Dobra pasmanteria

W tym miejscu możecie pisać co i gdzie można kupić.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Dobra pasmanteria

Postprzez KaroLinka26 » Wt sie 27 2019, 13:18

Hej,
chciałabym polecić Wam wszystkim pasmanterię internetową - Kasmanteria.pl. To jest miejsce, w którym często zamawiam różne materiały do szycia ubranek i zabawek dla moich dzieci. Tam można dostać tkaniny bawełniane, tkaniny polarowe, tkaniny dzianinowe, wypełnienia silikonowe i różne wyroby pasmanteryjne. Polecam wszystkim ze względu na wysoką jakość produktów, niskie ceny i szybką wysyłkę :)
Pozdrawiam
KaroLinka26
 
Posty: 95
Dołączył(a): Pt gru 16 2016, 15:44

Re: Dobra pasmanteria

Postprzez smelka » Wt cze 30 2020, 15:58

Nie znam tego sklepu w sieci a w sumie od lat zamawiam do szycia akcesoria i materiały. Stacjonarnie wychodzi sporo drożej i nie ma takiego wyboru. Bawełna premium najlepszej jakości, w super cenie jest na https://www.mamytkaniny.pl/kategoria/bawelna-premium/ . I mają mnóstwo wzorów do wyboru. Są na tyle delikatne, że spokojnie uszyć można pościel dla dorosłych także. Mimo prania, suszenia kolory są cały czas żywe co mnie jeszcze bardziej przekonuje by właśnie te materiały polecać. I bezpieczne dla skóry dla maluszków. Można szyć im ubranka, wykroje nie trudno znaleźć w sieci. Nawet początkująca da radę coś fajnego stworzyć.
smelka
 
Posty: 309
Dołączył(a): N lip 24 2016, 06:49

Re: Dobra pasmanteria

Postprzez sabanek5 » Pt paź 01 2021, 15:46

Jeżeli szukacie sprawdzonej oferty z materiałami tapicerskimi, to zdecydowanie polecam Wam hurtownie Punkt Tapicerski. Jest to sklep, z którego wielokrotnie korzystałem, ponieważ mają bardzo dobre ceny i ogromny wybór produktów, a ostatnio udało mi się zakupic materiał na poduchy ogrodowe na promocji.
sabanek5
 
Posty: 1178
Dołączył(a): Cz paź 12 2017, 17:54

Re: Dobra pasmanteria

Postprzez weronika259 » Cz sie 04 2022, 00:33

Nie korzystałam, ale materiały i tkaniny spokojnie można zamawiać w sieci. Wiele sklepów wysyła próbniki. Możesz więc zamówić i osobiście przekonać się czy dany produkt Ci odpowiada. Popularna jest oferta https://miekkie.com/ .Możecie sobie sprawdzić.
weronika259
 
Posty: 1264
Dołączył(a): Wt sty 09 2018, 14:07

Re: Dobra pasmanteria

Postprzez Alienora » Śr sie 10 2022, 10:31

Gdzie w Krakowie w dobrej cenie kupię dużą ilość wełny merino?
Alienora
 
Posty: 887
Dołączył(a): Pt cze 17 2016, 16:51

Re: Dobra pasmanteria

Postprzez Klitka » Wt wrz 13 2022, 09:48

Jeśli chodzi o materiał to w moim przypadku najlepiej sprawdzają się tkaniny bawełniane. Jeśli lubicie samodzielnie szyć to warto na nie postawić.
Klitka
 
Posty: 306
Dołączył(a): Cz lut 22 2018, 13:40

Re: Dobra pasmanteria

Postprzez salamandiks4 » Wt paź 25 2022, 14:39

W moim przypadku często zajmuję się robótkami ręcznymi lub haftowaniem, ponieważ sprawia mi to wiele przyjemności. Zainteresowanym tematem mogę polecić ofertę sklepu internetowego - https://pasmanteriapasja.pl/koronki , gdzie znajdziecie ofertę hurtowni pasmanteryjnej.
salamandiks4
 
Posty: 1064
Dołączył(a): Pt paź 13 2017, 11:23


Powrót do Zakupy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

cron