test ciazowy

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Re: test ciazowy

Postprzez mysiak » N mar 23 2014, 23:16

Dominika... wiesz..ciężko jest.... ale ogolnie czasu na wiele rzeczy brakuje... najpierw załatwianie szkoły, teraz musze mu ciuchy pokupować .... przed nami 2 sprawy sadowe... przemeblowania, kombinowanie jak się zmiecsic w 5 osob na 40 metrach... choroby już przechodzimy razy 3... Darek najgorzej bo skończyło się na obustronnym zapaleniu ucha... zresztą zerknij na FB zobaczysz fotki zbuntowanych.. :)
Obrazek
http://www.fertilityfriend.com/home/1b6f2b

15.06.2012 [*] 9tydz
i moje dwa malutkie aniołeczki 2003-2005
Avatar użytkownika
mysiak
 
Posty: 4201
Dołączył(a): Śr sty 12 2005, 01:00
Lokalizacja: zielona góra

Re: test ciazowy

Postprzez Dominika.K » Pn mar 24 2014, 09:40

na fb nie zagladam i wole nie uaktywniac swojego konta....ale przyznam ze nie brakuje mi tego bo zwyczajnie brak mi czasu :) :lol:

U nas po wycieciu migdałka i drenach w uszach u Adaska jest juz spokój z uszkami.Ale on jeszcze ma te dreny w nich wiec nic sie nie zbiera w srodku.

Zmiana planów -do 4 tego kwietnia musze wytrzymac :D :lol:
Gaba to juz zaprawiona w bojach pewnie a przede mną jeszcze porodówka :)
Wiktoria
Obrazek
Dominika.K
 
Posty: 525
Dołączył(a): Śr wrz 18 2013, 09:02

Re: test ciazowy

Postprzez mysiak » Pn mar 24 2014, 10:25

WOw... to już coraz bliżej.... :) zaciskam kciukaski Dominika..... na prv masz obrazki :P
Obrazek
http://www.fertilityfriend.com/home/1b6f2b

15.06.2012 [*] 9tydz
i moje dwa malutkie aniołeczki 2003-2005
Avatar użytkownika
mysiak
 
Posty: 4201
Dołączył(a): Śr sty 12 2005, 01:00
Lokalizacja: zielona góra

Re: test ciazowy

Postprzez Gaba_S » Wt mar 25 2014, 12:36

Dzięki za życzenia :kiss_of_love:

Czy ja zaprawiona w bojach?? Chyba zaczynam w końcu się ogarniać!! Choć nie powiem,że gdyby nie Mama to w czarnej D długo jeszcze bym tkwiła... Bo najgorzej było mi znaleźć czas na Wikę... Raz nawet jej nie sprawdziłam zadania domowego, miała błędy w zdaniach, a nauczycielka jej 5+ postawiła, bo wytłumaczyła się,że byłam zajęta Hubertem... Poprawiła błędy na lekcji i dostała dobrą ocenę :roll: Generalnie z pidżamy wychodzę gdzieś ok.10, kiedy Młoda już jest w szkole, ja po śniadaniu a Młody po dwóch porannych karmieniach... Skórę ratuje mi suszarka do ubrań, bo Młody jak nie uleje, to się osika, tu jakieś kupsko bokiem wyjdzie... Codziennie jest pralka tylko z niego :roll: Na szczęście nie mam co narzekać, ma fazy potrzeby cycania i przytulania, ale w nocy śpimy całkiem dobrze 8) Tfu, tfu :D
Wika i Tatuś oczarowani maksymalnie Młodym!! Zjeść by go mogli!! A Hubercik wagi nabiera w szybkim tempie! Jak się lekarze martwili że w szpitalu wcale nie przybrał, tak teraz przybiera na cycu ponad normę dzienną :mrgreen: :eusa_whistle:

Domi kciuki za Ciebie i Wiktorię zciskam mocno!! Mam nadzieję,że wszystko pójdzie zgodnie z planem!! I lada moment Ty będziesz mogła powiedzieć,że nie ogarniasz między potrzebami starszej dziatwy a młodej latorośli :mrgreen: :eusa_whistle:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gaba_S
 
Posty: 3824
Dołączył(a): So sie 28 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdzieś, nie wiadomo do końca gdzie, ale zawsze RAZEM!!

Re: test ciazowy

Postprzez Dominika.K » Śr mar 26 2014, 15:19

Ja poki co nie ogarniam-ale tego co sie ze mna dzieje:)
Byłam u ginka i wszystko wskazuje ze Wiki ani mysli czekac na króliczka wielkanocnego :)
Wiktoria
Obrazek
Dominika.K
 
Posty: 525
Dołączył(a): Śr wrz 18 2013, 09:02

Re: test ciazowy

Postprzez Gaba_S » Śr mar 26 2014, 15:23

Znaczy, że torbę masz spakowana?? Szyjka się skraca a Wiki na świat jeszcze w marcu chce przyjść?? :eusa_whistle:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gaba_S
 
Posty: 3824
Dołączył(a): So sie 28 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdzieś, nie wiadomo do końca gdzie, ale zawsze RAZEM!!

Re: test ciazowy

Postprzez Dominika.K » Cz mar 27 2014, 10:55

szyjki to ja juz skromnie mowiac nie posiadam :eusa_whistle: moze wytrzymamy z tydzien-z Adasiem z rozwarciem na 3.5 cm chodziłam tydzien,a teraz jest tylko 1,5 cm ;)

syndrom wicia gniazda włączony-łozeczko ubrane....torba spakowana-chyba juz w niej wszystko oprócz ładowarki do tel i suszarki.... :eusa_think:
Wiktoria
Obrazek
Dominika.K
 
Posty: 525
Dołączył(a): Śr wrz 18 2013, 09:02

Re: test ciazowy

Postprzez krokodylek » Cz mar 27 2014, 11:01

Gabus wycałuj swoje Skarby :eusa_think: :kiss_of_love: :kiss_of_love: :kiss_of_love: :kiss_of_love: a Tatus i Wika pomagaja :mrgreen: :eusa_whistle: :eusa_whistle: :eusa_whistle:

Domi to teraz pora na Ciebie :eusa_whistle: :mrgreen: :wink:
Oliwia i Maja dwa Diabełki
...w tajemnicy każdego człowieka istnieje wewnętrzny krajobraz: z nietkniętymi równinami, z wąwozami milczenia, z niedostępnymi górami, z ukrytymi ogrodami...
Avatar użytkownika
krokodylek
 
Posty: 3856
Dołączył(a): Śr lip 22 2009, 11:17

Re: test ciazowy

Postprzez Dominika.K » Pt mar 28 2014, 09:37

im blizej terminu tym dalej mi na porodówke...moze jakas chetna sie znajdzie na zastepstwo?
Wiktoria
Obrazek
Dominika.K
 
Posty: 525
Dołączył(a): Śr wrz 18 2013, 09:02

Re: test ciazowy

Postprzez Gaba_S » So mar 29 2014, 22:48

Oj Domi!! Chyba ciężko będzie Ci ochotniczke znaleźć :mrgreen:
Jak się czujesz przed godziną ZERO?? Wszystko gotowe?? Suszarka tez już w torbie?? :-)

U nas wszyscy chorują... Zaczęło się od dziadka i P... Później była babcia,ja...dziś już Wike łamie... Mam nadzieję że Hubert się obroni przez to że cyca ciągnie :wink:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gaba_S
 
Posty: 3824
Dołączył(a): So sie 28 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdzieś, nie wiadomo do końca gdzie, ale zawsze RAZEM!!

Re: test ciazowy

Postprzez Dominika.K » N mar 30 2014, 11:18

dziewczyny nie został Wam po dzieciach moze pałąk do karuzelki?mam karuzele i pozytywke tylko tego pałąka mi brakuje....na all nie sprzedaja ...albo nie znalazłam....

Ja nadal 2 w 1 i chyba nie predko sie cos zmieni.
Wiktoria
Obrazek
Dominika.K
 
Posty: 525
Dołączył(a): Śr wrz 18 2013, 09:02

Re: test ciazowy

Postprzez Gaba_S » Pn mar 31 2014, 00:59

Wysłałam Ci 2 linki na maila. Ale ceny jak za całą karuzele...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gaba_S
 
Posty: 3824
Dołączył(a): So sie 28 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdzieś, nie wiadomo do końca gdzie, ale zawsze RAZEM!!

Re: test ciazowy

Postprzez Dominika.K » Pn mar 31 2014, 07:47

Te widziałam i nawet ich od uwage nie brałam.Z reszta ten drewniany wyglada -hmmm dziwnie.....o ile nie strasznie :mrgreen: dzieki za poswiecenie czasu na szukanie ;)

Jak tam Hubercik?jak walka z choróbskiem ?
U mnie była wesoła nocka,ale mam nadzieje ze to trening tylko.
Nie chce -nie moge dzis rodzic....dzis rocznica smierci tesciowej-marna data na obchodzenie urodzin dziecka i wizyte na cmentarzu.... :?
Od połnocy juz moge rodzic :D
Wiktoria
Obrazek
Dominika.K
 
Posty: 525
Dołączył(a): Śr wrz 18 2013, 09:02

Re: test ciazowy

Postprzez Gaba_S » Pn mar 31 2014, 09:03

Hubercik świetnie!! Dzięki!! Przejada się moim mlekiem, ulewa, zwraca czasem nadmiar po odbiciu, robi kupki... Uśmiecha się, najczęściej przez sen lub po jedzeniu... Mamrocze sobie pod nosem... No i płacze tylko jak jest mega głodny albo przecieka pampers :-)

Zaciskaj nogi do północy!! Wiki będzie wtedy miała fajną datę urodzenia, całkiem jak mój teść :P
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gaba_S
 
Posty: 3824
Dołączył(a): So sie 28 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdzieś, nie wiadomo do końca gdzie, ale zawsze RAZEM!!

Re: test ciazowy

Postprzez Dominika.K » Pn mar 31 2014, 10:30

Niech zgadne-tesc z natury kawalarz ?? :eusa_whistle:
Wiktoria
Obrazek
Dominika.K
 
Posty: 525
Dołączył(a): Śr wrz 18 2013, 09:02

Re: test ciazowy

Postprzez Gaba_S » Pn mar 31 2014, 21:21

Czy kawalarz?? :roll:
Nie!! Raczej niepoprawny optymista :-) Cieszący się ze wszystkiego i w każdej sytuacji :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gaba_S
 
Posty: 3824
Dołączył(a): So sie 28 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdzieś, nie wiadomo do końca gdzie, ale zawsze RAZEM!!

Re: test ciazowy

Postprzez Dominika.K » Wt kwi 01 2014, 10:52

w sumie to tez fajnie...no czasami irytuje ale lepsze to niz wieczny malkontent :D

To dzis imprezka urodzinowa dziadka? a jak sie czujecie?grypsko opanowane?
Wiktoria
Obrazek
Dominika.K
 
Posty: 525
Dołączył(a): Śr wrz 18 2013, 09:02

Re: test ciazowy

Postprzez Gaba_S » Wt kwi 01 2014, 11:17

Ja już od niedzieli całkiem dobrze stoję na nogach :mrgreen: A dzieci nie załapały :mrgreen:
Teść na rehabilitacji w szpitalu, więc imprezka w święta. Podwójna,bo teściowa ma urodziny 12-go.

A Ty jak się czujesz?? Mąż już wolne w razie co wziął?? Czy ktoś inny zajmie się chłopcami?? Wszystko w domu dopięte na ostatni guzik?? Tak żeby wrócić z Wikusia i leżeć i pachnieć?? :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gaba_S
 
Posty: 3824
Dołączył(a): So sie 28 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdzieś, nie wiadomo do końca gdzie, ale zawsze RAZEM!!

Re: test ciazowy

Postprzez Dominika.K » Wt kwi 01 2014, 13:28

Poki co Tomek ostro chodzi do pracy i niech tam sobie jest bo z nim w domu bym tylko szału dostawała...Chłopcy do 15 w p-kolu,a po 15 spokojnie z sasiadka zostana w razie W.
T z pracy moze wrocic w ok 30 minut wiec chyba zdążę ?? :lol:
W domku wsio gotowe i czeka na Wike tylko Wiki cos sie nie garnie do wychodzenia.Nawet środki przymusu bezposredniego były wczoraj zastosowane w nocy i tez nic :D Nawet kosz na pieluszki juz koło łozeczka stoi hahaha
Wiktoria
Obrazek
Dominika.K
 
Posty: 525
Dołączył(a): Śr wrz 18 2013, 09:02

Re: test ciazowy

Postprzez krokodylek » Wt kwi 01 2014, 14:23

Domi a Ty jeszcze tutaj?? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: 1 kwietania jest :eusa_think: :eusa_whistle: :eusa_whistle:

Gabik jakie Twoje dzieciaki sa slodzizny :eusa_whistle: :eusa_whistle: zacalowalabym Je 8) 8) 8)
Oliwia i Maja dwa Diabełki
...w tajemnicy każdego człowieka istnieje wewnętrzny krajobraz: z nietkniętymi równinami, z wąwozami milczenia, z niedostępnymi górami, z ukrytymi ogrodami...
Avatar użytkownika
krokodylek
 
Posty: 3856
Dołączył(a): Śr lip 22 2009, 11:17

Re: test ciazowy

Postprzez Dominika.K » Śr kwi 02 2014, 07:59

kurcze zaczynam czuc presje :lol:
nocke miałam do dupy-choc to mało powiedziane...jak mozna miec bolesne skurcze co 4 minuty przez godzine ,po czym stwierdzic ze sobie ida w diabły?a no mozna... :evil:
Wiktoria
Obrazek
Dominika.K
 
Posty: 525
Dołączył(a): Śr wrz 18 2013, 09:02

Re: test ciazowy

Postprzez Gaba_S » Śr kwi 02 2014, 09:41

Ja bym poszła po tych skurczach sprawdzić rozwarcie... Choć ja też miałam skurcze, regularne, na 70-90% akurat jak mi KTG robili... A czułam je od ponad miesiąca,to lekarz mi nie wierzył do końca,bo cały czas byłam pozamykana i twarda... Ale Ty masz rozwarcie,więc może się coś ruszyło. Zwłaszcza że 3 dziecko ponoć rodzi się nagle :eusa_whistle:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gaba_S
 
Posty: 3824
Dołączył(a): So sie 28 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdzieś, nie wiadomo do końca gdzie, ale zawsze RAZEM!!

Re: test ciazowy

Postprzez Gaba_S » Śr kwi 02 2014, 09:43

Justys!!
A Ty nie widzisz jakie słodkie Diablice masz w domku?? Moje Diabły ciągle ktoś chce wciągnąć :roll: Oby wszystkim w gardle nie stanęły :lol:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gaba_S
 
Posty: 3824
Dołączył(a): So sie 28 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdzieś, nie wiadomo do końca gdzie, ale zawsze RAZEM!!

Re: test ciazowy

Postprzez Dominika.K » Śr kwi 02 2014, 09:46

w piatek mam wizyte...nie mam dzis siły nigdzie wychodzic bo spałam tylko 3 godzinki,a jak sie teraz poloze to wstane jak zwykle z bolem głowy i za niskim cisnieniem....
Wiktoria
Obrazek
Dominika.K
 
Posty: 525
Dołączył(a): Śr wrz 18 2013, 09:02

Re: test ciazowy

Postprzez Gaba_S » Cz kwi 03 2014, 04:45

Czy dzisiejsza noc też była taka łaskawa?? :mrgreen:
Ależ nam emocji fundujesz!!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gaba_S
 
Posty: 3824
Dołączył(a): So sie 28 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdzieś, nie wiadomo do końca gdzie, ale zawsze RAZEM!!

Re: test ciazowy

Postprzez Dominika.K » Cz kwi 03 2014, 12:28

dzisiaj spałam jak zabita.Powiedziałam corce ze potzrebuje sie wyspac bo wczoraj to ja nawet siły bym nie miała jej wypchnac ;)
Dzis tata uzył swoich sposobow na akcje ale chyba to nasienie meskie robi sie jałowe jak trzeba wywoływac porod :D
Wiktoria
Obrazek
Dominika.K
 
Posty: 525
Dołączył(a): Śr wrz 18 2013, 09:02

Re: test ciazowy

Postprzez Gaba_S » Pt kwi 04 2014, 06:41

I tak jesteś Szczęściara,bo nie każdy facet jest w stanie się przełamać do pomocy w takim etapie :eusa_whistle:
Jak się dzisiaj czujesz?? Chyba jeszcze trochę Wiki chce pobyć w ciepłku. :mrgreen:

A mi Hubert dziś pospal od 20- 1:45 i od 3- 5:45... A teraz śpi mi na mojej piersi :shock: Ja już się nie kładę bo znów zaśpie i Wiki spóźni się do szkoły :eusa_whistle:
Wczoraj byliśmy na wizycie. Hubert waży 3820g i kolejna wizyta na szczepienie po majówce :wink:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gaba_S
 
Posty: 3824
Dołączył(a): So sie 28 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdzieś, nie wiadomo do końca gdzie, ale zawsze RAZEM!!

Re: test ciazowy

Postprzez Dominika.K » N kwi 06 2014, 14:05

z ta szczesciara to bym tak nie szalala :lol:
Wiktoria
Obrazek
Dominika.K
 
Posty: 525
Dołączył(a): Śr wrz 18 2013, 09:02

Re: test ciazowy

Postprzez krokodylek » Pn kwi 07 2014, 10:09

Gabik ale masz synusia ze daje mamie pospac :eusa_whistle: :eusa_whistle: Aniołek,wycałuj Wike i Huberta od Ciotki :mrgreen: 8)

Dominika.K napisał(a):z ta szczesciara to bym tak nie szalala :lol:
:mrgreen: :mrgreen: nie rodzisz czasami :eusa_whistle: :eusa_whistle: :eusa_whistle: tyle emocji dostarczacie :lol: :D
Oliwia i Maja dwa Diabełki
...w tajemnicy każdego człowieka istnieje wewnętrzny krajobraz: z nietkniętymi równinami, z wąwozami milczenia, z niedostępnymi górami, z ukrytymi ogrodami...
Avatar użytkownika
krokodylek
 
Posty: 3856
Dołączył(a): Śr lip 22 2009, 11:17

Re: test ciazowy

Postprzez Dominika.K » Pn kwi 07 2014, 10:16

ja juz od ponad tygodnia rodze i urodzic nie moge...., :roll:
Wiktoria
Obrazek
Dominika.K
 
Posty: 525
Dołączył(a): Śr wrz 18 2013, 09:02

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 38 gości