jaki wózek dla bliźniaków?

W tym miejscu możecie pisać co i gdzie można kupić.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

jaki wózek dla bliźniaków?

Postprzez JuliaBliźniaki » Pt lut 14 2014, 10:19

Cześć! Za 3 miesiące będę mamą bliźniaków:) Podwójne szczęście ale i podwójny wydatek...Muszę kupić wózek i nie wiem na jaki się zdecydować. Zależy mi oczywiście żeby nie wydać na niego fortuny ale też żeby mi dobrze służył. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z takim wózkiem. Czekam na porady na co powinnam w szczególności zwrócić uwagę? Z góry dzięki
JuliaBliźniaki
 
Posty: 2
Dołączył(a): Cz lut 13 2014, 15:31

Re: jaki wózek dla bliźniaków?

Postprzez Marta.2 » Wt lut 18 2014, 10:18

Ja mam dwóch chłopców, niedawno sprzedałam wózek po nich bo mają już 3 latka i nienawidzą wózka:) Zwróć uwagę na to by gondola była obszerna bo przyda Ci się na ok. pół roku i by wózek był stabilny to bardzo ważne. Sprawdź też czy przednie koła są skrętne, to bardzo ułatwia każdy spacer, no i przyda się pojemny koszyk na zakupy pod wózkiem bo wszystko kupujemy razy 2...:)Ja kupowałam przez internet, używany wózek ale pojechałam go najpierw zobaczyć i przetestować, polecam bo to znacznie taniej wychodzi. Powodzenia
Marta.2
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn lut 17 2014, 10:23

Re: jaki wózek dla bliźniaków?

Postprzez JuliaBliźniaki » Wt lut 18 2014, 13:13

Dzięki za radę, miło usłyszeć ją od kogoś kto jest w podobnej sytuacji:) Znalazłam coś używanego w internecie rzeczywiście to duża oszczędność a przecież wózek to nie zakup na zawsze. Myślę że to dobry wybór ale może ocenisz jeszcze fotki http://www.arena.pl/sprzedam-wozek-bliz ... 31990.html
JuliaBliźniaki
 
Posty: 2
Dołączył(a): Cz lut 13 2014, 15:31

Re: jaki wózek dla bliźniaków?

Postprzez awojtkowiak » Pn cze 23 2014, 19:46

Moja koleżanka bardzo zachwalała model Teutonii dla bliźniaków. Nie pamiętam jednak nazwy. Minus jest taki że one są strasznie drogie więc jesli ktoś liczy się z peniążkami to trzeba szukać albo czegoś używanego albo Polskiego producenta. Trzeba patrzeć żeby gwarancja była jak najdłuższa bo niestety teraz wszystko się już psuje.
awojtkowiak
 
Posty: 6
Dołączył(a): Pn cze 16 2014, 21:39

Re: jaki wózek dla bliźniaków?

Postprzez merlina » Śr lip 12 2017, 09:24

Wydaje mi się, że są specjalne takie wózki, więc nie sądzę by ich znalezienie było trudne
merlina
 
Posty: 582
Dołączył(a): Pt sty 13 2017, 13:44

Re: jaki wózek dla bliźniaków?

Postprzez illona » Wt gru 19 2017, 10:09

My musieliśmy dłużej szukać wózka bo też urodziły się nam bliźniaczki ale na szczęście koleżanka podsunęła adres dobrego sklepu https://www.sklep-smile.pl/wozki-dzieci ... blizniacze w którym kupiliśmy i wózek i wszystkie najpotrzebniejsze akcesoria
illona
 
Posty: 111
Dołączył(a): Pn kwi 17 2017, 17:14

Re: jaki wózek dla bliźniaków?

Postprzez Darrenher » Cz gru 28 2017, 17:12

Fajnie :) Dzięki za ciekawe porady w tym obszarze tematycznym :) Z całą pewnością mi się przydadzą :)
bardzo często wejście w labirynt na zewnątrz oznacza wkroczenie w labirynt, który masz w sobie.
Avatar użytkownika
Darrenher
 
Posty: 5
Dołączył(a): Wt gru 26 2017, 15:25

Re: jaki wózek dla bliźniaków?

Postprzez kate44 » Pn maja 21 2018, 11:49

Sporo wózków dla bliźniaków widziałam w salonie BoboWózki na Pańskiej w Warszawie. Sklep ma dość spory wybór takich modeli. Jakie wózki wam się podobają? Dobrze, że są takie salony dobrze wyposażone. A kiedy kupujecie wózek dla swojego dziecka?
kate44
 
Posty: 212
Dołączył(a): Śr gru 20 2017, 16:39

Re: jaki wózek dla bliźniaków?

Postprzez mamaMai » Cz lut 21 2019, 18:30

My mamy obecnie taki https://www.bobozakupy.pl/dla-blizniat/ ... 98-kg.html Wózek bardzo lekki i wygodny. Świetnie się nim steruje, nie zamieniłabym go na nic innego.
Podczas wyboru wózka trzeba kierować się przede wszystkim wygodą i patrzeć na to aby był lekki.
mamaMai
 
Posty: 145
Dołączył(a): Pt mar 23 2018, 17:54

Re: jaki wózek dla bliźniaków?

Postprzez chaberka » Pt gru 18 2020, 12:03

chyba mało jest takich wózków
chaberka
 
Posty: 169
Dołączył(a): Cz mar 08 2018, 08:26

Re: jaki wózek dla bliźniaków?

Postprzez pesta » Pt gru 18 2020, 12:50

Jak zamawiałam swojego x-landera to widziałam że mają jakieś wózki dla bliźniąt, teraz chyba z wyborem nie jest tak źle, najważniejsze to postawić na dobrą, znaną o sprawdzoną markę żeby potem nie użerać się z usterkami
pesta
 
Posty: 169
Dołączył(a): Pt sty 06 2017, 17:53


Powrót do Zakupy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości