Problem intymny help!

Wasze porady dotyczące dbania o zdrowie oraz pielęgnacji urody.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Problem intymny help!

Postprzez Diabełek » Śr lip 27 2011, 15:17

Dziewczyny Pomóżcie :(!
Od dwóch dni cierpię na zapalenie pęcherza :( już nie wiem co robić, piecze i swędzi tak, że gdybym mogła to bym się zadrapała albo siedziała w ciepłej wodzie z rumiankiem non stop. Do lekarza na razie nie mam kiedy pójść bo pilne rzeczy w pracy muszę skończyć :( Może jakieś tabletki nie wiem Urextra albo coś.
Doradźcie coś dziewuszki bo normalnie dostane szamotania pępka :cry: :cry: :cry:
Avatar użytkownika
Diabełek
 
Posty: 13
Dołączył(a): Cz paź 28 2010, 11:29

Re: Problem intymny help!

Postprzez Aggen » Śr lip 27 2011, 17:08

Najlepiej iść do lekarza-jeśli się bardzo męczysz to przepisze Ci furaginum albo antybiotyk.Jestem farmaceutą więć jeśli to zapalenie pęcherza możesz sobie ewentualnie pomóc jedząc urosept-3xdziennie po 2 tabl. duzo pijąc np herbatkę z pokrzywy, skrzypu lub Urosan, jest też taka pasta do picia Fitolizyna. To wszystko preparaty bez recepy.Jeśli Cię swędzi w intymnych okolicach to może być jakiś stan zapalny pochwy...
Ja bym już nie moczyła się tyle w tym rumianku abyś się bardziej nie przeziębiła. Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Aggen
 
Posty: 1247
Dołączył(a): Pt maja 21 2004, 00:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Problem intymny help!

Postprzez laria » Wt sie 09 2011, 16:10

Diabełek Wiem co to znaczy jak Cię "dopadnie" to przekleństwo :? Na mnie urosept nie działa. Nawet 3x po 3 tabletki :( Może spróbuj tych Urextra albo czegoś innego tak jak piszesz no i pij dużo soku z żurawiny bo wiem że to też pomaga oczyścić układ moczowy z bakterii.

Ps. Mam nadzieje że szamotania pępka jeszcze nie dostałaś :lol: A jak tak to może napiszesz jak wyglądało :lol: hehe.. Będzie dobrze :) Zdrowiej :)
Avatar użytkownika
laria
 
Posty: 16
Dołączył(a): Cz maja 26 2011, 09:32
Lokalizacja: Elbląg

Re: Problem intymny help!

Postprzez edunia » Pt sie 12 2011, 11:20

Zapalenie pęcherza i swędzenie? hmmm Mozesz kupić w aptece VAGOSAN to typowe zioła na dolegliwości intymne,bardzo polecam.
http://www.zwyczajni-niezwyczajni.czo.pl Zapraszam serdecznie.
Avatar użytkownika
edunia
 
Posty: 490
Dołączył(a): So sie 18 2007, 23:11

Re: Problem intymny help!

Postprzez laria » Śr sie 31 2011, 12:05

heh.. Ostatnio pytałam czy Diabełek czasem szamotania pępka nie doznał.. ale ja prawie tak.. W weekend byliśmy w Gdyni, trochę czasu spędziliśmy na plaży a w sobotę byliśmy z małym na Baśniowym Świecie Wielkich Baniek mydlanych . I wystarczyły te 2 dni spędzone w troszkę cieńszych ubraniach i w niedziele wieczór płakać mi się chciało.. Bo głupie bakterie mnie zaatakowały.. Wzięłam przed spaniem Urextra, ogrzewałam sobie podbrzusze termoforem i oczywiście piłam sok z żurawiny. Na szczęście jakoś przeżyłam. Rano czułam się dużo lepiej, ale nie wyobrażam sobie jak przeżyłabym w pracy.. :/ Współczuję wszystkim kobitkom na które nic nie działa :/ A co do typowych ziółek to chyba mam dość ciężki organizm bo na mnie raczej nie działają, jak np.senes na wypróżnianie nic nie pomaga :/ Heh... Ziółka to tylko na uspokojenie w pracy :/
Avatar użytkownika
laria
 
Posty: 16
Dołączył(a): Cz maja 26 2011, 09:32
Lokalizacja: Elbląg

Re: Problem intymny help!

Postprzez arenika » Śr lis 02 2016, 12:01

Na zapalenie pęcherza można coś ziołowego np. Urofen albo na receptę Foragina. A na infekcje intymne jest sporo globulek, które stosuje się najlepiej wieczorem przed snem. Można coś wybrać w aptece i nie są na receptę. 3 dni stosowania i po krzyku.
portal medyczny http://sanitera.pl
arenika
 
Posty: 27
Dołączył(a): Wt paź 25 2016, 12:04

Re: Problem intymny help!

Postprzez kamilakot70 » Pt sty 27 2017, 10:08

Niestety znam ten ból. Ostatnio poszłam do lekarza i mi antybiotyk przepsiał, bo leki bez recepty mi nie pomagały
kamilakot70
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pt sty 27 2017, 09:35

Re: Problem intymny help!

Postprzez marta3333 » Wt mar 28 2017, 12:35

Oj równeiż znam ten ból. Powiem Wam, ze mnie również często łapały jakieś infekcje intymne. Ogolnie bardzo pomogła mi zmiana bielizny na przepuszczającą oraz bawełnianą. Taka jest o wiele bardziej odpowiednai dla intymnych okolic oraz sprawia, ze nie rozwijają się tam bakterie i grzyby, które mogą powodować własnie takie nieprzyjemności. Dołączam również stronę, na której znajdziecie kilka domowych sposobów na to aby sobie radzić z takim problemem:
http://kandydozy.org.pl/
Avatar użytkownika
marta3333
 
Posty: 464
Dołączył(a): Wt sty 24 2017, 13:53

Re: Problem intymny help!

Postprzez nastka29 » Cz lis 16 2017, 20:08

a probowalas urofuraginum?
nastka29
 
Posty: 155
Dołączył(a): N sie 13 2017, 20:29

Re: Problem intymny help!

Postprzez olkaflorka » Pt lis 17 2017, 13:16

Ja gdy mam zapalenie pecherza to pomaga mi napar z pokrzywy i suszona zurawina.. A gdy zdarza mi sie przy okazji popuscic troche w majtki to zakladam takie specjalne wlkadki urologiczne http://www.tena.pl/ ktore zabezpieczaja przed przemoczeniem, dbaja o higiene i maskuja nieprzyjemny zapach. Jednak badz co badz i tak potrzebujesz wizyty u lekarza
olkaflorka
 
Posty: 167
Dołączył(a): Wt maja 16 2017, 13:53

Re: Problem intymny help!

Postprzez weronika259 » Cz mar 08 2018, 01:46

Jeśli mamy takie kłopoty to trzeba wymienić koronkowe majtki na takie, które bardziej oddychają i które są z lepszych materiałów. Trzeba o to zadbać.
weronika259
 
Posty: 1264
Dołączył(a): Wt sty 09 2018, 14:07

Re: Problem intymny help!

Postprzez marysienka » So sie 11 2018, 10:10

Oj współczuje, pamiętam czasy kiedy co chwilę jakieś okropne zapalenie pęcherza łapałam. Nawet siku nie umiałam zrobić. Teraz bardzo dbam o higienę tych miejsc. Nawet taki lek probiotyczny Invag stosuje żeby zapobiegać takim infekcjom. I teraz jest dużo dużo lepiej
marysienka
 
Posty: 563
Dołączył(a): Cz maja 24 2018, 19:14

Re: Problem intymny help!

Postprzez Mery6 » Śr mar 31 2021, 11:45

Przy infekcjach intymnych pochwy warto skorzystać jak najszybciej z odpowiedniej porady lekarskiej i leczenia. Koleżanka poleciłam mi stronę https://dimedic.eu/pl . Szybko otrzymałam pomoc, po konsultacji e- recepte otrzymałam w ciągu godziny. Leki pomogły na szczęście
Mery6
 
Posty: 80
Dołączył(a): N lis 19 2017, 21:03
Lokalizacja: Opole

Re: Problem intymny help!

Postprzez Zuzka25 » Wt kwi 06 2021, 18:57

Zapalenie pęcherza miałam, ale to dawno temu. Większy problem jeśli chodzi o infekcje intymne to przez suchość pochwy miałam. Nawet seks sprawiał ból. Pierwszym razem uznałam, że samo przejdzie. Jednak trochę czasu to trwało. Przy drugiej takiej sytuacji poszłam do apteki czy coś jest na takie objawy. Polecono mi cicatridinę i po tych globulkach o wiele szybciej wszystko się tam w środku zagoiło.
Zuzka25
 
Posty: 208
Dołączył(a): Wt lut 20 2018, 00:18

Re: Problem intymny help!

Postprzez sabanek5 » Cz kwi 08 2021, 20:12

Róznorodne gadżety erotyczne pozwalają na pewne urozmaicenia oraz nowości w sypialni. Jeżeli zastanawiacie sie z jakiego sklepu skorzystac, to osobiście mogę Wam polecić sklep, w którym zakupiłem wibratory strap on . Wszelkie informacje znajdziecie na stronie głownej producenta.
sabanek5
 
Posty: 1178
Dołączył(a): Cz paź 12 2017, 17:54

Re: Problem intymny help!

Postprzez salamandiks4 » Śr cze 09 2021, 11:25

Chciałbym Wam polecić portal, na którym znajdziecie ogłoszenia towarzyskie oraz róznorodne anonsy erotyczne z całej Polski. Jest to portal o największym zasięgu w Polsce, dlatego moim zdaniem każdy zainteresowany znajdzie ogłoszenie dla siebie.
salamandiks4
 
Posty: 1064
Dołączył(a): Pt paź 13 2017, 11:23

Re: Problem intymny help!

Postprzez kasia777 » Wt maja 30 2023, 14:30

Rewelacyjnym miejscem w którym znajdziesz wiele skutecznych środków na potencję bez recepty jest https://potencja.net.pl/ W ich asortymencie znajdziesz wyłącznie sprawdzone i bezpieczne tabletki oraz żele na erekcje od uznanych producentów. Wybierz interesujący Cię produkt i zamów go online z gwarancją dyskrecji i szybkiej dostawy. Jest to na prawdę super rozwiązanie tym bardziej że posiadają coś zarówno dla mężczyzn jak i kobiet.
kasia777
 
Posty: 1292
Dołączył(a): N maja 13 2018, 14:48


Powrót do Zdrowie i uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość