Sierpień 2005

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Re: Sierpień 2005

Postprzez anabel » Wt sty 17 2012, 20:23

Nika avatar fajniutki :)
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
anabel
 
Posty: 7452
Dołączył(a): Śr cze 02 2004, 00:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Sierpień 2005

Postprzez annulka » Wt sty 17 2012, 20:54

Dobry wieczór :)
U mnie chwilowo dojazd do pracy trwa 1,5-2 h. Wstaję tak jak Nika, jak odzyskam samochód przestawię się na opcję Anabel :wink:.
1,5 roku temu zaczynałam pracę o 7.00 - Tomek codzienne otwierał przedszkole o 6:15 :?. Ale faktycznie korków o tej porze jeszcze nie ma i autobus jechał o 15 min krócej niż koło 8.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
annulka
 
Posty: 1908
Dołączył(a): Pt gru 03 2004, 01:00
Lokalizacja: Katowice

Re: Sierpień 2005

Postprzez anabel » Wt sty 17 2012, 21:15

Annulka ja najwcześniej odprowadzałam młodego do przedszkola na 6.50-7.Dla mnie to była masakra :roll:
No ale musiałam być w pracy na 8.Teraz jest fajnie,do pracy na 11 więc spokojnie się zbieramy,bez pośpiechu.

Malsie gdzie jesteś? Darma Ty też miałaś się odezwać. Hello!!
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
anabel
 
Posty: 7452
Dołączył(a): Śr cze 02 2004, 00:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Sierpień 2005

Postprzez Dudlina » Wt sty 17 2012, 23:19

Hejo!
Piękne foty macie w avatarkach. Może i ja coś poszukam. :)
Annulka zazdroszczę syna :) U nas niestety ciężko przeżyć dzień bez kompa. Bywają dni, ale rzadko. :(
Nika Masz opiekunkę do Ali? Klucze mogą się znaleźć, jak tylko przestaną być potrzebne...
Anabel pamiętam, że zawsze szłaś wcześnie spać.
Wcześnie wstajecie, ale w sumie to i ja czasami wstaję o 6:30. Do pracy mam blisko, ale już chyba od przyszłego roku szkolnego będę mieć dalej. Chcę sprzedać nasz dorobek małżeński, podzielić i wyprowadzić się. Takie mam plany.
Avatar użytkownika
Dudlina
 
Posty: 1490
Dołączył(a): Cz gru 23 2004, 01:00
Lokalizacja: Boleslawiec

Re: Sierpień 2005

Postprzez kakta » Wt sty 17 2012, 23:26

Ło matko, dotarłam :)
Dudli, Nika, dzięki za info :)

Pozdarwiam Was gorąco, postaram się odezwać w tygodniu, a teraz mykam do wanny, bo u mnie pobudka o 5:30 :twisted:
Avatar użytkownika
kakta
 
Posty: 2101
Dołączył(a): N sty 02 2005, 01:00

Re: Sierpień 2005

Postprzez annulka » Wt sty 17 2012, 23:33

Kakto wygrałaś, już Cię chyba z porą wstawania nikt nie przebije. Napisz co u Was.

Dudli taki nowy początek to może być dobry pomysł. Dziewczyny chciałyby się przeprowadzić?
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
annulka
 
Posty: 1908
Dołączył(a): Pt gru 03 2004, 01:00
Lokalizacja: Katowice

Re: Sierpień 2005

Postprzez nika_86 » Śr sty 18 2012, 00:03

Dudli Alicję zawożę do mojej mamy, Pawła albo na lekcje albo do świetlicy odwozi Grzegorz o ile jest w domu, potem odbiera go mój tata i zabiera do siebie i ten kto prędzej wraca odbiera od rodziców.

kakta jak super że dotarłaś a to wstawanie o 5:30 to już byłoby coś strasznego, ja mam problem żeby o tej 5:50 się zwlec, zazwyczaj po drugim przypomnieniu wstaję czyli o 6:00 a jakby mi ktoś zabrał z tego jeszcze 30 min to bym się zapłakała
Życie to nie suma oddechów lecz chwil, w których brakuje nam tchu!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
nika_86
 
Posty: 1503
Dołączył(a): Wt sty 11 2005, 01:00
Lokalizacja: Rumia

Re: Sierpień 2005

Postprzez annam-r » Śr sty 18 2012, 00:56

anabel napisał(a):Ja wstaje o 6.30.P

ja wstaję 5:20 prysznic, ubieranie, śniadanie dla dziatwy, o 6 budzę najmłodszą Zuzię, by do 6:30 była ubrana, wysiusiana, najedzone i wychodzimy do przedszkola na7, potem pędzę na 8 do pracy, by o 16 wyjśc i na 17 zdążyć do przedszkola po odbiór Zuzanki, a w miedzy czasie Jasio i moja mama dzielą sie odprowadzanie i odbiorem Gabrysi ze szkoły, wracam z Zuzią koło 18, obiad, lekcje Gabrysi, kolacja, kąpiele, czytanie, zabawa, lulanie, czas na pogawędkę z Jasiem i mamą, szykowanie obiadu na następny dzień, sprzątanie, czytanie, komputer i miedzy 24 a2 kładę... itp itd :)
anabel napisał(a): Annam a Ty czym się aktualnie zajmujesz?

pracuję w kadrach, niestety nie w prywatnej firmie, tylko w budżetówce, co się na pensję przekłada

Jak widać na avatarku po latach zdecydowałam się przerobić na blondzik ;) (na zdjeciu drugie podejście, teraz jest jasniej i ładniej) i ku zgrozie i oburzeniu mej mamy przekłułam uszy tarara -przechodzę okres nastoletniego buntu? ;) lekko opóźniony ;)
Avatar użytkownika
annam-r
 
Posty: 2614
Dołączył(a): Pn lis 21 2005, 01:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sierpień 2005

Postprzez annulka » Śr sty 18 2012, 09:33

Annam ładnie Ci w jasnych włosach :), może będzie więcej fotek :wink: . Miałam rację, jesteś mistrzynią organizacji.
Nika fajnie, że możesz liczyć na mamę, pomoc babci jest bezcenna, szczególnie przy przed-przedszkolnym maluchu. Nasze obie babcie właściwe na miejscu ale na stałą opiekę nad maluchem nie mogłabym liczyć :( . Po wychowawczym myślę, że nie miałabym czego szukać w szkole no i tak odwlekam szansę na 2 dziecko i odwlekam, a lata lecą :roll: .
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
annulka
 
Posty: 1908
Dołączył(a): Pt gru 03 2004, 01:00
Lokalizacja: Katowice

Re: Sierpień 2005

Postprzez anabel » Śr sty 18 2012, 10:41

Dzień dobry :)
Tak jak przypuszczałam - ja się przekręcam w łóżku z boku na bok a na forum ruch ;)

Kakta witaj.Pisz co u Was?

Dudlina dobrą masz pamięć koleżanko.Aczkolwiek była taka chwila w moim życiu że chodziłam spać bardzo późno,no ale to nie dla mnie....

Annam jesteś terminatorem czy jak? :mrgreen: Podziwiam!! Perfekcyjna w planowaniu.I kolorek na włosach ładny.

Nika u mnie też budzik dzwoni a za 10 minut przypomnienie.Nie jestem w stanie zerwać się z łóżka zaraz jak usłyszę dzwonek.Ale taka drzemka bywa zdradliwa często zasypiam i wstaje z niezłym opóźnieniem :evil:

Dziś po prawie 3 tyg nieobecności wracam do pracy.Po przedszkolu jadę do babci więc na forum zaglądnę dopiero wieczorem.
Miłego dnia!
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
anabel
 
Posty: 7452
Dołączył(a): Śr cze 02 2004, 00:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Sierpień 2005

Postprzez nika_86 » Śr sty 18 2012, 11:25

annam pozostajesz poza jakąkolwiek klasyfikacją. Co do buntowania ja się buntuję średnio co kilka miesięcy. A uszy super sprawa ja sobie nie wyobrażam życia bez kolczyków. Moja teściowa też się długo decydowała w końcu przekłuła uszy na swoje 50 urodziny.

annulka a no dzidkowie to instytucja, choć uwierz, że z moimi rodzicami czasem ciężko się dogadać i gdybym miała taka możliwość to wolałabym chyba by Ala chodziła do przedszkola ale jest za mała a do żłobka jakoś mi żal, z resztą nawet nie dostałaby się przy tych kryteriach jakie są.

W ten piątek jadę do Szczecina i wszystko było już umówione co i jak z dziećmi, że zawiozę Pawła do szkoły potem przywiozę im Alicję, wpadnę na kawę do nich i tata odwiezie mnie na dworzec a jak będzie wracał to odbierze Pawła i wszystko fajnie, a tu wczoraj się dowiaduję, że oni jednak nie mogą bo w piątek wyjeżdżają. Grześka nie było, wrócił późno i właściwie dziś dopiero musi przekładać spotkania i brać wolne w pracy, bo jechać do pracy już mu się nie opłaca bo ja muszę o 13 wyjść z domu i wtedy się gotuję w środku a to tylko jedna z takich sytuacji.
Do tego dochodzi zdrowie moich rodziców, mama czeka na endoprotezę kolana i ma termin na uwaga uwaga styczeń 2014 a zapisywała się w zeszłym roku, generalnie już ledwo chodzi wyjście na spacer z Alą jest już problemem więc mała jest skazana na siedzenie w domu nawet gdy jest ładnie. Tata też ledwo uszedł z życiem jak Alicja się rodziła to leżał na OIOMie, wnuczkę zobaczył jak miała 3 miesiące i do tej pory ciągną się z nim różne powikłania, 15 lutego czeka go kolejna operacja, tak więc tak różowo nie jest.

Pozdrawiam i miłego dzionka
Życie to nie suma oddechów lecz chwil, w których brakuje nam tchu!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
nika_86
 
Posty: 1503
Dołączył(a): Wt sty 11 2005, 01:00
Lokalizacja: Rumia

Re: Sierpień 2005

Postprzez anabel » Śr sty 18 2012, 19:54

Jednak nie pojechałam do babci.Zaglądam na chwile do Was,zaraz kąpiel młodego,czytanie i spanie.
Powrót do pracy ok.

Nika faktycznie ciężka sytuacja zdrowotna rodziców :( Śle pozytywne fluidki :***

Jeśli chodzi o pomoc przy dzieciach no to tak....moja mama nie żyje,ojciec się nigdy nie zajmował chłopakami.Dużą pomoc jest moja babcia (no i dziadek póki żył).Tak więc u nas mega hiper cudowną instytucją jest instytucja "pradziadków".
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
anabel
 
Posty: 7452
Dołączył(a): Śr cze 02 2004, 00:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Sierpień 2005

Postprzez annulka » Śr sty 18 2012, 21:09

Nika przy takich kłopotach ze zdrowiem opieka nad wnukami musi ich sporo kosztować, powinni dostać podwójne laurki na DB i DD :)
Ten ich wyjazd w weekend to było coś pilnego? W Katowicach czeka się na endoprotezę od 5 do 7 lat :? , NFZ nie chce zwiększyć kontraktu, chociaż możliwości szpitali są dużo większe. Poli zaczynają się prywatne zabiegi w NZOZach - proteza biodra kosztuje ok 20 000, kolano mniej. Pacjenci biorą kredyty, ale mają zaoszczędzone kilka lat bólu.
Anabel moja babcia też ma świetny kontakt z Tomkiem, głównie telefoniczny. Mieszka tak daleko, że widujemy się raz na rok. Byliśmy u niej w święta (o poprzednio w wakacje 2010) ale dogadują się jakby pół dnia razem spędzali. Myślę, że gdyby mieszkała blisko chętnie by się nim zajmowała.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
annulka
 
Posty: 1908
Dołączył(a): Pt gru 03 2004, 01:00
Lokalizacja: Katowice

Re: Sierpień 2005

Postprzez anabel » Śr sty 18 2012, 21:47

No właśnie Annulka szkoda że babcia jest tak daleko :(
A z tymi zabiegami za kasę to jest dramat.Nie masz kasy męcz się człowieku latami.Przykre......


Darek ma za tydzień urodziny,13-te :mrgreen: Brak pomysłu na prezent.Kolejna gra na komp czy konsole odpada! Książki-ok ale ostatnio dostawał co rusz a to bez okazji a to na święta itp. Gry planszowe już obcykane. Szukam w myślach czegoś fajnego i klops :eusa_eh: Chętnie posłucham waszych podpowiedzi.Dziękuję :)
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
anabel
 
Posty: 7452
Dołączył(a): Śr cze 02 2004, 00:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Sierpień 2005

Postprzez annulka » Śr sty 18 2012, 21:56

Anabel ciężki wiek prezentowy 8) . Nie mam w rodzinie chłopaków w tym wieku.
Moje szkolne pewnie ucieszyły by się z "wypasionego" scyzoryka, gitary albo perkusji ;), albo mp3.
A co Darek lubi?
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
annulka
 
Posty: 1908
Dołączył(a): Pt gru 03 2004, 01:00
Lokalizacja: Katowice

Re: Sierpień 2005

Postprzez anabel » Śr sty 18 2012, 22:28

Darek lubi a raczej uwielbia grać na kompie i psp.No ale tę kategorię chce w tym roku pominąć.Lubi czytać,malować,układać klocki lego (klocki to byłby niezły pomysł).Lubi fantazjować,może namówię go do napisania książki ;) He he ale jak to się ma do prezentu urodzinowego? Na razie mam jeden pomysł-lego.Nie jest źle. Zresztą przejdę się w któryś dzień po sklepach i może coś fajnego znajdę
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
anabel
 
Posty: 7452
Dołączył(a): Śr cze 02 2004, 00:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Sierpień 2005

Postprzez anabel » Śr sty 18 2012, 22:32

Oooo wiem co jeszcze - lubi bardzo słuchać muzyki (ma to na 100% po mnie).Mp4 dostał od chrzestnego na Mikołaja więc to odpada ale może jakąś fajną płytę mu kupię?
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
anabel
 
Posty: 7452
Dołączył(a): Śr cze 02 2004, 00:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Sierpień 2005

Postprzez Dudlina » Cz sty 19 2012, 00:23

Ja tylko na chwilę. Przeczytałam o kolczykach i odruchowo złapałam się za ucho i... nie mam kolczyka. :roll:
Idę przekopywać mieszkanie, jutro ew. samochód i zadzwonię do mamy, bo i tam mnie dzisiaj poniosło :?
Avatar użytkownika
Dudlina
 
Posty: 1490
Dołączył(a): Cz gru 23 2004, 01:00
Lokalizacja: Boleslawiec

Re: Sierpień 2005

Postprzez anabel » Cz sty 19 2012, 09:53

Witam!
Miłego dnia życzę i do sklikania pewnie jutro.Po pracy jadę do babci i zostaję na noc.
Buziaki!

Nika,Dudlina znalazły się zguby? (Klucze,kolczyk?)
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
anabel
 
Posty: 7452
Dołączył(a): Śr cze 02 2004, 00:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Sierpień 2005

Postprzez anabel » Cz sty 19 2012, 09:55

Kolejna strona moja! :mrgreen:
He he ale mam szczęście 8)
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
anabel
 
Posty: 7452
Dołączył(a): Śr cze 02 2004, 00:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Sierpień 2005

Postprzez annulka » Cz sty 19 2012, 10:29

Dudli mam nadzieję, że się znajdzie... :eusa_eh:
Anabel powinnaś napisać, że masz ZA DUŻO pomysłów :wink:
miłego dnia
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
annulka
 
Posty: 1908
Dołączył(a): Pt gru 03 2004, 01:00
Lokalizacja: Katowice

Re: Sierpień 2005

Postprzez nika_86 » Cz sty 19 2012, 11:10

hej hej

klucze niestety sie nie znalazly, wiec bedziemy wymieniac zamki, ciekawe ile to bedzie kosztowalo i chyba zajme sie tym w pn, bo jutro jade do Szczecina i wracam w niedziele. Grzesiek pierwszy raz zostanie sam na tak dlugo z dzieciakami, zawsze byla tesciowa, albo moja mama pilnowala w pt i sobote a teraz G wziął wolne i zostaje całkiem sam, ciekawe co zastane po powrocie

pozdrawiam milego dnia
Życie to nie suma oddechów lecz chwil, w których brakuje nam tchu!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
nika_86
 
Posty: 1503
Dołączył(a): Wt sty 11 2005, 01:00
Lokalizacja: Rumia

Re: Sierpień 2005

Postprzez annulka » Pt sty 20 2012, 09:19

Nika pewnie jakoś sobie poradzą ;)

Dzień dobry
Odzyskałam samochód :eusa_dance: :mrgreen:
Dojechałam do pracy choć bałam się, że po miesiącu przerwy nie będę pamiętała jak się to robi.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
annulka
 
Posty: 1908
Dołączył(a): Pt gru 03 2004, 01:00
Lokalizacja: Katowice

Re: Sierpień 2005

Postprzez annulka » So sty 21 2012, 09:46

Dzień dobry :)
pusto :(
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
annulka
 
Posty: 1908
Dołączył(a): Pt gru 03 2004, 01:00
Lokalizacja: Katowice

Re: Sierpień 2005

Postprzez anabel » So sty 21 2012, 11:03

Dzień dobry

Annulka ja jestem ale dziś znowu jadę do babci i wracam dopiero w pon :eusa_eh: Jak mi zadziała u babci blueconnect to będę z Wami.

Nika spokojnie na pewno tatuś sobie poradzi ;)
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
anabel
 
Posty: 7452
Dołączył(a): Śr cze 02 2004, 00:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Sierpień 2005

Postprzez anabel » So sty 21 2012, 18:24

Jestem u babci jak widać internet bezprzewodowy udało mi się podłączyć tak więc cieszę się! :mrgreen:
Będę zaglądać
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
anabel
 
Posty: 7452
Dołączył(a): Śr cze 02 2004, 00:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Sierpień 2005

Postprzez anabel » N sty 22 2012, 13:17

Hej dziewczyny gdzie jesteście?

Annulka jak Ci się jeździło po miesięcznej przerwie?
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
anabel
 
Posty: 7452
Dołączył(a): Śr cze 02 2004, 00:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Sierpień 2005

Postprzez annulka » N sty 22 2012, 20:40

Anabel ciężko :? , właściwe pierwszy raz jeżdżę po śniegu. W zeszłym roku nie miałam swojego samochodu a cudzym się bałam :roll: . A u nas na zmianę śnieg i deszcz...
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
annulka
 
Posty: 1908
Dołączył(a): Pt gru 03 2004, 01:00
Lokalizacja: Katowice

Re: Sierpień 2005

Postprzez anabel » N sty 22 2012, 22:25

Ja niestety nie umiem jeździć w taka pogodę :(
Nie miałam okazji poćwiczyć....
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
anabel
 
Posty: 7452
Dołączył(a): Śr cze 02 2004, 00:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Sierpień 2005

Postprzez annulka » N sty 22 2012, 22:39

Anabel jak już okazja trafi to jestem pewna, że sobie poradzisz :)
Jak minął weekend u babci?
Byłam na kursie wczoraj i dziś więc bałagan wszędzie i góra prasowania, ale chyba już nie mam siły na nic. Starzeję się jchyba :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
annulka
 
Posty: 1908
Dołączył(a): Pt gru 03 2004, 01:00
Lokalizacja: Katowice

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 34 gości

cron