USG - bicie serduszka

Na tym forum możesz nam się przedstawić, napisać o Twoich dzieciaczkach na które czekasz lub które już masz. Zostaw tu po sobie ślad. Lub po prostu wykrzycz się z radości po porodzie :-)
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

USG - bicie serduszka

Postprzez Katedan » Śr lut 08 2006, 15:16

Witam wszystkich serdecznie :D Nareszcie uslyszalam bicie serduszka mojego malenstwa :D To 8 tydzieD i ma sie znakomicie :D wszystko w jak najlepszym porzadku i samopoczucie dopisuje mi rowiez :D jak i apetyt :wink: Zastanawiam sie nad szpialem: Klinika sw.Rodziny(lekarzem prowadzacym jest dr Marek Daniel (chyba ordynator) czy szpital na Polnej.Przeczytalam juz bardzo wiele postow i informacji na temat tych obu szpitali i sama nie wiem.Wiem jednak jedno, ze w przypadku zagrozonej ciazy lepiej rodzic na Polnej bo maja tam specjalistyczny sprzet, a poza tym chyba niczym sie szpitale nie roznia( mam na mysli opieke i porod rodzinny, oplacona polazna i osobny pokoik po porodzie i podczas porodu)...Moze wiecie cos wiecej niz ja...prosze o doradzenie mi lub mala podpowiedz :D z gory bardzo Wam dziekuje :D
Avatar użytkownika
Katedan
 
Posty: 11
Dołączył(a): Śr sty 25 2006, 12:36

nie zawsze

Postprzez teresa 30 » Śr mar 15 2006, 17:17

czesc mam na imie teresa jestem w 17 tygodniu ciazy bardzo zagrozonej chce tobie opowiedziec co spotkalo mnie na polnej od 11 tygodnia wtedy wystapil u mnie 1 krwotok myslalam ze straclam malenstwo polezalam 5 dni utrzymali ciaze tylko ze polna to tasmowka taka jest niestety prawda po tym lezalam nastepne 4 razy ostatnim razem wypuszczono mnie do domu z mocnym plamiewniem i wymiotami bo nie bylo miejsc a ja juz za dlugo lezalam tak prawie doslownie powiedzial mi lekarz. dzisiaj mija 6 dzien mojego pobytu w domu wystapily mocne bole podbrzusza i krzyza i zastanawiam sie szczerze czy nie jechac do innego szpitala moze gdyby mnie tak nie puszczano za kazdym razem po ustaniu krwawienia tylko jeszcze pare dni poobserwowano to moze bym nie miala tego co mam
Avatar użytkownika
teresa 30
 
Posty: 374
Dołączył(a): Wt sty 31 2006, 12:31


Powrót do Zostaw po sobie ślad :-)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości

cron