Kursy fotograficzne dla mam (i przyszłych mam)

Wasze propozycje na ciekawe spędzanie wolnego czasu :)
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Kursy fotograficzne dla mam (i przyszłych mam)

Postprzez nulka1 » Pt maja 14 2010, 21:49

Witajcie

Chciałabym polecić Wam kursy fotografii dla mam prowadzone na stronie www.akademia-fotografii-dzieciecej.pl
Kursy odbywają się przez internet, są też kursy stacjonarne w Warszawie.
Do wyboru
1. "Wprowadzenie do fotografii dla Mam"
2. "Fotografia dziecięca dla mam cz. I"
3. "Fotografia dziecięca dla mam cz. II"
4. "Obróbka i publikowanie zdjęć"
Można też zapisać się na 5. "Darmowy kurs komputerowy dla Mam" i poznać w ten sposób ludzi prowadzących te warsztaty.
A że portal jest nowy i intensywnie się promuje, to jeśli przy zapisach podacie w polu KOD PROMOCYJNY mój nick z tej strony "nulka1" to dostaniecie 5% zniżki, a ja dostanę punkty, które mogę tam wymieniać na zabawki, sprzęt, kursy itd.

Po wzięciu udziału w kursie staniecie się członkami Akademii i będziecie mogły wziąć udział w konkursach fotograficznych, w których wygrać można m.in. sesję fotograficzną, bezpłatne warsztaty, zabawki.
Mi udało się wygrać w konkursie udział w kursach 1-3, uczestniczę też w 5.
Żałuję, że nie miałam okazji wziąć udziału w warsztatach jak jeszcze byłam w ciąży, bo czasu było więcej no i moi chłopcy mieliby ładniejsze zdjęcia od początku.

Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamy
nulka1
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
nulka1
 
Posty: 612
Dołączył(a): Cz kwi 13 2006, 12:12
Lokalizacja: Poznań

Re: Kursy fotograficzne dla mam (i przyszłych mam)

Postprzez EwaSz » Pt gru 15 2017, 21:42

Nie słyszałam o kursach tworzonych z myślą specjalnie o mamach, ale myślę, że nie jest to zły pomysł. Prawdopodobnie osoby posiadające (lub oczekujące) dzieci, mogą mieć znacząco inne oczekiwania w stosunku do fotografii niż pozostali fani pstrykania zdjęć ;)
EwaSz
 
Posty: 3
Dołączył(a): Pt gru 15 2017, 21:35

Re: Kursy fotograficzne dla mam (i przyszłych mam)

Postprzez Borycina5 » Śr lis 21 2018, 11:55

Ja mam w planach zapisać się na podobny kurs i na podstawie umiejętności sama zrobić tego typu wideopodziękowania ślubne dla gości - złożone z fotografii i krótkiego filmiku. Nie jestem co prawda jeszcze mamą, ale taki kurs w stylu ,,dla zabieganych" będzie jak znalazł :D
Borycina5
 
Posty: 269
Dołączył(a): Pt maja 25 2018, 17:03


Powrót do Zainteresowania, ciekawe gry i zabawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości