Perfumy

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Perfumy

Postprzez magda109 » Cz paź 02 2008, 14:44

Dziewczyny mam jedno pytanie.
Skonczyly mi sie moje ulubione perfumy (jedne z perfum Niny Ricci). W sklepie (sephora lub innym poodbnym) kosztuja one ok. 300-400 zl za 100 ml. W sklepach zagranica cena jest podobna. Za to w internecie mozna je znalezc za 112-170 zl za 100 ml ??? Sprzedajacy (sklepy internetowe) zarzekaja sie, ze to oryginalne perfumy. Ale ta cena jednak mi nie gra. Dlaczego jest tam taka niewspolmiernie niska? Gdyby kosztowaly ponizej 300 to moze bym uwierzyla - koszty magazynowania itp. CZy to jednak nie jest tak, ze sa to swietnie zrobione ale jednak podrobki? A pdrobki jednak nie chce, zapach nieco inny i bardzo drazniacy na dluzsza mete.
Znacie moze odpowiedz? Wielkie dzieki.
Avatar użytkownika
magda109
 
Posty: 0
Dołączył(a): Pt kwi 27 2007, 21:50

Re: Perfumy

Postprzez Gaba_S » Cz paź 02 2008, 14:46

A moze te w sklepie internetowym, to woda toaletowa?
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gaba_S
 
Posty: 3824
Dołączył(a): So sie 28 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdzieś, nie wiadomo do końca gdzie, ale zawsze RAZEM!!

Re: Perfumy

Postprzez Agulusia » Cz paź 02 2008, 14:49

podrobki albo kradzione :wink: innego wytlumaczenia nie ma :D ja raz kupilam ukochane perfumki falkon identyczny z oryginalnym pudelko i wszystko inne odentyczne ale zapach juz nie ten sam :evil: a sprzedawca zarzekal sie ze oryginalne :twisted:

mozliwe tez ze to woda toaletowa sprzedawana jako perfumy :wink:
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Agulusia
 
Posty: 5839
Dołączył(a): Pt mar 18 2005, 01:00
Lokalizacja: czestochowa

Re: Perfumy

Postprzez magda109 » Cz paź 02 2008, 15:16

Woda perfumowana (chodzi o Premier Jour - fantastyczny zapach). Sprawdzalam ceny tych samych produktow w sklepie i sklepach internetowych (kilku) - we wszysykich ten sam niewiarygodny pulap cenowy :shock:
:D
Avatar użytkownika
magda109
 
Posty: 0
Dołączył(a): Pt kwi 27 2007, 21:50

Re: Perfumy

Postprzez maagda » Cz paź 02 2008, 20:24

[quote="magda109"]Woda perfumowana (chodzi o Premier Jour - fantastyczny zapach). Sprawdzalam ceny tych samych produktow w sklepie i sklepach internetowych (kilku) - we wszysykich ten sam niewiarygodny pulap cenowy :shock:
:D[/q
powiedz sprzedawcy ze skoro daje gwarancje ze są orginalne to pójdziesz sprawdzic to na policji oni wiedza jak to zrobic,zobaczysz wtedy jaka reakcja bedzie.ja tez tych perfum uzywam wymiennie z Ulravioletem Pacco Rabane i lancome Benghal
"Okaż dziecku trochę miłości, a odbierzesz w zamian znacznie więcej."
Avatar użytkownika
maagda
 
Posty: 56
Dołączył(a): Pn lip 16 2007, 11:36
Lokalizacja: Głuchołazy

Re: Perfumy

Postprzez Madzioza » Pt paź 03 2008, 08:24

A może to testery za taką niską cenę?
Na aukcjach można właśnie dostać testery o takiej pojemności-zapach ten sam, buteleczka ta sama ( kształt) ale trwałość jest trochę mniejsza-wiadomo, to są te buteleczki, które w perfumeriach służą do testowania zapachu na papierkach lub skórze.

Właśnie patrzę na aukcje..większość o tej nazwie co podałaś to właśnie testery w tej cenie albo EDP-czyli wody perfumowane lub EDT-wody toaletowe :wink: Niestety trwałością odbiegające od PERFUM.
Z w.w. najtrwalsza jest woda perfumowana.
Obrazek
Obrazek


Mój blog: Bukiet z liści
Avatar użytkownika
Madzioza
 
Posty: 8687
Dołączył(a): Wt kwi 13 2004, 00:00
Lokalizacja: Dziecko jest darem, jest cudem, całym wszechświatem skupionym w jednym ciepłym spojrzeniu...

Re: Perfumy

Postprzez magda109 » Pt paź 03 2008, 08:55

Dziewczyny,
Bardzo dziekuje za wszystkie odpowiedzi.
Madzioza - czy mozesz mi podeslac link do tej stronki z testerami, bo na tych stronach, ktore ja podgladalam nie ma takiej adnotacji. Jesli to nie klopot oczywiscie.
Avatar użytkownika
magda109
 
Posty: 0
Dołączył(a): Pt kwi 27 2007, 21:50

Re: Perfumy

Postprzez Madzioza » Pt paź 03 2008, 09:42

magda109 napisał(a):Dziewczyny,
Bardzo dziekuje za wszystkie odpowiedzi.
Madzioza - czy mozesz mi podeslac link do tej stronki z testerami, bo na tych stronach, ktore ja podgladalam nie ma takiej adnotacji. Jesli to nie klopot oczywiscie.


Proszę Magda:

http://www.allegro.pl/search.php?string ... OUR+tester
Obrazek
Obrazek


Mój blog: Bukiet z liści
Avatar użytkownika
Madzioza
 
Posty: 8687
Dołączył(a): Wt kwi 13 2004, 00:00
Lokalizacja: Dziecko jest darem, jest cudem, całym wszechświatem skupionym w jednym ciepłym spojrzeniu...

Re: Perfumy

Postprzez magda109 » Cz lis 27 2008, 12:57

No i zgodnie z rada kupilam na Allegro moje ulubione perfumy, ale w wersji tester. Odebralam przesylke, otwieram - kolorowe pudelko, zadnego napisu "tester not for sale" (ani na pudelku, ani na butelce - a w sklepie maja), zadnego malego koreczka (wiekszosc testerow podobno takowe posiada). Dzwonie do sprzedajacej, pisze maila. Odpisala, ze pudelko od testera jej sie podarlo, wiec wlozyla do pudelka od oryginalnych perfum. Dobra, rozumiem, ale dlaczego brak napisow i koreczka. NApisala mi ,ze nie wszystkie testery taki napis maja (w sklepie maja) i zarecza, ze to oryginlany tester. A oryginalne perfumy u niej kosztuja o ok. 10-15 zl wiecej niz testery. Zapytalam ja jak to mozliwe, odpowiedziala, ze nie placi pracownikom i za czynsz wiec moze sobie pozwolic na takie ceny jak sama chce. Skoro mozna u niej kupic "oryginalne" perfumy za 150 zl, to znaczy, ze ona je kupuje za stosownie mniejsza cene. Wyobrazacie sobie, ze wielkie firmy perfumeryjne (Dior, Channel itp.) sprzedaja swoje wyroby za 100 zl, czyli 20 Euro? JAsne... bzdura jakas. A wybralam na allegro najbardziej wiarygonego sprzedajacego (jak mi sie wydawalo), babka ma ok. 3000 pozytywnych komentarzy, jeden negatywny tylko. Moze moj bedzie nastepny. A moj "oryginalny" tester jej odesle, bo napisala, ze przyjmie zwrot. Dlaczego nasz kraj jest pelen oszustow? Zalamka.
Avatar użytkownika
magda109
 
Posty: 0
Dołączył(a): Pt kwi 27 2007, 21:50

Re: Perfumy

Postprzez diana09 » Wt lis 08 2016, 13:01

Moje ulubione perfumy to perfumy chiodo http://fajnepaznokcie.pl/kategoria/2720/perfumy-chiodo jestem z nich bardzo zadowolona, bo są wydajne i co dla mnie ważne są w przystępnej cenie. Zapach utrzymuje się naprawdę długo i szczerze Wam je polecam. Jeśli chodzi o perfumy znienawidzone, chyba nie mogę wskazać konkretnych. Lubię zapachy świeże, zbyt słodkie mnie duszą i chyba właśnie takich zapachów zazwyczaj unikam :)
diana09
 
Posty: 5
Dołączył(a): Wt lis 08 2016, 12:40

Re: Perfumy

Postprzez KaroLinka26 » Pt gru 16 2016, 16:50

Trzeba uważać na oszustów, którzy sprzedają podróbki. Raz zamówiłam perfumy w "promocji" za połowę ceny i otrzymałam produkt perfumopodobny. Zapach szybko uciekał i tylko przypominał oryginalny. :(
KaroLinka26
 
Posty: 95
Dołączył(a): Pt gru 16 2016, 15:44

Re: Perfumy

Postprzez Modda » Cz maja 11 2017, 18:36

dlatego trzeba kupować w sprawdzonych miejscach
Modda
 
Posty: 89
Dołączył(a): Śr lut 22 2017, 23:31

Re: Perfumy

Postprzez andziala » Cz maja 11 2017, 22:08

Oczywiście, że tak. Warto popytać się znajomych, poczytać opinie w internecie, bo wtedy wiadomo z jakim sprzedawcą mamy do czynienia. Ja perfumy kupuję tylko tutaj https://tagomago.pl/katalog/394/male-po ... j-do--30-/ , ponieważ zawsze dostanę tutaj oryginalne marki w niezłych cenach
andziala
 
Posty: 451
Dołączył(a): Cz lut 23 2017, 15:36

Re: Perfumy

Postprzez Marysia500 » Cz maja 18 2017, 13:30

Ostatnio bardzo spodobał mi się zapach Lanvin D'arpage.
Marysia500
 
Posty: 196
Dołączył(a): Śr sty 11 2017, 12:47

Re: Perfumy

Postprzez Athen » Pt wrz 15 2017, 20:00

Ja bardzo lubię delikatne perfumy. Właśnie dlatego ostatnio korzystam najczęściej z takich jak Miss Dior – słodka i delikatna woń tych perfum bardzo mi sie podoba i mój mąż również uważa, że mają cos w sobie :)
Athen
 
Posty: 21
Dołączył(a): Pt sie 18 2017, 11:41

Re: Perfumy

Postprzez Borycina5 » Cz mar 19 2020, 13:34

bardzo fajnie o perfumach piszą też na https://perfumeriaplatinium.pl/blog/dam ... -elegancja . Kto wie, może i ja zdecyduję się na odrobinę luksusu ;)
Borycina5
 
Posty: 269
Dołączył(a): Pt maja 25 2018, 17:03

Re: Perfumy

Postprzez Alienora » Pt kwi 03 2020, 23:21

Jeśli chodzi o mnie, to ja przyznaję, że wolę kupić markowe perfumy. Moim zdaniem mają one lepsze zapachy i są trwalsze :) Mam takie swoje jedne ulubione perfumy, które zawsze goszczą w mojej torebce. Są to naprawdę świetne perfumy, których zapach czuć przez cały dzień! Także jak tylko widzę, że kończy mi się flakonik moich ulubionych perfum Mexx, to od razu zamawiam kolejny ;) To coś, co zawsze się przyda i dość szybko się zużywa. Niedawno chciałam spróbować z nowym zapachem od Mexx, bo miałam próbkę i mi się spodobała, ale niestety nigdzie nie były dostępne... Sprawdziłam w lokalnej drogerii no i były, ale kurczę trochę drogie... Widziałam, że są dużo tańsze w innych sklepach, więc po co miałam przepłacać? Zajrzałam na https://www.ezebra.pl/pl/producers/mexx-1401430413.html , bo to właśnie tam zawsze robię zakupy kosmetyczne, i akurat trafiłam na zapach, którego szukałam! No i to jeszcze w dobrej cenie :) A jeśli chodzi o drogerię Ezebra to mam do niej pełne zaufanie, bo kupuję tam już od kilku lat ;)
Alienora
 
Posty: 887
Dołączył(a): Pt cze 17 2016, 16:51

Re: Perfumy

Postprzez Elifka » Śr lip 29 2020, 19:44

Ja od jakiegoś czasu używam perfum Dolce and Gabbana Givenchy Very Irresistible - https://www.perfumesco.pl/marka/dolce-and-gabbana . Zapach jest przepiękny. Już kilka razy zdarzyło mi się, że ktoś podszedł do mnie i pytał co to za zapach, bo taki ładny :)
Elifka
 
Posty: 399
Dołączył(a): Śr wrz 20 2017, 14:31

Re: Perfumy

Postprzez Elifka » Śr lip 29 2020, 21:30

Niedrogą a naprawdę ładną wodą toaletową jest Guerlain L'Instant - https://www.perfumesco.pl/marka/guerlain . Ogólnie ja bardzo lubię perfumy tej marki, bo są bardzo wydajne i długo utrzymuje się zapach. Są ze średniej półki cenowej. Nie za drogie, nie za tanie ;)
Elifka
 
Posty: 399
Dołączył(a): Śr wrz 20 2017, 14:31

Re: Perfumy

Postprzez andziala » Śr lip 29 2020, 22:05

Woda toaletowa nie jest trwała. Lepiej jednak dopłacić i mieć ekstrakt - przynajmniej takie jest moje zdanie. Tu https://lulua.pl/producent/nasomatto/ możecie znaleźć ekstrakty perfum niszowych w korzystnych cenach. Oczywiście w pierwszej kolejności najlepiej zamówić 1ml próbki by sprawdzić czy zapach nam będzie odpowiadać
andziala
 
Posty: 451
Dołączył(a): Cz lut 23 2017, 15:36

Re: Perfumy

Postprzez weronika259 » Pt gru 25 2020, 10:33

Skoro rozglądasz się za perfumami, polecam Ci szukać ich na stronie: https://amisell.pl/Perfumy-meskie/ . Tutaj jest największy ich wybór w rozsądnych cenach. Poza perfumami dla panów oczywiście znajdą się tutaj także perfumy damskie.
weronika259
 
Posty: 1264
Dołączył(a): Wt sty 09 2018, 14:07

Re: Perfumy

Postprzez marika89 » Pt lut 19 2021, 01:04

Ajj wiecie co.. perfumy to jest to co kocham :) najbardziej to chyba lubię własnie niszę, dość nietypowe zapachy jak Amouage :) Dobrze, ze teraz wyhaczyłam zniżkę na jednym ze sklepów -15 % na nisze bo chyba zaszaleję :D
marika89
 
Posty: 310
Dołączył(a): Pn sty 15 2018, 10:08

Re: Perfumy

Postprzez salamandiks4 » Cz lip 22 2021, 10:09

W ofercie sklepu https://www.airfriends.pl/zapachy-do-auta.html znajdziecie najróżniejsze zapachy samochodowe, które wprowadzą cudowny zapach do Waszego samochodu. Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą to wszelkie informacje znajdziecie na stronie głównej.
salamandiks4
 
Posty: 1064
Dołączył(a): Pt paź 13 2017, 11:23

Re: Perfumy

Postprzez merlina » Pt lip 23 2021, 11:28

Z perfum akurat nie korzystam, nie czuje takiej potrzeby.
merlina
 
Posty: 582
Dołączył(a): Pt sty 13 2017, 13:44


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 47 gości