Żłobek?

Na tym forum możesz nam się przedstawić, napisać o Twoich dzieciaczkach na które czekasz lub które już masz. Zostaw tu po sobie ślad. Lub po prostu wykrzycz się z radości po porodzie :-)
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Żłobek?

Postprzez tessa » Cz wrz 06 2007, 10:45

Moja córcia skończyła kilka dni temy 2 latka. Do tej pory byłam z nią w domu. Chciałabym jednak wrócić do pracy, bo łatwiej nam będzie poradzić sobie finansowo. Od kilku dni mała chodzi do żłobka (na kilka godzin, odbieram ją po obiedzie) i ... tutaj zaczyna się problem, bo ona nie chce tam chodzić... . Jak tylko się obudzi, mówi "Nie chcę żłobka, chce mamą domku", "żłobek dobry nie". Płacze przy oddawaniu i jak po nią przychodzę... w trakcie pobytu też. Panie ze żłobka mówią, że nie płacze cały czas i że tak się zachowują dzieci... ale wydaje mi się, że chcą mnie tylko uspokoić. Córeczka odrzuca wszystko, co kojarzy jej się ze żłobkiem: nie chce ubrać rzeczy, w których była w żłobku, nie chce spacerować uliczką, która prowadzi do żłobka... . Zaskoczyło mnie to, bo moje dziecko jest bardzo samodzielne, łatwo nawiązuje kontakty z rówieśnikami, uwielbia bawić się z innymi dziećmi - codziennie kilka godzin spędzamy na placu zabaw, więc wydawało mi się, że polubi żłobek... Wdzięczna byłabym tym mamom, które miały podobne przeżycia za informacje jak sobie poradziły. Zastanawiam się też czy jest w Krakowie żłobek, w którym rodzice mogą zostawać na początku z dziećmi. Proszę o adresy takich miejsc.
Avatar użytkownika
tessa
 
Posty: 13
Dołączył(a): N sie 28 2005, 00:00

Postprzez bobasek » Śr wrz 12 2007, 09:43

Witaj

Tessa- to nie jest miejsce na taki temat...natomiast pomocny będzie Tobie napewno ten wątek:

http://www.noworodek.pl/phpBB2/viewtopi ... highlight=

Powodzenia :wink:
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
bobasek
 
Posty: 749
Dołączył(a): N cze 19 2005, 00:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez tessa » Pt wrz 14 2007, 08:01

Bobasku bardzo dziękuję za link. Rzeczywiście w niewłaściwym miejscu się wpisałam... hm, jakkolwiek by to zabrzmiało, naprawdę zauważyłam to po fakcie:). Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
tessa
 
Posty: 13
Dołączył(a): N sie 28 2005, 00:00


Powrót do Zostaw po sobie ślad :-)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 23 gości

cron