Erotyka

W tym miejscu możecie pisać co i gdzie można kupić.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Erotyka

Postprzez morentyl » Pn lip 10 2017, 12:21

Czy ktoś z was korzysta ze sklepów erotycznych? Jak myślicie, czy taka oferta Lovense Max jest ciekawa? Wydaje mi się, że każdemu facetowi mogło by się to spodobać. Tylko czy na przykład jakbym poprosił żonę, to kupiła by mi taki zdalne sterowany przez telefon masturbator?
morentyl
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pn lip 10 2017, 12:19

Re: Erotyka

Postprzez mipman » Wt lip 11 2017, 21:23

Całkiem interesująca ta oferta, musze przyznać
mipman
 
Posty: 3
Dołączył(a): Wt lip 11 2017, 21:22

Re: Erotyka

Postprzez Athen » N wrz 24 2017, 21:19

Do tej pory nie interesowałam się takimi sklepami, ale stwierdziłam że może warto spróbować trochę ożywić atmosferę. Aktualnie przeglądam sobie ofertę sklepu sexownysklep.pl i powiem wam szczerze, że nie sądziłam, że można w takim miejscu znaleźć tyle fajnych rzeczy :) Może nawet kupię jakąś ciekawą bieliznę :)
Athen
 
Posty: 21
Dołączył(a): Pt sie 18 2017, 11:41

Re: Erotyka

Postprzez gwiazdzia » Cz lis 16 2017, 19:57

jak z partnerem zabezpieczalismys ie przed wpadka samymi gumkami to nawet w glowie nie mialam takich zabawek.. ale odkad zalozylam wkladke levosert to mam wiecej odwagi i zdarza nam sie kupic jakas fajna zabaweczke dla urozmaicenia zabaw wieczornych :D czasem w sklepie stacjonarnym czasem na necie, nie mamy jakis preferencji :D
gwiazdzia
 
Posty: 26
Dołączył(a): Pn wrz 11 2017, 17:46

Re: Erotyka

Postprzez Alienora » Wt paź 09 2018, 20:58

Myślę, że jeśli decydujemy się na takie rzeczy to dobrze jest mieć na ten temat jakąś wiedzę by nasze wybory były w pełni świadome. Ze swojej strony mogę polecić Wam artykuł http://4050plus.pl/jak-dziala-wibrator/ , który w moim przypadku okazał się bardzo pomocy i od tego momentu śledzę regularnie ich wpisy. Mam nadzieję,że skorzystacie z tego również i będziecie tak samo zadowolone jak ja ;)
Alienora
 
Posty: 896
Dołączył(a): Pt cze 17 2016, 16:51


Powrót do Zakupy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron