Jak podłączyć dekoder do komputera?

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Jak podłączyć dekoder do komputera?

Postprzez protcat1985 » Wt sty 10 2017, 10:37

Chciałabym podłączyć sobie dekoder N do komputera, aby nagrywać filmy przez Internet. Czy można podłączyć to samemu czy trzeba wzywać specjalnych ludzi?
protcat1985
 
Posty: 5
Dołączył(a): Wt sty 10 2017, 10:35
Lokalizacja: Clarksville

Re: Jak podłączyć dekoder do komputera?

Postprzez aga17 » Wt kwi 25 2017, 16:08

Ja mam tuner TV z pilotem i możliwością nagrywania. Jest tam możliwość podłączenia DVD, kamery czy dekodera TV SAT. Jednak pragnę zauważyć że większość tunerów telewizji satelitarnych ma wbudowane nagrywarki i wystarczy jedynie podłączyć je do twardziela zewnętrznego którego potem podłączysz do komputera, czy laptopa. Poza tym coraz więcej telewizorów ma podobne funkcje w tym bluetootha i też można łączyć się w ten sposób. Wszystko zależy jakim sprzętem dysponujesz.
---------------------------------------------------------------------------------------
Profesjonalne pozycjonowanie stron internetowych Łódź
aga17
 
Posty: 3
Dołączył(a): Wt kwi 25 2017, 14:18

Re: Jak podłączyć dekoder do komputera?

Postprzez Abii » N wrz 03 2017, 16:33

Może jakaś przejściówka pomoże. Ja miałam problem z podłączeniem telewizora do laptopa, ale wystarczyła zwykły kabel hdmi kupić.

---------------------------------------------------------------------------------------
Pozycjonowanie Lublin
Abii
 
Posty: 4
Dołączył(a): N wrz 03 2017, 16:26
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jak podłączyć dekoder do komputera?

Postprzez salamandiks4 » Śr lut 23 2022, 20:11

Jeżeli szukacie sprawdzonej oferty producenta przewodów elektrycznych, to osobiście mogę Wam polecić ofertę firmy, z którą współpracuje od wielu lat. Ich oferta jest bardzo rozbudowana i dostosowana do najróżniejszych potrzeb, znajdziecie w niej np. kable i przewody .
salamandiks4
 
Posty: 1065
Dołączył(a): Pt paź 13 2017, 11:23


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 29 gości