Wynajecie apartamentu

Kącik dla wszystkich Tatusiów :)
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Wynajecie apartamentu

Postprzez kazimierz » So mar 04 2017, 21:39

Czesc
W niedalekiej przyszlosci planuje wyjazd gdzies razem z moja rodzina. Chcemy wspolnie troche odpoczac od szarosci codzinnego zycia i w jakis sposob sie zrelaksowac. Dlugo zastanawialem sie gdzie by tu pojechac, wybor padl na Warszawe. Glownie to ze wzgledu na mnogosc miejsc, ktore mozna zwiedzic oraz na dostepnosc roznego rodzaju rozrywek. Orientujecie sie moze jak najlepiej rozwiazac sprawe z noclegiem? Zalezy mi na wynajeciu jakiegos 3 osobowego apartamentu na 3-4dni, najlepiej gdzies w centrum. Przegladalem kilka ofert i jak narazie najbardziej ta przypadla mi do gustu https://www.warsaw4you.com/warszawa-apartamenty/Apartamenty-2-pokojowe/Wspolna-67-1 Jesli korzystaliscie z ich uslug to prosze napisac jak wrazenia. Nie planuje robic takich wypadow zbyt czesto, wiec chce zeby bylo jak najbardziej komfortowo. Pozdrawiam
kazimierz
 
Posty: 21
Dołączył(a): So mar 04 2017, 21:16

Re: Wynajecie apartamentu

Postprzez eDom » Wt maja 02 2017, 19:20

Na tej stronie http://www.edom.pl/wyszukiwanie/ na pewno znajdziesz odpowiednie miejsce na nocleg w dowolnym miejscu w Europie i nie tylko, możesz je również od razu zarezerwować.
eDom
 
Posty: 9
Dołączył(a): N mar 12 2017, 15:13

Re: Wynajecie apartamentu

Postprzez House » Wt maja 09 2017, 15:27

Naprawdę chce Ci się jechać do tak dużego miasta? Ja zdecydowanie bardziej preferowałbym wyjazd nad morze lub po prostu w góry. W Polsce nie brakuje naprawdę pięknych oraz wartościowych miejsc. ;)
Szok, sos do spaghetti nie działa jako barwnik dla tkanki węzła chłonnego. Spróbuję kawy!
Avatar użytkownika
House
 
Posty: 181
Dołączył(a): Wt maja 09 2017, 15:10

Re: Wynajecie apartamentu

Postprzez michalmazur » Pn lis 13 2017, 13:24

każdy lubi coś innego

Look At This
michalmazur
 
Posty: 440
Dołączył(a): Śr kwi 12 2017, 09:30

Re: Wynajecie apartamentu

Postprzez weronika259 » Cz sty 25 2018, 15:18

My w przyszłym miesiącu planujemy wyjazd z naszą 4-miesięczną córeczkę. Ale to tylko krótki wypad na weekend do Wrocławia. Wynajęliśmy już bardzo fajny apartament http://www.kingsapartments.pl/ w samym centrum miasta, ze względu na córeczkę, aby wszędzie było blisko. Przyznam szczerze, że już nie mogę się doczekać takiej małej zmiany otoczenia.
weronika259
 
Posty: 1264
Dołączył(a): Wt sty 09 2018, 14:07

Re: Wynajecie apartamentu

Postprzez tomacoma » Cz sie 30 2018, 19:52

Zgadzam się, że apartament na doby to znacznie lepszy pomysł na wakacje niż hotel. Szczególnie z maluszkiem. Dzięki temu można mieć więcej przestrzeni i prywatności, a ceny podobne :) Ja ostatnio znalazłam takie noclegi w Poznaniu i planujemy już urlop.
tomacoma
 
Posty: 96
Dołączył(a): Pt wrz 30 2016, 15:45
Lokalizacja: Toruń


Powrót do Kącik Tatusia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości

cron