plaży i kąpiele w morzu. Większe nadmorskie miejscowości mają dla turystów wiele pomysłów na spędzanie czasu na urlopie. Aktywnie i ciekawie.
smelka
 
Posty: 309
Dołączył(a): N lip 24 2016, 06:49

Re: Najlepsze miejsca na wakacje

Postprzez paniAniaa2 » Wt mar 12 2019, 08:50

Jak dla mnie to zagraniczne kierunki bardziej atrakcyjne są jak ja za swoje wakacje w Turcji w all inclusive z przelotem enter airem, hotelem i całą resztą zapłaciłam 1500 zł to się opłaca. I hotel nie był słaby tylko 5 gwiazdkowy. Nie byłam w sezonie wtedy temp bardzo wysoka jest a ja mam jasny kolor skóry i bym się sparzyła. Tak do 30 stopni było więcej mi nie było trzeba. Tam słonko bardzo ładnie opala
paniAniaa2
 
Posty: 17
Dołączył(a): So maja 05 2018, 14:11

Re: Najlepsze miejsca na wakacje

Postprzez andziala » So kwi 27 2019, 21:45

Zobaczcie co znalazłam https://kioskpolis.pl/najchetniej-wybie ... -2019-rok/ , można popatrzeć sobie jakie kierunki turystyczne są najpopularniejsze i może też znaleźć na tej podstawie inspirację :) albo na odwrót , wiedzieć gdzie nie jechać aby tłumów nie było :p
andziala
 
Posty: 451
Dołączył(a): Cz lut 23 2017, 15:36

Re: Najlepsze miejsca na wakacje

Postprzez Klitka » Wt gru 03 2019, 10:41

Ja polecam Zajazd Jurajski w Podlesicach. To bardzo fajne miejsce, żeby wybrać się tam z całą rodzinką. Nie będziecie się nudzić :)
Klitka
 
Posty: 306
Dołączył(a): Cz lut 22 2018, 13:40

Re: Najlepsze miejsca na wakacje

Postprzez Polanka » Śr gru 04 2019, 15:26

Ja ostatnio byłam na wakacjach w Warszawie, bardzo chciałam zwiedzić stolicę i zatrzymałam się w tym hotelu w Raszynie
Polanka
 
Posty: 321
Dołączył(a): Śr kwi 04 2018, 09:13

Re: Najlepsze miejsca na wakacje

Postprzez DragoS » Pt sty 10 2020, 08:41

Ja w tamtym roku pojechałem z rodziną w Bieszczady. Byliśmy kilka dni w Polańczyku, Ustrzykach Górnych i Sanoku. Okolice są przepiękne i warto je zwiedzić. Razem z naszą pociechą lubimy chodzić w góry i co najważniejsze młody w ogóle nie marudzi. W tym roku chcemy go zabrać w Tatry, mam nadzieję, że będzie zadowolony. Jeśli ktoś jedzie w góry pierwszy raz, to polecam sprawdzić szlaki w Bieszczadach dla początkujących.
DragoS
 
Posty: 8
Dołączył(a): Wt gru 08 2015, 15:48

Re: Najlepsze miejsca na wakacje

Postprzez sabanek5 » Cz paź 28 2021, 11:33

Jeżeli zastanawiacie się gdzie wypocząć, to polecam Wam https://slonecznawilla.eu/o-nas/ , ponieważ uważam, że jest to piękne miejsce, idealne na wypoczynek z najbliższymi. W Pensjonacie Słoneczna Willa znajdziecie dobrze wyposażone pokoje oraz restauracje z pysznym jedzeniem.
sabanek5
 
Posty: 1178
Dołączył(a): Cz paź 12 2017, 17:54

Następna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 35 gości

cron