Gotowe dania dla dzieci

Wasze rady i przepisy. Jak dobrze zjeść i nie przytyć :-)
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Gotowe dania dla dzieci

Postprzez marta3333 » Pt kwi 28 2017, 12:16

Dziewczyny czy są w marketach jakieś zdrowe gotowe dania dla maluchów w wieku szkolnym? Sama ostatnio mam problem ponieważ pracuję do późna ( taki okres w pracy, mamy gorący sezon). I nie zawsze mam czas na to aby coś dziecku ugotować . Co można byłoby gotowego kkupić tak aby dziecko, które wróciło ze szkoły mogło sobie po prostu odgrzać w mikrofali ? Dodam,ze zupki chińskie tutaj nawet nie wchodzą w grę ponieważ chciałabym aby było to chociaż trochę zdrowe.
marta3333

Re: Gotowe dania dla dzieci

Postprzez lelli » Pt kwi 28 2017, 12:25

Widzę tutaj dwie możliwości
warzywa na patelnie - smaczne sa te z firmy Hortex z gotową przyprawą - oczywiście jeśli dziecko jest starsze oraz jeśli umie obsługiwać patelnię.
gotowe dania w słoiczkach oraz zupy . Zobacz sobie jakie zupy ma Profi - są to już gotowe zupki prosto do odgrzania sobie w mikrofali czy w rondelku na gazie. Moja córka uwielbia zupę ryżową na rosołku , tak wiec często stoi u nas w kuchni w zapasie jakby niczego nie było w lodówce:
http://profi.com.pl/zupy/#zupy-gotowe
lelli

Postprzez Klara263 » Cz cze 08 2017, 11:12

A ja myślę, że lepszą opcją jest samodzielne gotowanie. Nawet w weekend. I mrożenie. Gotowe posiłki są średniej jakości.
Mam swój zaufany online sklep buty sportowe kupuję tam bez żadnego problemu i w dobrej cenie. A Wy gdzie robicie zakupy? Online czy nie>
Klara263

Postprzez Peskow » Pn cze 12 2017, 09:32

Też polecam w ostateczności mrożonki, a tak to gotowanie samemu. Możesz na przykład w weekend zrobić więcej posiłków i je zamrozić :)
Peskow

Postprzez Paulinka6 » Pn lip 31 2017, 10:04

Na prawdę niektórzy ludzie mnie zaskakują i tak jest tym razem.
Jak można dawać dzieciom gotowe jedzenie z supermarketu?
Jeszcze 20 lat temu nie mieliśmy nawet takich sklepów więc jeszcze nie znamy skutków
karmienia dzieci takimi gotowymi produktami.
Rozumiem, że jest ciężko pogodzić pracę, dom i obowiązki ale są takie dania, które na prawdę nie wymagają wiele czasu.
Sałatki, zupki, kotleciki, placuszki ....
W dodatku jeżeli Twoje dziecko chodzi do szkoły/przedszkola/żłobka za grosze możesz mu wykupić jedzenie na stołówce
Paulinka6

Postprzez miral89 » Pt wrz 08 2017, 17:46

Ja tam wolę dania, samemu wykonywane. Sprawdzają się pod wieloma względami takie dania dla dzieci. Mam koło domu dynie, warzywa i owoce i sama robię różne ciekawe dania.
miral89

Postprzez michalmazur » Pn lis 20 2017, 13:23

przecież zamrozić można większość dań dla dzieci, dobry pomysł

find more information
michalmazur

Powrót do Dieta, kulinaria i przepisy