Podziękowanie dla rodziców - ślub

W tym miejscu możecie pisać co i gdzie można kupić.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Podziękowanie dla rodziców - ślub

Postprzez Samantah » Pn lip 06 2009, 10:15

Za miesiąc bierzemy ślub i mamy ogromny problem, co rodzicom w ramach podziękowania sprezentować.
Wymyśliliśmy w końcu kosz, ale co ma być w tym koszu? Myśleliśmy o jakimś dobrym alkoholu - ale moja mama pija koniak, a teściowie wino. Czy w koszach mogą być różne rzeczy dla rodziców, czy wszyscy powinni mieć to samo?
I co jeszcze poza tą flaszką?

A może ktoś ma jeszcze jakiś inny pomysł? Akcesoria typu jakieś figurki itp odpadają.

Proszę o radę :kwiatek:
Obrazek
Avatar użytkownika
Samantah
 
Posty: 120
Dołączył(a): Pn lip 16 2007, 17:25
Lokalizacja: Warszawa / Częstochowa

Re: Podziękowanie dla rodziców - ślub

Postprzez pati.n » Pn lip 06 2009, 15:06

Może coś takiego?
http://www.allegro.pl/item669859268_pod ... gosci.html

Podziękowania i kwiaty zazwyczaj można wybierać, nie wiem jak tu, to wkleiłam jako przykład. Chodzi mi o takie bez zdjęcia. Chyba, że to jak figurki od razu odpada :)
Obrazek Obrazek


Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
pati.n
 
Posty: 525
Dołączył(a): Cz lut 08 2007, 16:16
Lokalizacja: Katowice

Re: Podziękowanie dla rodziców - ślub

Postprzez NNisiaa » Pn lip 06 2009, 16:34

my zamawialismy te ksiazeczki z naszymi zdjeciami na jednej stronie i zyczeniami na 2...rodzice bylo mega zadowoleni...
Avatar użytkownika
NNisiaa
 
Posty: 3758
Dołączył(a): N lip 02 2006, 13:20
Lokalizacja: Miasto Cudów

Re: Podziękowanie dla rodziców - ślub

Postprzez Samantah » Pn lip 06 2009, 16:37

mamy problem, bo nasi rodzice nie lubią takich rzeczy. Dlatego wymyśliliśmy te kosze, ale teraz nie wiemy, co do nich :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Samantah
 
Posty: 120
Dołączył(a): Pn lip 16 2007, 17:25
Lokalizacja: Warszawa / Częstochowa

Re: Podziękowanie dla rodziców - ślub

Postprzez NNisiaa » Pn lip 06 2009, 17:19

moi tez nie przepadaja za takimi roznymi bibelotami..ale z tego sie cieszyli:)..a do kosza hmm..ciezko cos wybrac moze dla kazdego to co lubia..tylko tak dziwnie wsadzic tam np wino kawe czekolade itp....chociaz....
Avatar użytkownika
NNisiaa
 
Posty: 3758
Dołączył(a): N lip 02 2006, 13:20
Lokalizacja: Miasto Cudów

Re: Podziękowanie dla rodziców - ślub

Postprzez pati.n » Pn lip 06 2009, 20:25

my też robiliśmy takie ksiązeczki i są zadowoleni :)

co do kosza, to nie wiem, bo co wino, kawę, czekoladę - do mnie nie przemawia, ale każdy woli coś innego :)
Obrazek Obrazek


Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
pati.n
 
Posty: 525
Dołączył(a): Cz lut 08 2007, 16:16
Lokalizacja: Katowice

Re: Podziękowanie dla rodziców - ślub

Postprzez NNisiaa » Pn lip 06 2009, 20:55

Pati no wlasnie do mnie tez nie..kojarzy mi sie to z jakimis swietami albo konkursem w ktorym kosz jest wygrana (zazwyczaj takie robia w marketach)
Avatar użytkownika
NNisiaa
 
Posty: 3758
Dołączył(a): N lip 02 2006, 13:20
Lokalizacja: Miasto Cudów

Re: Podziękowanie dla rodziców - ślub

Postprzez pati.n » Pn lip 06 2009, 21:18

Mi też się skojarzyło z marketem, ale każdy woli coś innego :)
Obrazek Obrazek


Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
pati.n
 
Posty: 525
Dołączył(a): Cz lut 08 2007, 16:16
Lokalizacja: Katowice

Re: Podziękowanie dla rodziców - ślub

Postprzez elwira15 » N lip 19 2009, 13:01

bylam w sobote na weselu szwagierki mojej i oni rodzicom wreczyli piekne kosze wiklinowe z rozna zawartoscia wg upodoban i kazda para rodzicow dostala antyrame ze zdjeciami sprzed slubu nowozencow wlasnie i ich razem z jakichs tam wypadow itp taki kolaz:)fantastyczna sprawa mielismy mnostwo radosci przy przygotowywaniu tych antyram duzo wspomnien wrocilo a rodzicom lezki sie zakrecily jak spojrzeli na nie.wiec bylo i slodko,procentowo i wspomnieniowo w prezentach.
elwira15
 
Posty: 17
Dołączył(a): N lip 19 2009, 12:40

Re: Podziękowanie dla rodziców - ślub

Postprzez riaa » Śr lip 22 2009, 12:00

Juz chyba pisałm posta na ten tema, ale go nie widzę. Najwyzej się powtórzę. Moi rodzice i męża też nie lubią jakiś książeczek i innych bibelotów do położenia, kurzo-jadki tak zwane. Ja po weselu zrobiłam piękne albumy ze zdjęciami z przygotowań (dekorowanie sali itp) i z wesela. Albumy w twardej oprawie, takie specjalne na ślub,ale to tak...po weselu dla rodziców,żeby im miło było. W ramach podziękowań daliśmy kosze ze słodyczami (różnego rodzaju markowe cukierki, marcepanki, rafaeloo...itd-zależy co rodzice lubią,albo co wam pani wrzuci, która go będzie robiła), do tego alkohol, taki jaki lubią rodzice. Ładnie zapakowane, z kwiatkiem na rączce kosza. Rodzice byli zachwyceni, goście też. Osłodziliśmy im parę wieczorów...Wstawię fotkę jak mi się uda
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
riaa
 
Posty: 844
Dołączył(a): Śr lip 22 2009, 09:56

Re: Podziękowanie dla rodziców - ślub

Postprzez Samantah » Śr sie 12 2009, 15:17

i już po ślubie - zdecydowaliśmy się jednak na te kosze. Sami je robiliśmy.
Na giełdzie kwiatowej kupiliśmy takie ładne wiklinowe kosze, do tego 2 rodzaje dobrych cukierasów,wino i koniak do wyboru, bombonierka, kawa z wyższej półki, wszystko zasypane rafaello, a na koniec kosz ubrany w folię i ozdobiony kokardą. Wyszło super, rodzice zachwyceni, a i gościom też się podobał taki prezent :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Samantah
 
Posty: 120
Dołączył(a): Pn lip 16 2007, 17:25
Lokalizacja: Warszawa / Częstochowa

Re: Podziękowanie dla rodziców - ślub

Postprzez karolina45 » So sty 05 2019, 23:19

Możesz podziękować równie dobrze drobiazgiem w postaci figury z aniołem lub innym wyrazistym z gestem. Widziałam takie coś na https://www.moodgood.pl i sprawdzi się doskonale pod wieloma względami estetycznymi i wyznaniem podziękowania. Pamiątka na całe życie.
karolina45
 
Posty: 220
Dołączył(a): Wt sty 31 2017, 09:27


Powrót do Zakupy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości