...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez majamajka1111 » Pn mar 26 2012, 22:45

......
majamajka1111
 
Posty: 282
Dołączył(a): Wt sie 17 2010, 22:15

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez NICOLKA » Pn kwi 02 2012, 19:17

Kasia, zdrówka dla dzieci...a ta lekarka to jakaś dziwna... :roll:

Przyszłam się chwalić ;)
Dziś po raz pierwszy z Igą byliśmy popołudniu na rowerku z pedałami na 2kółkach... :twisted: musiała się przemóc...bo na początku się bała...ale potem poszło już "jak z górki" 8)
Nasze Księżniczki i Aniołeczek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
NICOLKA
 
Posty: 6355
Dołączył(a): Pn paź 04 2004, 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez violka » Wt kwi 03 2012, 10:01

Witam!

NICOLKA o wow super. Wyobraź sobie ,że Ola jeszcze nie złapała jazdy na 2 kółkach ,śmiga na hulajnodze, na rolkach ,na łyżwach a na rowerze jakoś złapać nie może....

katarzynka83 mam nadzieję,że już zapomnieliście o choróbskach !!! Duże macie mieszkanko rzeczywiście, my mieszkamy w 50m2 ale dla naszej trójki ,to w sumie wystarczające. 3 pokoje akurat.

U nas bez większych zmian, ja wczoraj i dzisiaj siedzę na zwolnieniu, jakaś jelitówka mnie dopadła ,niedzielna noc cała spędzona w WC na obie strony :roll:
Lekarz chciał mi dać zwolnienie na cały tydzień ale wzięłam tylko 2 dni.
Niestety w życiu bym nie wyszła z zaległości...

Pogoda rzeczywiście pokręcona, niestety z zapowiadanych na Wielkanoc 20 stopni nici...ma być zimno i może padać :roll:

U nas Święta bez szaleństw, przychodzą tylko dziadkowie .R.pracuje w 1 dzień Świąt, na szczęście 2 zmiana,to sobie śniadanko wspólnie zjemy.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
violka
 
Posty: 16943
Dołączył(a): Pn sie 02 2004, 00:00
Lokalizacja: 51° 14' 53 '' N 22° 34' 13 '' E

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez katarzynka83 » Śr kwi 04 2012, 19:31

Nicolka superowo :) Gratulacje dla córci :) Mateusz też nie umie jeszcze na rowerze i podobnie jak Ola Violki na łyżwach jeździ, na hulajnodze też, a na rowerze niekoniecznie chce. Teraz chcemy ponowic próbe i kupic mu kolejny rower, może się uda ;)

Violka współczuję jelitówki, to paskudna choroba :? Mam nadzieję, że już Ci przechodzi.

A myśmy już wyzdrowieli w końcu :) Natalia podobnie jak Mati też złapała zapalenie oskrzeli, zaraziła się od niego. A przy dzieciach i ja się rozchorowałam, ale na szczęście juz jest ok :)

A jak Wam przygotowania ida na święta? Bo mi jakos marnie w tym roku :? Mam jedynie zakwas na żurek zrobiony i sos ragu do cannelini zamrożony.
Jutro bedę robić zrazy i bitki większą ilość, bo P. kupił jakiś czas temu wołowinkę ... aż 3 kg :shock: i teraz, żeby się nie zmarnowała muszę z niej coś zrobić, hehe.
A tak nic nie mam, nawet zgubiłam ostatnio swoją kartę z listą potraw jaką przygotowałam na święta i liste potrzebnych składników :? Przynajmniej mniej wydam, hehe ;)
Obrazek
Obrazek
katarzynka83
 
Posty: 2046
Dołączył(a): Pn maja 09 2005, 00:00
Lokalizacja: Pomorze

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez katarzynka83 » Pt kwi 06 2012, 16:55

Niestety Natalia się rozchorowała :( najprawdopodobniej jakaś wirusówka żołądkowo-jelitowa :( Całe dopołudnie wymiotowała, miała biegunkę i wysoka gorączkę. Pani dr dała nam skierowanie do szpitala jak jej się nie poprawi. Na szczęście od 12 nie zrobila ani jednej kupki i ani razu nie wymiotowała. Nawet mleka nie zwróciła, więc mam nadzieję, ze będzie dobrze. Eh, a dopiero co była chora :( a tu juz coś złapała znowu :(

Korzystając z okazji, że malutka teraz spi chce złożyć Wam Najlepsze życzenia, Zdrowych, Zdrowych i jeszcze raz Zdrowych Świąt Wielkiej Nocy, a także Spokojnych i Radosnych ;) Mokrego Dyngusa i Pysznego Jajka :)
Obrazek
Obrazek
katarzynka83
 
Posty: 2046
Dołączył(a): Pn maja 09 2005, 00:00
Lokalizacja: Pomorze

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez pudelek » Pt kwi 06 2012, 19:04


Wszystkiego dobrego,
jajka wielkiego malowanego
zielonej łączki, na której zajączki jedzą makowce i pasą owce,
szalonego i wyjątkowo mokrego Śmigusa Dyngusa
oraz samych słonecznych i cudownych dni....


Święta spędzam w gronie najbliższych.
Niedziela u mnie, poniedziałek do południa w rozjazdach ale na obiad zjeżdżamy do moich rodziców.
Tam będziemy świętować podwójnie:święta i moje 18ste urodziny :lol:
Ogólnie weekend zapowiada sie bardzo ciekaiwe,intensywnie i rodzinnie.
Szkoda że pogoda nie dopisze.
Pamiętam jak rok temu w lany poniedziałek piliśmy kawkę w ogrodzie u chrzestnej Bartusia :wink:

Zdrówka dla potrzebujących życzę :!: :!: :!:
Avatar użytkownika
pudelek
 
Posty: 4422
Dołączył(a): Cz kwi 14 2005, 00:00

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez gulgusia24 » Pt kwi 06 2012, 19:19

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
gulgusia24
 
Posty: 1470
Dołączył(a): Śr mar 18 2009, 16:53

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez NICOLKA » Pt kwi 06 2012, 21:11

bry wieczór :D

Ja dziś miałam wolne, więc pojechaliśmy całą rodzina pierw do korony do tego decatlonu(czy jak to się pisze) potem do tesco do magnoli...za rolkami rozszerzanymi dla Viki(bo Iga ma po Vice) no i kupiliśmy z myślą o zajączku...na spółę z moją siostrą. oczywiście już Vika je wyprobowała, a Iśka pędziła na dwóch kółkach 8)
poprostu jestem z niej niesamowicie dumna :twisted: 8)

Co do świąt i pogody z nimi związaną to jednym słowem to masakra!!! :evil:

Jutro nas czeka jeszcze jazda do ccc do solpolu za bucikami dla Nikolki na zajączka(ost.jak byłam widziałam fajne za 14,99) 8)

Violka no coś Ty...myślałam że już Ola śmiga(Wy jak dobrze pamiętam w wakacje próbowaliście??) Moja Vika nauczyła się na 2kółkach yyy...jak miała 5,5rokupamiętam to po dziś dzień bo był lipiec i mega upał...a ja za nią biegłam z kijem(myślałam że się nie nauczy...)i pamiętam to jak jej kazałam szybko pedałować bo wtedy szybciej się łapie równowagę (Idzę zresztą to cały czas powtarzam)... :)

Kasia zdrówka dla Natki, a Mati napewno się przemoże jak zobaczy że koledzy jeżdrza na rowerze :)

Ja również przy okazji że tu jestem...Wszystkim Wam chciałabym złożych najserdeczniejsze życzenia Wielkanocne...aby one były Spokojne, spędzone w gronie najbliższych Wam osób :)
Nasze Księżniczki i Aniołeczek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
NICOLKA
 
Posty: 6355
Dołączył(a): Pn paź 04 2004, 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez Sylwiatko » So kwi 07 2012, 21:27

Zdrowych spokojnych i udanych Świąt Wam zycze :D

gulgusia24 dojrzałam suwaczek,więc gratuluje i życze zdrowej i bezproblemowej ciąży :D


violka mój nie jeździ nawet na 4 kółkach,w zeszłym roku wyszedł raz na rower,spadł i powiedział że wiecej nie usiądzie,a rok jeszcze wczesniej nieźle sobie radził.
W tym jeszcze nie próbował jazdy,licze ze jak sie cieplej zrobi to wsiądzie i troche pojeżdzi.

U nas kiepskawo,mama moja miała ciezka operacje i źle teraz po niej jest,no ale co poradzić...licze ze wyjdzie z tego.

Zdrówka dzieciom życze.
Moje diabełki
Oskar ur.18.08.05.
Arletta ur.07.09.97.
Avatar użytkownika
Sylwiatko
 
Posty: 16522
Dołączył(a): Wt paź 04 2005, 00:00
Lokalizacja: wawa

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez krokodylek » Wt kwi 10 2012, 07:59

Sylwia zdrowka dla mamy!!!!
Oliwia i Maja dwa Diabełki
...w tajemnicy każdego człowieka istnieje wewnętrzny krajobraz: z nietkniętymi równinami, z wąwozami milczenia, z niedostępnymi górami, z ukrytymi ogrodami...
Avatar użytkownika
krokodylek
 
Posty: 3856
Dołączył(a): Śr lip 22 2009, 11:17

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez gulgusia24 » Wt kwi 10 2012, 10:21

Sylwiątko :kiss_of_love: :kiss_of_love: :kiss_of_love:

Dużo zdrowia dla mamy.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
gulgusia24
 
Posty: 1470
Dołączył(a): Śr mar 18 2009, 16:53

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez katarzynka83 » N kwi 15 2012, 15:08

Gulgusia Ja cos spóźniona jestem, niezauważyłam Twojego suwaczka :oops:
Wielkie Gratulacje fasolki :)

Sylwiątko Zdrówka dla mamy. Będę miała chyba do Ciebie interes :wink: Widziałam, że robisz sliczne rzeczy. Potrzebowałabym coś oryginalnego na roczek dla chrześniaka :) Miałabys jakis pomysł?

Nicolka zdolne masz córcie :)
Obrazek
Obrazek
katarzynka83
 
Posty: 2046
Dołączył(a): Pn maja 09 2005, 00:00
Lokalizacja: Pomorze

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez Sylwiatko » N kwi 15 2012, 20:43

Witam,

Dziekuje za życzonka zdrówka dla mamy,oj przydadza się,bo nadal kiepskawo.Niby 3 tyg po operacji a ona niewiele się porusza :neutral: :? no i znowa sytuacją cięzko się jej dostosować,jest stomiczką.

katarzynka83 z przyjemnością zrobie coś ciekawego :mrgreen: Napisz mi na PW czy to ma być całościowy prezent czy tylko dodatek do prezentu.Fajnie jeśli miałabyś pojęcie o pieluchach których używają,pomaga jeśli miałyby być później użyte.
A może masz pomysł jakis sama,ja chętnie wykonam go pod Twoje uwagi.No i oczywiście jeśli miałyby być użyte dodatki nie wiem typu grzechotki czy skarpetki lub cos innego jak np.dla roczniaka pierwszy zestaw szczotek do zębów z pastą lub może jakaś miseczka z łyżeczką(to już jest typowo moja sugestia)

Zamówienia jakoś idą mogłoby ich być więcej,coraz wiecej takich indywidualnych co sprawiają duża frajde.Np. robiłam bukiet ze skarpetek dla jednej osoby,miałam obawy bo to pierwszy raz ale wyszło bardzo ładnie.Teraz mam zrobić tort z ręczników i też nie wiem jak wyjdzie,ale pewnie jakoś też sobie poradze.Bardzo dużo zrobiłam bukietów ostatnio z lizaków,co prawda dla siebie ale już nie będę sie bała jak wyjdzie jakby ktoś zamówił :mrgreen:
Moje diabełki
Oskar ur.18.08.05.
Arletta ur.07.09.97.
Avatar użytkownika
Sylwiatko
 
Posty: 16522
Dołączył(a): Wt paź 04 2005, 00:00
Lokalizacja: wawa

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez gulgusia24 » Pn kwi 16 2012, 11:00

katarzynka83 napisał(a):Gulgusia Ja cos spóźniona jestem, niezauważyłam Twojego suwaczka :oops:
Wielkie Gratulacje fasolki :)



:kiss_of_love: :kiss_of_love: :kiss_of_love:

Sywliątko pewnie ciężko mamie się przyzwyczaić się nowej sytuacji ,ale to pewnie kwestia czasu.Jeszcze raz dużo zdrowia dla mamy.
Bukiety,torty itd robisz piękne,na pewno super oryginalny prezent :D
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
gulgusia24
 
Posty: 1470
Dołączył(a): Śr mar 18 2009, 16:53

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez katarzynka83 » So maja 19 2012, 13:02

Cześć Dziewczyny :)
Chwale się moją przemianą ;)

Tak było: _________________________a tak jest :D
ObrazekObrazek

Natalii przebił sie pierwszy ząbek :D A Mateusz nauczył się trudnego i dość długiego wiersza na pamięć na przedstawienie :D To tyle z chwalenia się ;)

Piszcie Dziewczyny co u Was?

Sylwiątko dziękuję jeszcze raz za torcika słonika. Mogę zrobić reklame w Twoim imieniu? ;) Dziewczyny na zdjęciach torciki Sylwiątka wyglądaja slicznie, ale w rzeczywistości są jeszcze ładniejsze :D Jestem zachwycona i nie mogę doczekać się przyjęcia chrześniaka. Mam nadzięję, że torcik zrobi równie pozytywne wrażenie co u nas :)
Obrazek
Obrazek
katarzynka83
 
Posty: 2046
Dołączył(a): Pn maja 09 2005, 00:00
Lokalizacja: Pomorze

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez Sylwiatko » Pn maja 21 2012, 12:18

Witam :D

katarzynka83 super metamorfoza,świetnie wyglądasz :D
Dzięki za uznanie,miałam odpisać mailowo ale zamówień miałam sporo i jakoś tam mi umkneło :oops:

Rzeczywiście moje prezenty wyglądają na żywo lepiej,może to wina tego że ja przerabiać zdjęć nie znosze :roll: na all wszystkie takie ''podkręcone'' są.Prosiłam z innego konta o realne fotki innych sprzedających dla porównania i to co dostawałam było 100 razy gorsze :roll:

U nas bez zmian,jakoś się kręci.O. dostał sie do tej klasy co chciałam,teraz troche atrakcji w kolu bedzie no i zakończenie tez mam wcześniej.
Teraz tylko czekam na liste książek i będzie mnie czekał wybór plecaka.A my mamy problem że on malutki to normalne małe plecaki mu z ramion spadają,więc nie wiem jak to będzie z większym :eusa_think:
Moje diabełki
Oskar ur.18.08.05.
Arletta ur.07.09.97.
Avatar użytkownika
Sylwiatko
 
Posty: 16522
Dołączył(a): Wt paź 04 2005, 00:00
Lokalizacja: wawa

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez majamajka1111 » Pn maja 21 2012, 22:57

dziewczyny podpowiedzcie jakie dodatki do szarej sukienki na wesele, szara jasna nie blyszczaca.....
majamajka1111
 
Posty: 282
Dołączył(a): Wt sie 17 2010, 22:15

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez katarzynka83 » Wt maja 22 2012, 11:12

Majamajka masz mnóstwo możliwości :) Do szarego wszystko pasuje ;) proponuje butki na obcasie i torebeczkę kopertówkę w tym samym kolorze, dobór koloru według uznania ;) dodatki mogą być błyszczące to ożywi całość kreacji. Do tego kolczyki i jakaś kolia czy naszyjnik, jeżeli sukienka ma dekolt, a jeśli nie ma dekoltu mogą być tez korale. Nie wiem jaki jest Twój styl.

Nie radzę kupować szarych butów i szarej torebki bo kreacja będzie ... szara, znaczy nijaka. No chyba, że odcień będzie inny i błyszczący.

Moje propozycja:
1. szpileczki plus torebka kopertówka (np. w delikatnym kolorze fioletu, czerni, bieli, złota, srebrna) "świński róż" jak dla mnie odpada czy żarowiaste kolory (ale o gustach się nie dyskutuje ;))
2. naszyjnik lub kolia plus kolczyki ALBO naszyjnik lub kolia i branzoletka
3. całość dopełniona delikatnym makijażem i fryzurką.

Ps. zbyt dużo dodatków też nie dobrze, bo wygląda się jak przysłowiowa choinka ;)

Mam nadzieje, że choć troche pomogłam. Pozdrawiam :)
Obrazek
Obrazek
katarzynka83
 
Posty: 2046
Dołączył(a): Pn maja 09 2005, 00:00
Lokalizacja: Pomorze

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez NICOLKA » Pn maja 28 2012, 10:48

Przyszłam się pochwalić że Iga dostała się do tego przedszkola do którego chodziłą Viczka 8) :twisted:

Kasia, super zmiana bardzo Ci w niej do twarzy :)
brawa dla dzieci :)
Nasze Księżniczki i Aniołeczek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
NICOLKA
 
Posty: 6355
Dołączył(a): Pn paź 04 2004, 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez gulgusia24 » Śr maja 30 2012, 21:11

Kasia wow,dwie różne osoby.Super metamorfoza :D
Nikolka gratki

A ja przyszłam się pochwalić ,że będziemy mieli drugiego synka.Mężuś dumny,a starszy brat przeszczęśliwy -szykuje zabawki
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
gulgusia24
 
Posty: 1470
Dołączył(a): Śr mar 18 2009, 16:53

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez Sylwiatko » Cz maja 31 2012, 10:17

gulgusia24 super wieści :D
a jak ogólnie się czujesz?

Wpadłam namówić Was na zakupy
http://allegro.pl/bukiet-z-lizakow-zako ... 97081.html
Oczywiście dla Was zniżki :lol:
Moje diabełki
Oskar ur.18.08.05.
Arletta ur.07.09.97.
Avatar użytkownika
Sylwiatko
 
Posty: 16522
Dołączył(a): Wt paź 04 2005, 00:00
Lokalizacja: wawa

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez gulgusia24 » Cz maja 31 2012, 14:21

Sylwiatko napisał(a):gulgusia24 super wieści :D
a jak ogólnie się czujesz?

Wpadłam namówić Was na zakupy
http://allegro.pl/bukiet-z-lizakow-zako ... 97081.html
Oczywiście dla Was zniżki :lol:

Sylwiątko piękne jest to co robisz
Czuję się bardzo dobrze jak na razie i oby tak dalej :D
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
gulgusia24
 
Posty: 1470
Dołączył(a): Śr mar 18 2009, 16:53

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez krokodylek » Cz maja 31 2012, 15:05

Aga sto lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :eusa_boohoo: :eusa_boohoo: :eusa_boohoo:
Oliwia i Maja dwa Diabełki
...w tajemnicy każdego człowieka istnieje wewnętrzny krajobraz: z nietkniętymi równinami, z wąwozami milczenia, z niedostępnymi górami, z ukrytymi ogrodami...
Avatar użytkownika
krokodylek
 
Posty: 3856
Dołączył(a): Śr lip 22 2009, 11:17

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez gulgusia24 » Cz maja 31 2012, 15:55

krokodylek napisał(a):Aga sto lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :eusa_boohoo: :eusa_boohoo: :eusa_boohoo:


:kiss_of_love: :kiss_of_love: :kiss_of_love: :kiss_of_love: :kiss_of_love: :kiss_of_love: :kiss_of_love:
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
gulgusia24
 
Posty: 1470
Dołączył(a): Śr mar 18 2009, 16:53

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez NICOLKA » Cz maja 31 2012, 21:15

Gulgusia gratki...z okazji drugiego synka :)

Jutro mam wolne więc z Igą po odprowadzeniu Viki do szkoły (nie ma lekcji tylko dzień sportu-u mnie jak chodziłam coś takiego było co roku i wspominam to miło), potem do p-kola podpisać wolę...a jak Vika wróci to będziemy robiły babeczki-muffinki księżniczkowe i potem będą lody i ma wpaść moja siostrra z Nikolą bo kupiłyśmy dla niej wczoraj butki w ccc

ale tak zaczełam się zastanawiać czy Vike zaprowadzać do szkoły...:/
Nasze Księżniczki i Aniołeczek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
NICOLKA
 
Posty: 6355
Dołączył(a): Pn paź 04 2004, 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez katarzynka83 » Pt cze 01 2012, 11:44

Gulgusia gratulacje :)

Sylwiątko bukiety superowe są :) Myślałam o nich na zakończenie roku, ale wychowawczyni Mateusza nie zasłuzyła na bukiet :twisted: więc niech się pocałuje w d... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Wyobraźcie sobie, że napisała w zeszycie syna informację, ze jesli nie pojadę z synem na wycieczkę (na którą jadą wszystkie dzieci zerówkowe ze szkoły z okazji Dnia Dziecka) to ona go nie zabierze na wycieczkę i zostanie w świetlicy szkolnej :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: brak jej kompetencji nauczycielskich, nie potrafi poradzić sobie z dzieckiem :? a Mati spryciula jest, jak nauczycielka nie jest konsekwenta to on to wykorzystuje. Jestem tak wściekła, bo dziecku jest przykro, czuje się zdyskryminowany. Zastanawiam sie ile do tego przyczyniła się moja mamusia i jej chore pisma :twisted: że nawet dziecko mi w szkole dyskryminuja nauczyciele :? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Obrazek
Obrazek
katarzynka83
 
Posty: 2046
Dołączył(a): Pn maja 09 2005, 00:00
Lokalizacja: Pomorze

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez NICOLKA » Pt cze 01 2012, 16:01

Syl, ja z chęcią zamówię takowy bukiecik najchętniej ten pierwszy po lewej stronie...podaj namiary na priv to wyślę kasiorke( aha, i jaka będzie zniżka ;) ) te bukiety sa cudne...!!! napewno nikt takiego nie dostanie :)
Nasze Księżniczki i Aniołeczek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
NICOLKA
 
Posty: 6355
Dołączył(a): Pn paź 04 2004, 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez Sylwiatko » Pt cze 01 2012, 20:32

gulgusia24 dobrze że samopoczucie dopisuje,oby tak do końca :D

katarzynka83 napisał(a):
Sylwiątko bukiety superowe są :) Myślałam o nich na zakończenie roku, ale wychowawczyni Mateusza nie zasłuzyła na bukiet :twisted: więc niech się pocałuje w d... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Wyobraźcie sobie, że napisała w zeszycie syna informację, ze jesli nie pojadę z synem na wycieczkę (na którą jadą wszystkie dzieci zerówkowe ze szkoły z okazji Dnia Dziecka) to ona go nie zabierze na wycieczkę i zostanie w świetlicy szkolnej :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: brak jej kompetencji nauczycielskich, nie potrafi poradzić sobie z dzieckiem :? a Mati spryciula jest, jak nauczycielka nie jest konsekwenta to on to wykorzystuje. Jestem tak wściekła, bo dziecku jest przykro, czuje się zdyskryminowany. Zastanawiam sie ile do tego przyczyniła się moja mamusia i jej chore pisma :twisted: że nawet dziecko mi w szkole dyskryminuja nauczyciele :? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Gdyby mama Ci zaszkodziła,psycholog szkolny miałby Was na oku,a skoro Was nie wzywał,więc nie przypuszczam.
Poniewaz jestem z tej drugiej strony bo chodze z dziećmi często z przedszkola na różne wyjścia to napisze,że warto się przyjrzeć dziecku a nie zwalać na nauczycielke tylko.Każdy kij ma dwa końce 8)
My mamy w grupie takie egzemplarze i też mówimy,że jak wyjście to ktoś z rodziny ma też iśc,bo nikt nie będzie sie zajmował tylko jednym dzieckiem,jak idzie cała grupa.To poprostu jest zagrożenie,a odpowiedziałnośc jest duża.
Ja poszłabym siedzieć bo jakiś diabełek jest nieznośny i się nie słucha.

Ma nadzieje że sie nie gniewasz,to tak napisane,abyś może spojrzała na to z innej strony.

NICOLKA nikt nie dostanie takich samych,bo nie da się ich tak zrobić.Zresztą dla frajdy to raczej robie,więc ich nie powtarzam,bo zarobek na tym śmieszny,jak kiedyś przysiadłam to nawet 5 zł za godz. nie wychodziło hehe

Przy jednym bukiecie i przesyłce priorytetowej zgarne 33 zł,jak pasuje to pisz na PW :D
Moje diabełki
Oskar ur.18.08.05.
Arletta ur.07.09.97.
Avatar użytkownika
Sylwiatko
 
Posty: 16522
Dołączył(a): Wt paź 04 2005, 00:00
Lokalizacja: wawa

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez gulgusia24 » So cze 02 2012, 10:52

Sylwiątko fakt dzieci są okropnie nie grzeczne.Ja to bym nie mogła pracować jako wychowawca,nauczyciel bo powybijałym chyba 8) 8) 8)
Oczywiście trafiają się też panie ,które na wstępie skreślają dziecko i to jest bardzo przykre
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
gulgusia24
 
Posty: 1470
Dołączył(a): Śr mar 18 2009, 16:53

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez NICOLKA » N cze 03 2012, 19:13

priv puszczony...
Nasze Księżniczki i Aniołeczek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
NICOLKA
 
Posty: 6355
Dołączył(a): Pn paź 04 2004, 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: salamandiks4 i 40 gości