Warszawska niania wita serdecznie

Na tym forum możesz nam się przedstawić, napisać o Twoich dzieciaczkach na które czekasz lub które już masz. Zostaw tu po sobie ślad. Lub po prostu wykrzycz się z radości po porodzie :-)
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Warszawska niania wita serdecznie

Postprzez Kristal » Pt cze 11 2010, 21:50

Niania na każdą sytuację i na każdą pogodę
kilkuletnie doświadczenie zawodowe
referencje

Szukam pracy od 1 sierpnia b.r.
(obecny podopieczny idzie do przedszkola)

Kulturalna, komunikatywna, odpowiedzialna, sumienna i uczciwa, punktualna. Cechuje mnie entuzjazm, pogodne nastawienie i otwartość, asertywność i takt. Potrafię szybko, sprawnie i odpowiednio zareagować w sytuacjach kryzysowych. Posługuję się poprawną polszczyzną i nie mam wad wymowy. Dla mnie praca z dziećmi jest przyjemnością, łatwo nawiązuję kontakt z dzieckiem. Spędzanie czasu z maluchem przynosi wiele radości i satysfakcji choć opieka nad dzieckiem nie jest pracą łatwą, wymaga wielu poświęceń i skupienia uwagi. Zawsze współpracuję z rodzicami - jestem osobą, która potrafi dostosować się do metod wychowawczych rodziców i jestem otwarta na wszelkie sugestie rodziców. Gwarantuję bezpieczeństwo, szczęśliwe dni pełne uśmiechu dziecku i wsparcie dla młodej Mamy. Ważne jest dla mnie zadowolenie podopiecznego jak i jego rodziców, dlatego cenię sobie szczerość i otwartość. Wkładam serce w to co robię i co sprawia mi przyjemność, umiem patrzeć na świat oczami dziecka i rozumiem potrzeby małego odkrywcy. Potrafię przytulić, ucałować, dużo tłumaczyć, a także być konsekwentna kiedy trzeba – jestem też spokojna i zrównoważona gdy maluch rozrabia i potrafię odpowiednio skarcić w razie potrzeby. Umiem też zamienić się we wróżkę jeśli nadejdzie taka potrzeba, pobawię się w berka, również zachęcę niejadka do zjedzenia obiadu – jednak nigdy nie zmuszam do jedzenia. Chętnie spędzam czas na świeżym powietrzu, nie straszne mi są deszcze czy zimne pogody (oczywiście priorytetem jest zdrowie dziecka). Wszystkie zabawy dopasowuję do wieku, możliwości, samopoczucia maluszka - dbam o to żeby każdy dzień był inny od poprzedniego poprzez nowe zabawy, gry, układanki, nauki poprzez zabawę, czytanie książek, poznawanie kształtów, kolorów, lepienie różności z plasteliny, modeliny, poznawanie części ciała, rozpoznawanie pór dnia i roku, rozpoznawanie figur geometrycznych, rozróżnianie zwierząt a także ich odgłosów, „śpiewanie” (w moim wykonaniu lepiej by znawca muzyki nie słuchał, ale dzieciom się podoba), tańczenie, wyklejanie, malowanie, rysowanie, robienie łańcuszków, korali, koron, masek, domków dla lalek z kartonu czy mebelków – dla chłopców robienie czy budowanie baz, szałasów, garaży, sklejanie modeli jeżdżących, latających, pływających, wycinanie, robienie ludzików z żołędzi, kasztanów, robienie bukietów z liści, wspólne "gotowanie", a także tłumaczenie rzeczy nowych i niezrozumiałych z otaczającego świata. Staram się w maluszkach wzbudzić kreatywność, ciekawość, samodzielność i przebojowość. Moje wszechstronne zainteresowania, a także zamiłowanie do spacerów i wszelkich zajęć ruchowych z pewnością będą bardzo pomocne w interesujących dla dziecka formach opieki i wesołej zabawy. Jestem gotowa zaakceptować dowolne godziny i dni pracy. Jestem spontaniczna, ale obowiązkowa, szalona, ale odpowiedzialna, łatwo nawiązuję kontakty i mam duże poczucie humoru. Znam najważniejsze zasady pierwszej pomocy a przede wszystkim mam instynkt który podpowiada mi co robić w różnych sytuacjach jako że sama jestem mamą i każde dziecko pod moją opieką traktuję jak własne.

Zajmowałam się równocześnie nawet 3 dzieci w różnym wieku i nie stanowiło to problemów - znakomicie sobie radze.
Najchętniej Mokotów lub na linii metra, linia tramwajowa Puławska - Marszałkowska,
inne propozycje tez mile widziane.
Stawka godzinowa zależna od ilości godzin w ciągu dnia lub nocy.

Orientacyjne opłaty:
godz. opieki w ciągu dnia powszedniego od 7:00 do 18:00 - 15 zł/h
godz. opieki w nocy od 18:00 do 7:00, sobota, niedziela. 20 zł/h
Jeśli opieka kończy się w godz. 22:00 - 5:00 proszę o odwiezienie do domu lub zwrot kosztów taxi (ze względu na moje bezpieczeństwo - mam nadzieje ze Państwo to zrozumiecie)


Więcej wiadomości o mnie i mojej pracy z dziećmi, relację foto i wszelkie dane kontaktowe znajdziecie Państwo:
http://nianiazpowolania.blogspot.com/
Zapraszam zainteresowane rodziny do kontaktu
Avatar użytkownika
Kristal
 
Posty: 3
Dołączył(a): Pt lis 06 2009, 16:00

Re: Warszawska niania wita serdecznie

Postprzez mikolajseo » Wt mar 06 2018, 23:46

Miło cię widzieć na forum, witaj :)

https://autopomoczukowo.pl/Oferta
mikolajseo
 
Posty: 514
Dołączył(a): Pt lip 07 2017, 23:54
Lokalizacja: Tczew

Re: Warszawska niania wita serdecznie

Postprzez Daniel33410 » Wt kwi 17 2018, 09:13

Witaj na tym forum to pewnie coś się poduczyć w tej Warszawie

______________________________________
https://aasadlabiznesu.pl/
Daniel33410
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt kwi 17 2018, 09:12

Re: Warszawska niania wita serdecznie

Postprzez Kanty » Wt kwi 17 2018, 14:24

Super, dzięki wielkie za sprawdzone porady :) Z całą pewnością mi się przydadzą :)
Niektóre wspomnienia psują smak zaznawanych przyjemności.
Avatar użytkownika
Kanty
 
Posty: 5
Dołączył(a): So kwi 14 2018, 13:59


Powrót do Zostaw po sobie ślad :-)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 19 gości