gadżety młodzieżowe

W tym miejscu możecie pisać co i gdzie można kupić.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

gadżety młodzieżowe

Postprzez marysienka » Cz maja 09 2019, 22:24

Czy wasze dzieci korzystają z jakiś fajnych gadżetów na co dzień? tzn nie mam na myśli telefonu bo to chyba już wszystkie dzieci mają
marysienka
 
Posty: 563
Dołączył(a): Cz maja 24 2018, 19:14

Re: gadżety młodzieżowe

Postprzez nastka29 » Cz maja 23 2019, 21:34

Moj nie lubi chodzic z telefonem bo mowi ze przeszkadza mu i obciaza kieszen. Szukajac zamiennika ktry bedzie mogl miec przy sobie ale nie denerwowac sie na niego znalazlam rewelacyjny zegarek dla dziecka typu smartwatch :D Wygodny, mozna przez niego rozmawiac, zawsze ma go na rece i jestesmy w stalym kontakcie
nastka29
 
Posty: 155
Dołączył(a): N sie 13 2017, 20:29

Re: gadżety młodzieżowe

Postprzez mamuśka17 » So wrz 07 2019, 10:21

Ja też zastanawiam się nad zakupem takiego zegarka. Młody poszedł do 1 klasy, za chwilę będzie chciał chodzić sam do szkoły, bo dzieci chcą być samodzielne. A ja jednak będę się denerwować. Na https://smartsafe.pl/zegarek-dziecka-q60-lokalizatorem-gps znalazłam model, o którym piszesz, z lokalizatorem GPS i możliwością dzwonienia. I myślę o takim zakupie. Ale to jeszcze chwila, bo dopiero rok szkolny się zaczął.
Avatar użytkownika
mamuśka17
 
Posty: 524
Dołączył(a): Cz paź 05 2017, 11:31

Re: gadżety młodzieżowe

Postprzez olkaflorka » Śr paź 02 2019, 10:20

ja jestem za zegarkiem ktory ma w sobie wbudowany gps bo wtedy mozna czuwac nad bezpieczenstwem dziecka... moj syn ma 9 lat i ma taki zegarek i bardzo go lubi a ja mam spokojną glowe bo wiem zawsze gdzie mlody sie znajduje jak np konczy szkole
olkaflorka
 
Posty: 167
Dołączył(a): Wt maja 16 2017, 13:53


Powrót do Zakupy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości