Od chrzestnego na pierwsze urodziny

W tym miejscu możecie pisać co i gdzie można kupić.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Od chrzestnego na pierwsze urodziny

Postprzez noeemi » Śr lut 07 2018, 17:47

Jak myślicie, czy voucher na dziecięcą sesję foto to dobry pomysł na prezent dla małej księżniczki od chrzestnego? Za tydzień idziemy na hucznie obchodzone pierwsze urodziny chrześniaczki mojego męża i nie do końca wiem "czy to wypada". Sam pomysł tutaj - https://www.podarujkarte.pl/pomysl-na-prezent/prezent-roczek-chrzestnego/ - bardzo mi się spodobał, ale czy to rzeczywiście dobry pomysł? Jak myślicie?
noeemi
 
Posty: 12
Dołączył(a): Śr lut 07 2018, 17:26

Re: Od chrzestnego na pierwsze urodziny

Postprzez cubasa » Pt lut 16 2018, 14:12

Warto się podpytać znajomych w tej kwestii. Jest to naprawdę dość dobre rozwiązanie :)
Wojny nie wygrywa się ewakuacjami.
Avatar użytkownika
cubasa
 
Posty: 5
Dołączył(a): Cz lut 15 2018, 16:51

Re: Od chrzestnego na pierwsze urodziny

Postprzez MaQa » N lut 18 2018, 23:53

Dla mnie super pomysł, na pewno nieszablonowy :)
MaQa
 
Posty: 2
Dołączył(a): N lut 18 2018, 22:34

Re: Od chrzestnego na pierwsze urodziny

Postprzez gwiazdzia » So lut 24 2018, 15:59

dla mnie tez super pomysl :D az zaluje ze ja na to nie wpadlam jak szlismy na roczek do corki przyjaciela :D my kupilismy stoliczek edukacyjny oraz zamowilam tutaj https://godanparty.pl/ mase balonow kolorowych i kilka z postaciami z bajek :D w koncu jakie dziecko nie lubi balonow :D
gwiazdzia
 
Posty: 26
Dołączył(a): Pn wrz 11 2017, 17:46

Re: Od chrzestnego na pierwsze urodziny

Postprzez nataliaj1 » Śr lut 28 2018, 15:09

Ja myśle, że pomysł bardzo fajny, może też go wykorzystam w przyszłości :) Ja kupiłam chrześnicy ostatnio autko do odpychania nóżkami https://www.dobrezabawki.com/produkt/au ... ia-nozkami z Goki :D Tak się w nim zakochałam jak zobaczyłam, że sama chciałabym takie mieć :D ale niestety, chociaż sprawiłam frajdę małej :D
nataliaj1
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr lut 28 2018, 14:56

Re: Od chrzestnego na pierwsze urodziny

Postprzez astiolek » Śr lut 28 2018, 18:43

Świetna opcja.. Teraz te sesje są mega modne. Sam bym o tym nie pomyślał
astiolek
 
Posty: 5
Dołączył(a): Wt lut 20 2018, 18:31

Re: Od chrzestnego na pierwsze urodziny

Postprzez kamcia77 » Pn kwi 09 2018, 11:10

Mysle, że trafionym i fajnym prezentem będzie np. to Gra zręcznościowa Łakocie Chciwej Babci Tomy dzieciaki mojej siostry bardzo często w to grają i im się podoba
kamcia77
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn kwi 09 2018, 11:08

Re: Od chrzestnego na pierwsze urodziny

Postprzez zyga78 » Pn kwi 09 2018, 18:40

Ja się niestety niezbyt na tym znam. Dlatego nie bardzo będę w stanie pomóc...
Miłość, sen i śmierć przychodzą po­mału, schwyć mnie za włosy i moc­no po­całuj
Avatar użytkownika
zyga78
 
Posty: 5
Dołączył(a): Śr kwi 04 2018, 00:22

Re: Od chrzestnego na pierwsze urodziny

Postprzez Mamusia32 » Wt kwi 10 2018, 11:05

Myślę , że to super pomysł. Oryginalny i nie oklepany, a do tego na czasie :D gdyby moja córka coś takiego dostała, bardzo byśmy się cieszyły :D
Mamusia32
 
Posty: 3
Dołączył(a): Wt kwi 10 2018, 11:02

Re: Od chrzestnego na pierwsze urodziny

Postprzez karpatka823 » Cz kwi 12 2018, 02:15

ja na pierwsze urodziny chrześniaczki kupiłam jej rowerek, ale nie taki zwyczajny. Był to rowerek, który rodzic może pchać, dziecko jest zabezpieczone, bo nie ma zwykłego siodełka, a siedzisko, w którym maluch jest bezpieczny i przypięty.
Chrześniaczce bardzo się ten rowerek podobał, przypadł jej do gustu i trzeba było ją non stop wozić :)
Avatar użytkownika
karpatka823
 
Posty: 20
Dołączył(a): Pt kwi 06 2018, 12:07
Lokalizacja: Poznań

Re: Od chrzestnego na pierwsze urodziny

Postprzez kelly30 » Śr kwi 25 2018, 09:37

Super pomysł! Z takiej sesji jest pamiątka na lata, można w ramkę oprawić zdjęcie takiej księżniczki w dużym formacie, podarować komuś (dziadkom albo właśnie chrzestnemu). Chyba sama odgapię taki pomysł jak będe miała okazję :D
kelly30
 
Posty: 17
Dołączył(a): Cz mar 15 2018, 16:59

Re: Od chrzestnego na pierwsze urodziny

Postprzez Majoli » Śr kwi 25 2018, 12:39

Super pomysłem jest pamiątkowa srebrna łyżeczka z grawerem. Można takie kupić u jubilerów.
Sprawdź co ciekawego dzieje się w ciepłych krajach :D
Majoli
 
Posty: 27
Dołączył(a): Pn wrz 18 2017, 10:40

Re: Od chrzestnego na pierwsze urodziny

Postprzez Martyncia » Wt maja 08 2018, 09:54

Myślę, ze taka sesja to naprawdę trafiony prezent :) Potem i rodzice, i dziecko będą mieli pamiątkę na lata
Martyncia
 
Posty: 306
Dołączył(a): Wt maja 08 2018, 09:43

Re: Od chrzestnego na pierwsze urodziny

Postprzez DanusiaNowak » Cz cze 21 2018, 10:40

karpatka823 napisał(a):ja na pierwsze urodziny chrześniaczki kupiłam jej rowerek, ale nie taki zwyczajny. Był to rowerek, który rodzic może pchać, dziecko jest zabezpieczone, bo nie ma zwykłego siodełka, a siedzisko, w którym maluch jest bezpieczny i przypięty.
Chrześniaczce bardzo się ten rowerek podobał, przypadł jej do gustu i trzeba było ją non stop wozić :)


Moim zdaniem fajnym pomysłem są rowerki biegowe Cruzee. Dziecko przed następnymi urodzinami na pewno zacznie z takiego sprzętu korzystać, a skoro jesteś chrzestnym to powinieneś zainwestować w jakiś konkretny prezent. My mamy czarny model ze sklepu: https://www.projektjunior.pl/rowerki-biegowe/. Jest super, bo może potem wędrować między dzieciaczkami w rodzinie. Będzie okej i dla chłopca i dla dziewczynki. A do tego jest na prawdę wyjątkowo lekki i poręczny! Świetna sprawa! Rozważ zakup, bo warto. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
DanusiaNowak
 
Posty: 87
Dołączył(a): Pn lis 27 2017, 13:07

Re: Od chrzestnego na pierwsze urodziny

Postprzez mamuśka17 » Pn paź 29 2018, 12:26

Taki rowerek https://4activ.pl/category/rowerki-trojkolowe-dla-dzieci na pewno będzie fajnym prezentem. Roczniaki z chęcią lubią powidziać otoczenie a taki rower jest dobrym na to sposobem. Mója córka miała i lubiła w nim jeździć.
Avatar użytkownika
mamuśka17
 
Posty: 524
Dołączył(a): Cz paź 05 2017, 11:31

Re: Od chrzestnego na pierwsze urodziny

Postprzez andziala » Śr paź 31 2018, 14:53

Jak najbardziej popieram, rowerek to fajna sprawa. Sobie zobaczcie w sklepie https://www.rowerzysta.pl/kontakt.html , ja tutaj właśnie kupowałam pierwszy biegowy model dla mojego dziecka. Do dzisiaj na nim jeździ :)
andziala
 
Posty: 451
Dołączył(a): Cz lut 23 2017, 15:36

Re: Od chrzestnego na pierwsze urodziny

Postprzez litka2 » Śr sie 28 2019, 19:49

W sumie fakt, rower to wcale nie taki głupi pomysł. Może akurat trafisz z takim prezentem w samo sedno serca dzieciaka. Pamiętaj też, że odpowiedni kaski rudy project to połowa sukcesu. Bezpieczeństwo dziecka najważniejsze.
litka2
 
Posty: 268
Dołączył(a): Pt cze 17 2016, 08:38

Re: Od chrzestnego na pierwsze urodziny

Postprzez olkaflorka » Pn wrz 23 2019, 10:19

Kupujac prezent dla nie swojego dziecka najlepiej jednak skonsultowac sie z rodzicami, wtedy masz pewnosc ze nic sie nie zdubluje :) No i dobrze poczytac co jest teraz na czasie :D Tutaj https://beta.smyk.com/porady/trafiony-p ... k,795.html masz opis przykladowych prezentów :)
olkaflorka
 
Posty: 167
Dołączył(a): Wt maja 16 2017, 13:53


Powrót do Zakupy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości