Znaleźć pracę podczas zakupów

W tym miejscu możecie pisać co i gdzie można kupić.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Znaleźć pracę podczas zakupów

Postprzez Lupila » Pt lis 10 2017, 12:47

Niedawno zrezygnowałam z ponoć bardzo dobrze płatnej pracy. Na konto wpływało dużo, ale przecież połowa to same podatki i ZUS. Z tego co zostaje trzeba sobie samemu odłożyć na urlop, utrzymanie sprawnego laptopa i ciągły dostęp do internetu, nawet podczas wakacji. Takie są uroki pracy zdalnej. Gdy atmosfera stała się nie do zniesienia postanowiłam zrezygnować z tej fikcji dobrej pracy.
Nową znalazłam w tym samym dniu w jednym z marketów. Przy wejściu stały stojaki reklamowe takie jakie robi Fabryka Reklamy http://fabrykareklamy.pro/pl/ . Praca do południu lub po południu, a nie 14 godzin jak przedtem. Do tego mam dodatkowe prywatne ubezpieczenie, darmowe badania lekarskie w tym specjalistów, płatny urlop. I to co najważniejsze dla młodej dziewczyny - kontakt ze światem. Po prostu praca zdalna ogłupia, a zarabia na tym tylko państwo.
Lupila
 
Posty: 4
Dołączył(a): Wt mar 14 2017, 21:54

Re: Znaleźć pracę podczas zakupów

Postprzez bramir » Pt gru 29 2017, 11:13

PRacy można szukać na różne sposoby. Ja jednak wolę wejść na https://praca.money.pl/oferty/tajemniczy-klient/ i w ciągu godziny odpowiedzieć na kilkanaście ofert pracy. Jest to znacznie bardziej skuteczne i są większe szanse na znalezienie pracy.
bramir
 
Posty: 60
Dołączył(a): Pt gru 22 2017, 01:11

Re: Znaleźć pracę podczas zakupów

Postprzez disti » Wt sty 16 2018, 15:48

Zdecydowanie nie jest to moja dziedzina... Dlatego też nie bardzo będę w stanie pomóc...
Cuda to miłość
Avatar użytkownika
disti
 
Posty: 5
Dołączył(a): So sty 13 2018, 21:43

Re: Znaleźć pracę podczas zakupów

Postprzez Polanka » Cz wrz 12 2019, 12:55

Czasem warto też szukać pracy za granicą. Tam są zupełnie inne realia. Chociaż - nie ukrywajmy - to opcja raczej dla singli.
Polanka
 
Posty: 321
Dołączył(a): Śr kwi 04 2018, 09:13

Re: Znaleźć pracę podczas zakupów

Postprzez Antyloppka » Cz wrz 12 2019, 14:52

A mój kuzyn znalazł ostatnio świetną pracę na lotnisku w Warszawie. A że autobus relacji Łódź - Modlin jeździ mu praktycznie spod domu, szybko się zdecydował na jej podjęcie, bo nawet samochodu nie będzie musiał kupować.
Antyloppka
 
Posty: 257
Dołączył(a): Pt cze 01 2018, 12:14

Re: Znaleźć pracę podczas zakupów

Postprzez weronika259 » Pt gru 10 2021, 15:21

Ja jak byłam na zakupach to znalazłam dobrze płatną prace w Niemczech i niedługo wyjeżdżam tam. Tutaj https://zwrot-podatkow.pl/zasilek-rodzinny-niemcy właśnie czytam że mogę dostawać tam zasiłek rodzinny, czy ktoś z was już się o niego starał? Zgłoszę się z tym do tej firmy.
weronika259
 
Posty: 1264
Dołączył(a): Wt sty 09 2018, 14:07

Re: Znaleźć pracę podczas zakupów

Postprzez andziala » Pn sie 15 2022, 10:47

W zasadzie to akurat wcale nie jest ciężko znaleźć nową pracę, trzeba jednak wiedzieć jak ją znaleźć. Gdyby potrzebna była np. Praca Poznań jak na moje to mądrą decyzją będzie szukać w necie, gdzie jest mnóstwo portali ogłoszeniowych z ofertami pracy.
andziala
 
Posty: 451
Dołączył(a): Cz lut 23 2017, 15:36

Re: Znaleźć pracę podczas zakupów

Postprzez sabanek5 » Wt sie 16 2022, 10:05

Co sądzicie o zakupach w sklepach internetowych i jak często korzystacie z tej opcji?

firmy sprzątające Poznań
sabanek5
 
Posty: 1178
Dołączył(a): Cz paź 12 2017, 17:54


Powrót do Zakupy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

cron