mama Matyldy

Na tym forum możesz nam się przedstawić, napisać o Twoich dzieciaczkach na które czekasz lub które już masz. Zostaw tu po sobie ślad. Lub po prostu wykrzycz się z radości po porodzie :-)
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

mama Matyldy

Postprzez mitucha » Cz lut 16 2006, 23:39

Witam urodziłam 12.07 zeszłego roku zdrową i upragnioną córeczkę Matyldę dziś ma już skończone 7 miesięcy i zaskakuje nas jej szybki rozwój waży 10kilo a karmiona jest w 99%cycusiemz podajemy jej również owoce i warzywka nie tylko ze słoiczka ale są to minimalne ilości np.2łyżeczki jednorazowoale to i tak wielka frajda i dal niej i dla nas.Kocham ja tak bardzo nigdy nawet w najpiękniejszych snach nie miałam pojęcia co znaczy to uczucie jak patrzy,marudzi,bawi się i śpi w moich ramionach to wszystko takie piękne i ulotne bo tak szybko nam rośnie.POZDRAWIAM WSZYSTKIE MAMY SZCZEGÓLNIE TE OD ZAPRACOWANYCH TATUSIÓW.
Avatar użytkownika
mitucha
 
Posty: 14
Dołączył(a): N gru 11 2005, 01:09

Postprzez EwaiMati » N lut 19 2006, 10:56

Witaj bardzos erdecznie,rozgosc się.Zapraszam do klikanie napisz cos wiecej o sobie :D i córci :D
Ewa i Mateusz 11.o4.2oo4 godz. 11:25
Obrazek
Obrazek
[*]Braciszku- 02.08.10r[*]
Avatar użytkownika
EwaiMati
 
Posty: 10017
Dołączył(a): Wt maja 31 2005, 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez asiaczek » Śr lut 22 2006, 12:30

Hej :D
witamy serdecznie :D
Nasz tatuś też należy do tych bardzo zpracowanych...bardzo zadko go niestety widujemy :( Za to jak już jest w domu to mała rozrabia z nim nacałego :wink:
Dorotka zwana Duśką - 16.09.2004
Avatar użytkownika
asiaczek
 
Posty: 6236
Dołączył(a): Śr mar 10 2004, 01:00


Powrót do Zostaw po sobie ślad :-)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 23 gości