włosy - zabiegi i kosmetyki

W tym miejscu możecie pisać co i gdzie można kupić.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

włosy - zabiegi i kosmetyki

Postprzez misi3k » Pn sty 13 2020, 11:28

Cześć!
koleżanka namówiła mnie na zabieg keratynowy Amazon Keratin wybrałam najmocniejszą keratynę winogronową i kupiłam od razu kosmetyki polecane po zabiegu szampon zielona herbata, odżywkę, maskę do włosów, krem wygładzający - to najlepsze co zrobiłam dla siebie, moje włosy są PRZEPIĘKNE! stały się proste, grube i mocne, nie kręcą się byle, jak i zawsze ładnie układają :)
misi3k
 
Posty: 217
Dołączył(a): Wt lut 28 2017, 15:13

Re: włosy - zabiegi i kosmetyki

Postprzez andziala » So sty 18 2020, 18:43

Hej! super że u ciebie zabieg się sprawdził, mi niestety póki co nic nie pomaga i włosy strasznie wypadają choć już mnóstwo kasy na różne specyfiki straciłam. dlatego myślę o zakupie peruki i koleżanka poradziła mi https://perukikrakow.pl/ , w ten sposób będę mogła mieć gęste włosy i długie jakie zawsze mi się marzyły. ale też planuję przejść się do trychologa
andziala
 
Posty: 456
Dołączył(a): Cz lut 23 2017, 15:36

Re: włosy - zabiegi i kosmetyki

Postprzez sabanek5 » Cz lut 06 2020, 00:03

Wydaje mi się, że jesli jakiś facet szukałby odpowiednich kosmetyków dla siebie do pielęgnacji brody, powinien on zajrzeć na tę stronę https://polandbeauty.pl/dlaczego-warto- ... k-do-brody . Jest tu sporo porad na temat tego jakie olejki i dlaczego warto jest wybierać, więc moim zdaniem to skarbnica wiedzy dla każdego brodacza. Polecam wam samemu to sprawdzić
sabanek5
 
Posty: 1178
Dołączył(a): Cz paź 12 2017, 17:54

Re: włosy - zabiegi i kosmetyki

Postprzez weronika259 » Śr lip 28 2021, 05:06

Ogólnie widzę, że aktualnie bardzo dużo osób boryka się z problemem łupieżu. Ja takiego problemu na szczęście nie mam, ale mój mąż jeszcze jakiś czas temu się z nim męczył. Pomógł dopiero szampon Kelual DS polecony przez Panią w aptece. Problem łupieżu zniknął dość szybko, a szampon stosowany jest pomiędzy myciami zapobiegawczo.
weronika259
 
Posty: 1269
Dołączył(a): Wt sty 09 2018, 14:07

Re: włosy - zabiegi i kosmetyki

Postprzez Borycina5 » Wt sie 24 2021, 08:16

A może zaryzykować zakup kosmetyków z woskiem pszczelim? Tutaj można je kupić. W pełni naturalne i zdrowe :)
Borycina5
 
Posty: 276
Dołączył(a): Pt maja 25 2018, 17:03


Powrót do Zakupy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron