Co na prezent?

W tym miejscu możecie pisać co i gdzie można kupić.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Re: Co na prezent?

Postprzez mautka » Wt sty 03 2023, 12:04

To zależy od tego o czym marzy osoba, którą chcemy obdarować :) jeśli jest to tatuaż to warto podarować jej voucher do dobrego studia tatuażu :) jeśli chodzi o konkretne miejsce to od siebie polecam przede wszystkim Jah Love Tattoo w Warszawie :) w ekipie pracuje kilka osób, każdy ma swój indywidualny styl i charakter pracy.
mautka
 
Posty: 61
Dołączył(a): Pn cze 11 2018, 08:06

Re: Co na prezent?

Postprzez sabanek5 » Pt sty 20 2023, 09:52

Zdecydowanie polecam Wam sprawdzić stronę candybike.com.pl , na której znajdziecie ofertę sklepu online z watą cukrową na najróżniejsze okazje, w tym np. specjalne zestawy na komunie. Wielokrotnie korzystałem z oferty tego sklepu i nigdy nie było najmniejszego problemu z dostawą.
sabanek5
 
Posty: 1179
Dołączył(a): Cz paź 12 2017, 17:54

Re: Co na prezent?

Postprzez marika89 » Cz lut 09 2023, 19:32

Takiemu maluchowi na pewno przyda się fajny kocyk, mówię to jako mama takiego brzdąca ;) Ale tutaj warto zwrócić uwagę, żeby był wykonany z tkaniny bezpiecznej dla dziecka - hipoalergicznej jak na przykład kocyki bambusowe który w dodatku jest też antybakteryjny ;)
marika89
 
Posty: 310
Dołączył(a): Pn sty 15 2018, 10:08

Re: Co na prezent?

Postprzez Alienora » Śr lut 15 2023, 03:28

Dziewczyny co dostałyście na walentynki od swoich mężów? JA od mojego niestety nic i nie mam zamiaru z nim rozmawiać przez najbliższy tydzień!!! ;(
Alienora
 
Posty: 900
Dołączył(a): Pt cze 17 2016, 16:51

Re: Co na prezent?

Postprzez Macadamia » N lut 19 2023, 21:50

Wszystko zależy, kogo chcesz obdarować. Ja zawsze staram się wybierać taki prezent, który sama chciałabym otrzymać. Jeśli interesuje cię prezent dla niej to rozważ zakup kosza prezentowego. Kosze są bardzo eleganckie i świetnie sprawdzają się jako prezent. Ja niedawno kupowałam przyjaciółce taki box prezentowy z winem, rzemieślnicza czekolada oraz kawą. Kosze w różnych wielkościach znajdziesz w na stronie arita.pl. Istnieje opcja spersonalizowania kosza np. przez dodanie bileciku z życzeniami wymyślonymi przez siebie.
Macadamia
 
Posty: 258
Dołączył(a): N maja 29 2016, 18:19

Re: Co na prezent?

Postprzez kasia777 » Pn lut 27 2023, 12:25

Rewelacyjną ofertę wysokiej jakości narzędzi posiada firma https://instar.net.pl/. Szczerze polecam to miejsce.
kasia777
 
Posty: 1385
Dołączył(a): N maja 13 2018, 14:48

Re: Co na prezent?

Postprzez sabanek5 » Pn lut 27 2023, 13:53

Moim sprawdzonym sposobem na udany prezent jest podarowanie wina jednak nie z supermarketu ale tego zakupionego na stronie winotoskanii.pl Jest to zawsze coś nowego do spróbowania a jak dla mnie oni mają najlepsze produkty. Do tego zawsze zamawiam kawe włoską bo jak dla mnie jest ona najlepsza. Polecam
sabanek5
 
Posty: 1179
Dołączył(a): Cz paź 12 2017, 17:54

Re: Co na prezent?

Postprzez marika89 » Pt kwi 28 2023, 16:32

Właśnie ja widziałam, że świetnym rozwiązaniem jest prezent na 50 urodziny dla niej . Wybór prezentów jest naprawdę wielki, dodatkowo wszystkie są bardzo starannie przygotowywane co jest również ważne
marika89
 
Posty: 310
Dołączył(a): Pn sty 15 2018, 10:08

Re: Co na prezent?

Postprzez kasia777 » Cz maja 11 2023, 11:37

Osobiście proponuję na prezent wybrać wyśmienite wino pochodzące z Grecji. Rewelacyjną ofertę posiada sklep https://ritex.pl/wina/kraje-pochodzenia/wlochy Firma ta w swoim bogatym asortymencie posiada wiele luksusowych produktów takich jak wyśmienite wina, kawy, herbaty, dżemy, konfitury, marmolady czy kulinaria. Towary jakimi dysponują importują z wielu różnych miejsc jak Włochy, Anglia, Hiszpania, Francja, Sri Lanka, Indie i Chiny. Jestem przekonana że Wasze zakupy w tym miejscu będą bardzo udane. Posiadają nie tylko doskonałej jakości produkty ale również konkurencyjne ceny.
kasia777
 
Posty: 1385
Dołączył(a): N maja 13 2018, 14:48

Re: Co na prezent?

Postprzez Elifka » N cze 25 2023, 13:06

Mi potrzebny jest prezent dla 6 latka chłopca konkretnie. Może podrzucicie mi jakieś pomysły? Tutaj https://podaruje.com/prezent-dla-6-latka i w innych sklepach przeglądam różne opcje, ale tyle tego, że naprawdę ciężko zdecydować się na coś konkretnego. Może coś doradzicie? Co jest na topie aktualnie wśród dzieciaków w tym wieku?
Elifka
 
Posty: 403
Dołączył(a): Śr wrz 20 2017, 14:31

Re: Co na prezent?

Postprzez salamandiks4 » Śr lip 05 2023, 10:22

Wszystkim zainteresowanym polecam sprawdzić stronę, gdzie znajdziecie producenta figurek ozdobnych z metalu, w tym np. śmieszne figurki z metalu . Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszelkie informacje o niej oraz kontakt znajdziecie na stronie.
salamandiks4
 
Posty: 1109
Dołączył(a): Pt paź 13 2017, 11:23

Re: Co na prezent?

Postprzez kasia777 » Cz paź 12 2023, 11:46

Firmą która w swojej ofercie posiada wiele zegarków znanych marek jest https://happytime.com.pl/smartwatche Oferują nowe, oryginalne zegarki, smartwatche i biżuterię modową w internetowych, konkurencyjnych cenach. Oferowane przez nich zegarki sprzedawane są w firmowych pudełkach i posiadają pełną dokumentację producenta. Ponadto do każdego zegarka dołączana jest podbita Karta Gwarancyjna na okres taki jaki przewiduje producent. Spotkacie się tam nie tylko z wysokiej klasy asortymentem ale i rewelacyjną obsługą.
kasia777
 
Posty: 1385
Dołączył(a): N maja 13 2018, 14:48

Poprzednia strona

Powrót do Zakupy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 17 gości