Domestos do wszystkiego?

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Domestos do wszystkiego?

Postprzez lytcomp1987 » Wt sty 17 2017, 11:07

Witam wszystkich! Ostatnio miałem bardzo nieprzyjemną rozmowę z moim partnerem. Stwierdził on, że powinniśmy łazienkę i toaletę myć wyłącznie domestosem - i chodzi mu o wszystko - kabinę prsznicową, kibelek, umywalki, baterię prysznicową itd. Stwierdził, że kupowanie środków przeznaczonych to mycia innych części łazienki niż sam kibelek to strata pieniędzy (chociaż nie mamy problemów finansowych). Na nic zdały się moje tłumaczenia, że domestos do mycia kibelka i kamienia jest zbyt silnie żrący żeby myć nim na przykład umwalkę w której codziennie myjemy ząbki! Poza tym zbyt intensywnie pachnie. Chciałem myć łazienkę np. mleczkiem Cif o przyjemnym zapachu, ale mój Paweł jest zbyt uparty! Zabronił mi kupować tego typu preparaty! Co o tym sądzicie? Czy powinienem posłuchać mojego faceta i myć wszystko Domestosem? A jeśli to ja mam rację, to jak przekonać tego uparciucha do zmiany zdania? Chcę uniknąc kłótni ale nie mam już siły, chyba po prostu zacznę robić tak jak on chce..
lytcomp1987
 
Posty: 5
Dołączył(a): Wt sty 17 2017, 10:59
Lokalizacja: Salem

Re: Domestos do wszystkiego?

Postprzez michalmazur » Pn paź 16 2017, 10:37

myję domestosem umywalkę, zlew, wlewam do odpływów by je oczyścić i jest ok





http://vid-tube.biz/
michalmazur
 
Posty: 440
Dołączył(a): Śr kwi 12 2017, 09:30

Re: Domestos do wszystkiego?

Postprzez Majoli » Pn paź 16 2017, 11:08

Też nie widzę problemu z myciem tak silnym środkiem. Co ciekawe znam ludzi którzy dezynfekują tego typu środkami wiadra fermentacyjne do domowej produkcji piwa. Odpowiednio wypłukany nie stanowi niebezpieczeństwa.
Sprawdź co ciekawego dzieje się w ciepłych krajach :D
Majoli
 
Posty: 27
Dołączył(a): Pn wrz 18 2017, 10:40

Re: Domestos do wszystkiego?

Postprzez lunia6 » Wt paź 17 2017, 08:57

ja także korzystam z domestosu i to do wszystkiego, jest silny ale za to super efekt.
lunia6
 
Posty: 4
Dołączył(a): Wt paź 17 2017, 08:46


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 47 gości