Jakie auto dla rodziny z dwójką dzieci ?

W tym miejscu możecie pisać co i gdzie można kupić.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Jakie auto dla rodziny z dwójką dzieci ?

Postprzez pesta » Pn lut 19 2018, 14:31

Jeździłam peugeotem 206 ale teraz się nie zmieścimy do niego jak przyjdzie gdzieś dalej pojechać, jakie auto się sprawdzi w naszym przypadku? Może jakiś suv?
pesta
 
Posty: 169
Dołączył(a): Pt sty 06 2017, 17:53

Re: Jakie auto dla rodziny z dwójką dzieci ?

Postprzez Polanka » Śr kwi 11 2018, 08:27

Też myślimy z mężem nad jakimś SUVem albo większym autkiem. W oko wpadło nam ostatnio takie: https://www.autocentrum.pl/honda/cr-v/ ale jeszcze jesteśmy na etapie przeglądania innych modeli :)
Polanka
 
Posty: 321
Dołączył(a): Śr kwi 04 2018, 09:13

Re: Jakie auto dla rodziny z dwójką dzieci ?

Postprzez paniAniaa2 » So maja 05 2018, 14:26

podobnie jak Ty mam 2 dzieci i jeźdżę suvem tivoli. Mąż chciał większe auto tylko się nie zgodziłam. Tym mi łatwiej zaparkować i jeździć po mieście. Bagażnik ma duży więc jak coś to zakupy czy rzeczy dla dzieciaków bez problemów się mieszczą.
paniAniaa2
 
Posty: 17
Dołączył(a): So maja 05 2018, 14:11

Re: Jakie auto dla rodziny z dwójką dzieci ?

Postprzez marysienka » Pt lis 16 2018, 09:32

Na twoim miejscu pojechalabym do jakiegoś salony i pooglądała jak te auta dokładnie wyglądają. Mazda ma kilka fajnych rodzinnych modeli a w Częstochowie dobry salon Klimczak prowadzą. Bez problemu też tam na jazdę próbną pójdziesz
marysienka
 
Posty: 563
Dołączył(a): Cz maja 24 2018, 19:14

Re: Jakie auto dla rodziny z dwójką dzieci ?

Postprzez Alienora » N paź 10 2021, 19:26

Wybór samochodu zależy od wielu czynników, więc warto sobie to przeanalizować pod kątem swoich potrzeb. Ze własnego doświadczenia polecam Wam sprawdzić obecnie trwającą wyprzedaż samochodów z 2021 na stronie Superauto.pl, pod adresem: https://wyprzedaz.superauto.pl/wszystkie-oferty możecie sprawdzić ich obecne propozycje. Ja w ten sposób kupiłam swoje auto w bardzo atrakcyjnej cenie.
Alienora
 
Posty: 887
Dołączył(a): Pt cze 17 2016, 16:51


Powrót do Zakupy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości

cron