test ciazowy

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Re: test ciazowy

Postprzez Myszeczka » Wt cze 10 2014, 22:04

Gaba wiem, u mnie slonce na horyzoncie ale jeszcze pozostaja chmury ktore je zaslaniaja... pewnie troche jeszcze sie pomecze ale wyjdzie slonce i bedzie juz cieplo i promiennie :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Myszeczka
 
Posty: 1380
Dołączył(a): Wt maja 17 2005, 00:00
Lokalizacja: Police

Re: test ciazowy

Postprzez Dominika.K » Śr cze 11 2014, 08:27

Gaba w takim tempie na 18-stke bedzie miał ze dwa metry :D
jak mojej dodaja miesiac to Twojemu Hubercikowi ze dwa :D
męczy mnie troche robienie furory na osiedlu(jakby to kurna jedyne malenstwo na osiedlu było) bo mi ciagle ktos do wozka zaglada albo do chusty...z chusta to wiadomo bo tylko malenkie rozczulajace stopki wystaja i kazdy chce zobaczyc własciciela i pogadac jak to dziecku w tej chuscie dobrze bo spi przytulone,ale z wozkiem to jzu utrapienie...wystarczy ze jej cienka sukienke w te upały zaloze i juz mam przekichane...wszystkie starsze panie w sklepach i na ulicy mnie atakuja:D wzdychaja,gratuluja ,zycza zdrowia itd...to gorsze niz pytania pod koneic ciazy "ooo jeszcze nie urodziłas"?
Ja rozumiem ze jestem rozpoznawalna przez moja tesciowa ale ilez mozna ... :eusa_think:
Wiktoria
Obrazek
Dominika.K
 
Posty: 525
Dołączył(a): Śr wrz 18 2013, 09:02

Re: test ciazowy

Postprzez mojito » N cze 22 2014, 08:48

Dziewczyny, moje ogromne gratulacje !!!!!!
Obrazek Obrazek


Goś :)
Avatar użytkownika
mojito
 
Posty: 2394
Dołączył(a): Śr lis 16 2005, 01:00
Lokalizacja: sprzed laptopa ;)

Re: test ciazowy

Postprzez Jonna » Śr lip 02 2014, 17:52

Gaba - przeslij mi maila na priv, bo mi rowniez Twojego gdzies wcielo :) tzn. nie moge dostac sie na strone mojego maila, a tam mialam wszystkie adresy zapisane, dzieki z gory
Obrazek

Obrazek
Jonna
 
Posty: 411
Dołączył(a): Wt sie 11 2009, 13:43

Re: test ciazowy

Postprzez Gaba_S » Pn lip 14 2014, 22:10

Zęby idą, ZĘBY !!
Chyba zwariuję!! Ktoś mi Syna podmienił!! Był taki kochaniutki, spokojniutki i uśmiechnięty. Tylko jadł i spał a jak nie spał to chociaż nie jęczał!!
A teraz jęczy a nawet drze się wniebogłosy!! RATUNKU!!! Oddajcie mi mojego Synka!!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gaba_S
 
Posty: 3824
Dołączył(a): So sie 28 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdzieś, nie wiadomo do końca gdzie, ale zawsze RAZEM!!

Re: test ciazowy

Postprzez Dominika.K » Wt lip 15 2014, 09:59

Biedny Hubercik :(
Wiktoria
Obrazek
Dominika.K
 
Posty: 525
Dołączył(a): Śr wrz 18 2013, 09:02

Re: test ciazowy

Postprzez Gaba_S » Cz sie 21 2014, 22:31

Mały śliniak wielki, a zęba jak nie było-tak nie ma :lol: :eusa_whistle: Za to ciąga się już do siadania, śmiesznie się czołga, bo do raczkowania to jeszcze mu w tym pełzaniu daleko... A jak wieczorem mówię do niego czule: Śpij Gówniarzu!! to rechocze jak żaba :mrgreen:

Domi a jak Wiktoreczka??
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gaba_S
 
Posty: 3824
Dołączył(a): So sie 28 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdzieś, nie wiadomo do końca gdzie, ale zawsze RAZEM!!

Re: test ciazowy

Postprzez Dominika.K » Pn sie 25 2014, 09:23

Wikula dobrze-chyba dobrze....ma 4 zębole! 9 sierpnia wyszły dwie jedynki na dole a tydzien pozniej dwie u góry.Prezent sobie zrobiła na 4 rowne miechy .Poczułam juz te zebole-ale to przez przypadek ;)
Tez niestety rwie sie do siadania ale unikam pozycji w ktorych jest w stanie sama usiasc.Co gorsza musielismy przejsc juz na spacerowke bo w wersji głebokiej nie ma szelek a ona łapała sie budy i podnosiła .
No i łóżeczko stało sie dla Wiki za małe i niebezpieczne.Pozniej wrzuce foto ;)
Wiktoria
Obrazek
Dominika.K
 
Posty: 525
Dołączył(a): Śr wrz 18 2013, 09:02

Re: test ciazowy

Postprzez Dominika.K » Pn sie 25 2014, 14:55

;)
Ostatnio edytowano Wt paź 21 2014, 13:42 przez Dominika.K, łącznie edytowano 1 raz
Wiktoria
Obrazek
Dominika.K
 
Posty: 525
Dołączył(a): Śr wrz 18 2013, 09:02

Re: test ciazowy

Postprzez Gaba_S » Cz paź 09 2014, 09:59

Domi Wikula nadal piersiowa? Ile ma już ząbków? Doszło coś do tych 4?

U nas cisza... Dalej bez zębów ale krzyczy niemiłosiernie jak mu dziąsło da popalić. Palcem wyczuwalny ząb jest tak,że sama najchętniej bym go wyjęła. Lekarz powiedział,że kwestia chwili :roll: Ale tak mi mówią od czerwca, więc w ani słowo nie wierzę!!
Do tego jeszcze pacan stwierdził,że już powinnam się zdecydować na odstawienie go od piersi, bo czas ku temu najwyższy... Bo jego zdaniem może być tak,że Hubert się nie najada... Tylko jak ma się nie najadać siedmiomiesięczniak skoro waży na bank ponad 9kg i nie wydaje się jakby był niedożywiony... Przychrzanił się też do mojego nadciśnienia,że tabletki które biorę nie nadają się do użytku na dłuższą metę... Ale jakoś innych jeszcze w miarę bezpiecznych dla matki i dziecka dla kobiet w ciąży i karmiących nie wymyślili :aiwebs_014: Więc w myślach gówniarzowi kazałam się gonić :twisted:
Hubercik jest już mobilny!! Jeszcze sam nie siada ale posadzony siedzi. Za to już nie można go w jednym miejscu położyć bo wiadomym jest że w parę sekund później znajdzie się dokładnie tam, gdzie jest tylko jego interesująca rzecz. Nie mogę go utrzymac przy rozbieraniu w łazience na półce-koniecznie chce wsadzić paluchy do kontaktu!! No gigant! Wsuwa bułki i chleb... Niedawno opanował kaszę w butelce bo do tej pory wchodziło mu wszystko tylko łyżeczką i piersią ;) Wiem,że nie powinnam się z tego cieszyć, ale kilka imprez przed nami, w tym pierwsza już za tydzień w sobotę i Hubercik będzie musiał się zadowolić mleczkiem z butli :D Mam nadzieję,że nie będę musiała się awaryjnie z balu ewakuować ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gaba_S
 
Posty: 3824
Dołączył(a): So sie 28 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdzieś, nie wiadomo do końca gdzie, ale zawsze RAZEM!!

Re: test ciazowy

Postprzez Dominika.K » Cz paź 09 2014, 10:11

U nas nic po za tamtymi nie wyszło ale młoda zaczeła robic pobudki w nocy wrzeszczac do mnie (tak tak ona nie woła,ona wrzeszczy') "ammmmm"..Woła mama,dada-zupełnie nie swiadomie za to "am" kojarzy z cyckiem i jedzeniem.Dalej jest na cycku ale dostaje juz kaszki,obiadki,owocki i wszystko co sie tylko do buzi włozyc da.Zajadała ostatnio brokuła .Dostała w łapke i az piszczała z radosci.Tak sie jej łapki trząsły ze trafic nie mogla :)
za kilak dni przejdziemy na karmienie metoda BLW.
Posadzona siedzi kilka sekund bo łepek ciezki ma,ale zabiera sie do raczkowania.Jest system przemieszczania sie to turlanie.Ostatnio sie tak rozpedziła ze w kilka sekund 6 m pokój przeturlała.Smialismy sie ze poszło jej jaby z górki było.Jest przesłodka,wiecznie usmiechnieta i zadziorna okropnie.Targa chłopakow za włosy,uszy,szczypie isch i robi to z usmiechem na buzi piszczac z radosci gdy oni piszcza z bólu ;)

Nasz kaszel prawdopodobnie poszedł w cholere jakies dwa tyg temu dopiero.Dostała antybiotyk bo złapała ode mnie katar ktory jej spłynął.
w Badaniach wyszła alergia na jajko kurze,wiec musze trzymac diete jako tako.Jest stale na ketotifenie.Wszystkie choroby zakaźne zostały wykluczone w szpitalu.
Wiktoria
Obrazek
Dominika.K
 
Posty: 525
Dołączył(a): Śr wrz 18 2013, 09:02

Re: test ciazowy

Postprzez Gaba_S » Cz paź 09 2014, 10:26

Turlanie to najlepsza zabawa!!
Hubert też uwielbia się znęcać nad siostrą i matką :) Przemek ogolony, więc za nos go targa ;)
Co to jest metoda BLW?
U nas noce spokojne, ale w dzień ammma woła na cycka kiedy zgłodnieje ;) Tak mamy już ponad 2 miesiące że cycek ammma ;) Nie woła nic poza tym, w sensie żebym zrozumiała. Skubany nauczył się drzeć i piszczeć,że nie wiadomo jak wytrzymać :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gaba_S
 
Posty: 3824
Dołączył(a): So sie 28 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdzieś, nie wiadomo do końca gdzie, ale zawsze RAZEM!!

Re: test ciazowy

Postprzez Dominika.K » Cz paź 09 2014, 17:40

A to dopiero poczatek :D :lol:
Wiktoria
Obrazek
Dominika.K
 
Posty: 525
Dołączył(a): Śr wrz 18 2013, 09:02

Test ciazowy pasek.

Postprzez Sissi » Wt paź 21 2014, 08:30

WITAM !

Jestem nowa na watku ale "stara" na forum :D Wczoraj zrobilam test paskowy FACELLE z Rossmanna i wyszedl negatywny, za 2 dni mam dostac @. Staramy sie o dzidziusia i chcialabym wiedziec, czy ktoras z Was robila ten test i czy on jest dobry !?
Obrazek

30.05.2004 [*], 15.08.2014 [*]
Avatar użytkownika
Sissi
 
Posty: 2819
Dołączył(a): N maja 30 2004, 00:00
Lokalizacja: Coreczko jestes aniolekiem brakuje Ci tylko skrzydelek.

Re: test ciazowy

Postprzez Dominika.K » Wt paź 21 2014, 13:41

jest dobry tzn pozytywny wyszedl i taki miał byc,poprawiony aptecznym wynik ten sam
Wiktoria
Obrazek
Dominika.K
 
Posty: 525
Dołączył(a): Śr wrz 18 2013, 09:02

Re: test ciazowy

Postprzez mysiak » Cz paź 30 2014, 21:55

sissi ja zaciskam kciuki za Ciebie ja te 8 lat temu hyhyh
Dziewczyny ale wam dzieciaczki rosną....

Moj to urwis straszny... juz 17 miechów....
Obrazek
http://www.fertilityfriend.com/home/1b6f2b

15.06.2012 [*] 9tydz
i moje dwa malutkie aniołeczki 2003-2005
Avatar użytkownika
mysiak
 
Posty: 4201
Dołączył(a): Śr sty 12 2005, 01:00
Lokalizacja: zielona góra

Re: test ciazowy

Postprzez Alexamama4 » Pn lis 10 2014, 12:41

Witam :D oj dawno mnie nie było :D ale staram się Was czytać na bieżąco.
U nas bardzo dobrze. Co prawda już dawno zrezygnowaliśmy ze starań o maleństwo, ale Olek rośnie jak na drożdżach :D same radości z nim :D 140 i 36 kg wagi :D
Mam nadzieje, ze uda mi się jakoś częściej pisać, ale w tym roku inżynierka, tzn obrona w przyszłym ale już pisać trzeba, no i uczyć się :D

Trzymajcie się :-)
Obrazek
Alexamama4
 
Posty: 189
Dołączył(a): Śr sie 04 2010, 12:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: test ciazowy

Postprzez Sissi » Wt gru 02 2014, 00:11

U mnie nadal testy na 0 :( No nic narazie do przodu.
Obrazek

30.05.2004 [*], 15.08.2014 [*]
Avatar użytkownika
Sissi
 
Posty: 2819
Dołączył(a): N maja 30 2004, 00:00
Lokalizacja: Coreczko jestes aniolekiem brakuje Ci tylko skrzydelek.

Re: test ciazowy

Postprzez mysiak » Cz gru 11 2014, 21:53

Sissi kochana ja wciaz kciukam.... i to bardzo bardzo mocno.....
Obrazek
http://www.fertilityfriend.com/home/1b6f2b

15.06.2012 [*] 9tydz
i moje dwa malutkie aniołeczki 2003-2005
Avatar użytkownika
mysiak
 
Posty: 4201
Dołączył(a): Śr sty 12 2005, 01:00
Lokalizacja: zielona góra

Re: test ciazowy

Postprzez Gaba_S » Pn sty 26 2015, 22:35

Sisi nowy rok=nowe nadzieje! A może już zaciążyłaś?? Tak czy inaczej mnóstwo ciążowych fluidków podsyłam!! Moja siostrzenica jest w ciąży :mrgreen:

Alexmama moja Wika taka sama jak Twój Olek :oops:

Mysiak dołączam do Mam Urwisów :D

Hubert jeszcze nie chodzi sam, ale świetnie sobie daje radę przy byle czym! Niestety często traci równowagę przez co jest nieźle posiniaczony. Szafki w kuchni już pozabezpieczane. Nim zaczął raczkować już potrafił wślizgnąć się pod ławę i zwalić na siebie miskę z owocami, zżera wszystko co napotka na drodze-jak koza, wszystkie gazety i kartki trzeba chować! Najlepszą zabawką jest dekoder. A najchętniej przebywa wszędzie gdzie ja jestem, bo jak mnie nie widzi to wpada w panikę i piszczy masakrycznie na wysokich tonach z zaciśniętymi i łzawiącymi oczyma... Terrorysta krótko mówiąc :eusa_whistle:

Domi jak Twoja Wika? Kuzynka Huberta, rówieśniczka Twojej Wiki od niedawna posadzona siedzi :shock: Mało się turla i do raczkowania daleko... No ale co się dziwić, skoro wiecznie noszona na rękach i zabawiana 24h/dobę nie miała okazji nabyć chęci zwiedzania świata... A teraz też jak ją posadzą, to poduszkami z każdej strony obłożą, byle żeby się nie potłukła i siniaczka nie miała :eusa_eh:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gaba_S
 
Posty: 3824
Dołączył(a): So sie 28 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdzieś, nie wiadomo do końca gdzie, ale zawsze RAZEM!!

Re: test ciazowy

Postprzez Dominika.K » Wt sty 27 2015, 10:45

Gaba co ja Ci bede kochana pisała.Podejscie do dzieciaków mamy takie same wiec sama wiesz ;) Czytajac opis Hubercika literka w literke cała Wiki! Najsmaczniejsze sa wszelakie kartki,karteczki i papierki.Ewidentnie braki celulozy w diecie maja ;)

Wiki smiga od 7 msc przy meblach wiec upadki mamy juz dawno za soba.Teraz cwiczy puszczanie sie i stanie bez trzymanki .Prowadzona za raczki przez brata (ja jej niegdy z T nie prowadzamy) z miejsca w miejsce-bo mu przeszkadza w danej chwili-idzie bez wiszenia na rekach.Ale zeby sama poszła to jeszcze daleko ;) Jestem w trakcie zamawiania jej pchacza bo nie mam zamiaru zgieta w poł jej prowadzac po domu bo to ani zdrowe ani fajne ;)

Aktualnie jest strasznie podobna do Artura ,do Adaska juz mniej :) Dalej czaruje wszystkich dookoła.Dziadek ja nosi na rekach ,wyciera jej nos (ma aktualnie gila otrzymanego w prezencie od starszego brata) i pozwala sie wycierac w swoja koszule :lol: po posiłku ,bo akurat chciała sie przytulic.To do mojego tescia nie podobne,wiec mozna rzec ze oszalał ;) zobacze czy mam jakies zdjecie na fotosiku i wrzuce :)
Wiktoria
Obrazek
Dominika.K
 
Posty: 525
Dołączył(a): Śr wrz 18 2013, 09:02

Re: test ciazowy

Postprzez Dominika.K » Wt sty 27 2015, 11:08

Obrazek
Obrazek
Obrazek

niektóre zdjecia kiepskiej jakosci bo trudno ja w bezruchu uchwycic majac aparat w tel nie najlepszej jakosci ;)
Wiktoria
Obrazek
Dominika.K
 
Posty: 525
Dołączył(a): Śr wrz 18 2013, 09:02

Re: test ciazowy

Postprzez mysiak » Pt mar 06 2015, 23:19

Łoj ja to mam urwisa... spec od strzelania fochów :) jak sie zorientuje ze źle robi to sam idzie do kąta :) hihihih
i tez jest takim "przydupaskiem" moim.. bardzo wrazliwy emocjonalnie,inteligentny... oj mogłabym cudownosci pisac, choc czasem nie jest kolorowo...
Ostatnio edytowano Śr kwi 22 2015, 13:49 przez mysiak, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
http://www.fertilityfriend.com/home/1b6f2b

15.06.2012 [*] 9tydz
i moje dwa malutkie aniołeczki 2003-2005
Avatar użytkownika
mysiak
 
Posty: 4201
Dołączył(a): Śr sty 12 2005, 01:00
Lokalizacja: zielona góra

Re: test ciazowy

Postprzez Dominika.K » N mar 08 2015, 16:58

Sto lat dla Hubercika!!!
Wiktoria
Obrazek
Dominika.K
 
Posty: 525
Dołączył(a): Śr wrz 18 2013, 09:02

Re: test ciazowy

Postprzez Dominika.K » N mar 08 2015, 17:00

Wiki ruszyła na podbój świata ponad tydzień temu.Drepcze juz bez asekurowania sie i idzie jej to całkiem niezle:) Jeszcze miesiac i zdmuchnie swieczke na torcie:)
Wiktoria
Obrazek
Dominika.K
 
Posty: 525
Dołączył(a): Śr wrz 18 2013, 09:02

Re: test ciazowy

Postprzez mysiak » Pn mar 09 2015, 21:59

Dla Hubercika spoźnione :) 100 lat uśmiechów :)

Obrazek
Obrazek
http://www.fertilityfriend.com/home/1b6f2b

15.06.2012 [*] 9tydz
i moje dwa malutkie aniołeczki 2003-2005
Avatar użytkownika
mysiak
 
Posty: 4201
Dołączył(a): Śr sty 12 2005, 01:00
Lokalizacja: zielona góra

Re: test ciazowy

Postprzez Meggi79 » Wt maja 17 2016, 14:31

Witam, To niebywałe,że wątek od ponad chyba 10 lat nadal jest :) Zaglądnęlam z ciekawości :) Będę częściej, pozdrawiam cieplutko :)
Avatar użytkownika
Meggi79
 
Posty: 734
Dołączył(a): Pn lut 07 2005, 01:00
Lokalizacja: Dolny śląsk

Re: test ciazowy

Postprzez wyjur » Wt lip 19 2016, 12:15

Bo ten temat jest zawsze żywy :)
wyjur
 
Posty: 34
Dołączył(a): Wt lip 19 2016, 12:12

Re: test ciazowy

Postprzez smelka » N lip 24 2016, 06:57

Kobietki a liczyłyście sobie dni płodne? staramy się o dzidzie 4 cykl i powoli się zaczynam denerwować... ściągnęłam sobie na telefon http://www.tantumrosa.pl/aplikacja-tajemnica-ciazy i zaczęłam liczyć dni płodne bardziej precyzyjnie, może to pomoże. Poczytałam też troszkę jak wygląda poród i połóg i się troszkę przeraziłam.
smelka
 
Posty: 309
Dołączył(a): N lip 24 2016, 06:49

Re: test ciazowy

Postprzez Alexamama4 » N gru 11 2016, 12:31

Hej Laseczki :D ktoś spogląda jeszcze tutaj? :lol:
Obrazek
Alexamama4
 
Posty: 189
Dołączył(a): Śr sie 04 2010, 12:45
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 33 gości