Pijany Kwasniewski na wykladach na Ukrainie

z Kraju i ze Świata.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Postprzez kokoszka » Cz wrz 27 2007, 10:40

No tak a co takiego zrobil jak byl tym prezydentem :?: :?: :?: tylko pieknie mowil :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
kokoszka
 
Posty: 291
Dołączył(a): Pt mar 16 2007, 17:04
Lokalizacja: gdansk

Postprzez kangurzyca » Cz wrz 27 2007, 11:07

a co zrobił kaczor??? tak dla odmiany???
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
kangurzyca
 
Posty: 3293
Dołączył(a): Śr mar 01 2006, 18:29
Lokalizacja: Starogard Gd. - miasto seksu i biznesu:D

Postprzez Agulusia » Cz wrz 27 2007, 11:18

kokoszka napisał(a):No tak a co takiego zrobil jak byl tym prezydentem :?: :?: :?: tylko pieknie mowil :lol: :lol: :lol:

a z tego co sie orientuje kaczuchy i ta cala ich zasmarkana koalicja kompeltnie nic nie zrobily przez 2 lata :lol: duzo gadaja i podkladaja swinie jeden drugiemu :roll:


a kwasniewski zrobil np to :lol: :lol: :lol:
akcesja do nato
akcesja do ue
pomaranczowe rewolucja na ukrainie




Kwasniewski był otwarty, staral sie laczyc a nie dzielic, probowal byc prezydentem wszystkich obywateli.
Kaczynski z kolei to prezydent ktory jest tylko czlonkiem obozu probujacego doprowadzic do moralnej rewolucji w Polsce (lub jak kto woli IVRP). Najlepszym cytatem obrazujacym prezydenture Kaczynskiego jest "Panie Prezesie, melduje wykonanie zadania"
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Agulusia
 
Posty: 5839
Dołączył(a): Pt mar 18 2005, 01:00
Lokalizacja: czestochowa

Postprzez Pchełka » Cz wrz 27 2007, 11:20

Agulusia napisał(a):
kokoszka napisał(a):No tak a co takiego zrobil jak byl tym prezydentem :?: :?: :?: tylko pieknie mowil :lol: :lol: :lol:

a z tego co sie orientuje kaczuchy i ta cala ich zasmarkana koalicja kompeltnie nic nie zrobily przez 2 lata :lol: duzo gadaja i podkladaja swinie jeden drugiemu :roll:


a kwasniewski zrobil np to :lol: :lol: :lol:
akcesja do nato
akcesja do ue
pomaranczowe rewolucja na ukrainie




Kwasniewski był otwarty, staral sie laczyc a nie dzielic, probowal byc prezydentem wszystkich obywateli.
Kaczynski z kolei to prezydent ktory jest tylko czlonkiem obozu probujacego doprowadzic do moralnej rewolucji w Polsce (lub jak kto woli IVRP). Najlepszym cytatem obrazujacym prezydenture Kaczynskiego jest "Panie Prezesie, melduje wykonanie zadania"


:eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap:
Avatar użytkownika
Pchełka
 
Posty: 3075
Dołączył(a): Wt mar 28 2006, 09:54
Lokalizacja: z Północnej :)))

Postprzez kokoszka » Cz wrz 27 2007, 16:23

Ale tu czerwono,dla mnie to wszyscy po kolei wielkie bagno czy to Kwasniewski czy Kaczory jeden zajebisty falsz i obluda. :?
Avatar użytkownika
kokoszka
 
Posty: 291
Dołączył(a): Pt mar 16 2007, 17:04
Lokalizacja: gdansk

Postprzez Pchełka » Cz wrz 27 2007, 19:42

kokoszka napisał(a):Ale tu czerwono,dla mnie to wszyscy po kolei wielkie bagno czy to Kwasniewski czy Kaczory jeden zajebisty falsz i obluda. :?



Hmmmmmmm no to zabłysłaś :roll: ... Ktos ich wszystkich wybrał...
Ale skoro tak Ci "czerwono" to może oświeć nas kto jest kryształowym politykiem?
Avatar użytkownika
Pchełka
 
Posty: 3075
Dołączył(a): Wt mar 28 2006, 09:54
Lokalizacja: z Północnej :)))

Postprzez kokoszka » Cz wrz 27 2007, 20:02

No ktos ich wybral-masz napisane moje zdanie wczesniej ,blondi jestes :?: :lol: :?: :lol:
Avatar użytkownika
kokoszka
 
Posty: 291
Dołączył(a): Pt mar 16 2007, 17:04
Lokalizacja: gdansk

Postprzez Pchełka » Cz wrz 27 2007, 21:18

kokoszka napisał(a):No ktos ich wybral-masz napisane moje zdanie wczesniej ,blondi jestes :?: :lol: :?: :lol:


Cyniczna jesteś :roll: :roll: :roll:
Avatar użytkownika
Pchełka
 
Posty: 3075
Dołączył(a): Wt mar 28 2006, 09:54
Lokalizacja: z Północnej :)))

Postprzez Marry » Pt wrz 28 2007, 15:41

Wiecie co tematy polityczne naprawde dzielą ludzi. Na forach również. Każda z nas ma inne poglądy choć niektóre z nas napewno zbieżne. ALe po co się od razu kłócić i obrażać. A czerwone zawsze będzie czerwone tak jak 2+2=4, kłótnie i obrażanie nie zmieni czerwonych na zielonych. A zkomuszali ubecy niestety są w śród nas i to dalej nierozliczeni za swoje draństwa, mało tego moje podatki ida na ich ogromne emerytury. I to jest sprawiedliwość
:? Na osłodę pozostaje jedzenie bezy tylko....hmm.. zaraz zaraz bezę się powinno jadać łyżeczką :wink: :?:
Obrazek

Obrazek



Kruszynka 26.08.2008 r. [*] 12 tc
Avatar użytkownika
Marry
 
Posty: 1092
Dołączył(a): N sty 11 2004, 01:00
Lokalizacja: niestety Warszawa

Postprzez Basia29 » Pn paź 01 2007, 10:14

Tak przy okazji wstawiam link (nie wiedziałam, gdzie go dac)
http://nieglosujenapis.pl/
Avatar użytkownika
Basia29
 
Posty: 3474
Dołączył(a): Śr lis 17 2004, 01:00

Postprzez Agulusia » Pn paź 01 2007, 10:23

dzisiaj jest debata 0 20 na tvp2 :) z ciekawoscia ja obejrze :lol: ojjjj bedzie sie dzialo 8) :twisted:
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Agulusia
 
Posty: 5839
Dołączył(a): Pt mar 18 2005, 01:00
Lokalizacja: czestochowa

Postprzez kangurzyca » Pn paź 01 2007, 10:46

w końcu coś ciekawszego niż mjm
mam nadzieję :wink:
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
kangurzyca
 
Posty: 3293
Dołączył(a): Śr mar 01 2006, 18:29
Lokalizacja: Starogard Gd. - miasto seksu i biznesu:D

Postprzez Agulusia » Pn paź 01 2007, 10:52

heh bedzie niezly sparing 8)
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Agulusia
 
Posty: 5839
Dołączył(a): Pt mar 18 2005, 01:00
Lokalizacja: czestochowa

Postprzez Pchełka » Pn paź 01 2007, 20:28

kangurzyca napisał(a):w końcu coś ciekawszego niż mjm
mam nadzieję :wink:


MALINA co masz do MjM?????????????????? :twisted: :lol: :wink:
Avatar użytkownika
Pchełka
 
Posty: 3075
Dołączył(a): Wt mar 28 2006, 09:54
Lokalizacja: z Północnej :)))

Postprzez agusia39 » Pn paź 01 2007, 21:59

wstydem to jest publiczne forumowe wysmiewanie sie z innych - każdy ma swoje + i - . Szkoda tylko ze naród nie potrafi robić nic więcej niż wymyślanie głupich tekścików ,pioseneczek i fotek na temat rządu itp.

Robiąc to zniża sie do najniższych instynktów - a może sami wyśmiewacze coś zmienią w kraju zamiast udawac wielkich politycznych znawców oraz wszechwiedzących psychologów i jednocześnie polonistów...
Avatar użytkownika
agusia39
 
Posty: 5113
Dołączył(a): Wt lis 01 2005, 01:00

Postprzez Basia29 » Śr paź 03 2007, 19:58

I znowu wychodzi kaczy brak poczucia humoru...

Premier: Autorzy "zabierz babci dowód" podnoszą rękę na naród polski
Premier Jarosław Kaczyński, przywołując popularny w ostatnich dniach tekst "schowaj babci dowód", powiedział, że ci którzy szerzą tego rodzaju żarty, podnoszą rękę na naród polski.


- Mówi się o "moherach", teraz krąży dowcip o tym, żeby babci porwać beret przed wyborami. Ci którzy to mówią, ci którzy szerzą tego rodzaju bardzo niedobre i bardzo głupie żarty, podnoszą rękę na was, ale podnoszą też rękę na cały naród polski - mówił Jarosław Kaczyński podczas środowego wiecu w Łapach.

To nawiązanie do rozsyłanego przez e-maile i sms-y tekstu: "Idą wybory. Trzeba uratować ten kraj. Dlatego powstała akcja 'schowaj babci dowód'. Podaj dalej. Ratuj Polskę!"

- Drwią sobie z naszego narodu, kpią z jego tradycji, drwią z tego co jest w nim tak na prawdę najlepsze. Drwią, bo nas nie lubią, a często nawet nienawidzą, bo chcieliby, żeby rządzili tacy sami jak oni - podkreślił szef rządu.


Link
Avatar użytkownika
Basia29
 
Posty: 3474
Dołączył(a): Śr lis 17 2004, 01:00

Postprzez Dominiczka » Cz paź 04 2007, 11:28

Dobrze, że niedługo wybory bo jeszcze trochę rządów "pisiorów" a mielibyśmy państwo totalitarne z pełna cenzurą...KWA KWA
Avatar użytkownika
Dominiczka
 
Posty: 988
Dołączył(a): Cz cze 01 2006, 09:34

Postprzez radość serca » N paź 07 2007, 14:05

Heh trzeba mieć dużo zdrowego rozsądku, dystansu i poczucia humoru co by jakoś umieć żyć w tym politycznym piekiełku...

Kwaśniewski (oj uśmiałam się z jego popisów na wykładzie na Ukrainie) chce czy nie, jest prezydentem dożywotnio, choćby z tytułu, a to mimo wszystko do czegoś zobowiązuje...

A akcja "zabierz babci dowód" bomba :) Sama bym zabrała... starsi ludzie (oczywiście nie wszyscy na szczęście) są zmanipulowani przez Ojca Dyrektora, PIS i innych fanatyków :roll:

To moje skromne zdanie, ale każdy może mieć swoje... JESZCZE i chwala za to ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
radość serca
 
Posty: 3707
Dołączył(a): Pt cze 29 2007, 09:58
Lokalizacja: Łódź

Poprzednia strona

Powrót do Wiadomości...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 18 gości

cron