EMIGRACJA

Forum dla osób na emigracji

Moderatorzy: extreme, saba79

Re: EMIGRACJA

Postprzez smoniq » Śr lut 11 2009, 15:29

No coz Elu musiasz kochana przetrzec drogi i ty bedziesz dawac rady pozniej.... :D :D :D

A my jutro lecimy szukac sniegu w Pl ....a tam go ponoc nie ma :roll: :(
Buzaki i zglaszam sie za tydzien :))))))))
Monika & Jacek 18.01.2004

Life is for living, but it always helps if there's an angel watching over you...
Avatar użytkownika
smoniq
 
Posty: 751
Dołączył(a): Śr gru 03 2003, 01:00

Re: EMIGRACJA

Postprzez zQoBasia » Cz lut 12 2009, 13:19

Hej emigrantki!!!
Ja sie troche rozchorowalam ale mam nadzieje ze za jakis tydzien bede zdrowa bo dostalam nawet antybiotyk :lol:

Marce Co do szpitala to bylam tam na samym poczatku ciazy bo mialam krwawienie
Lekarza wtedy widzialam jednego ktory mnie zbadal czy nie poronilam co tu podobno nie spotykane :roll:
Ide dzien przed cc zeby wszystko bylo ok bo jestem szczegolnym przypadkiem :lol: mnie szpitale bardzo lubia i jak zlapia to juz koniec szybko wypuscic nie chca :wink: ale mam nadzieje ze tu pojdzie normalnie :D
Tydzien przed mam spotkanie z anastozjologiem a w poniedzialek ide na ostatnie usg ktorych tez mialam troche w porownaniu do wiekszosci dziewczyn moje to juz 6 bedzie :e_biggring:
Obrazek
ObrazekObrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
zQoBasia
 
Posty: 1317
Dołączył(a): Pn cze 13 2005, 00:00
Lokalizacja: Airdrie:)))))

Re: EMIGRACJA

Postprzez smoniq » Cz lut 12 2009, 20:32

Hejo zQoBasia
Jak to ci sie udalo tu w Angli????????
Jestem zaskoczona oni tu wszystko tak ...inaczej niz w Pl
Zdradz kolezance o ile mozesz dlaczego Cie tak traktowali moze sie nam przyda Wyspiarka.
Monika & Jacek 18.01.2004

Life is for living, but it always helps if there's an angel watching over you...
Avatar użytkownika
smoniq
 
Posty: 751
Dołączył(a): Śr gru 03 2003, 01:00

Re: EMIGRACJA

Postprzez zQoBasia » Cz lut 12 2009, 23:21

ja to szczegolny przypadek :lol: wkoncu to moje 4 cc bedzie w pelnej narkozie ,poprzednia ciaza zagrozona i zakonczyla sie w 34 tyg a ta to wpadka nad wpadki od poczatku mieli nie scislosci bo nie bylo terminu ost @,zaszlam w ciaze w dzien spodziewanej miesiaczki i na poczatku mialam 2 usg czy to wogole ciaza a ze na piuerwszym jeszcze nic nie bylo widac to za 2 tyg zrobili nastepne potem w 13 tyg normalne planowane ,pozniej mialam w 20 jako ze niby wyszlo im z badan ze dziecko moze sie urodzic z zespolem dawna w miedzy czasie konsultant zlecil jeszcze w 28 tyg i 34 tyg no i tak zrobilo sie 6....Konsultantow tez mialam chyba ze 3 :lol:
Obrazek
ObrazekObrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
zQoBasia
 
Posty: 1317
Dołączył(a): Pn cze 13 2005, 00:00
Lokalizacja: Airdrie:)))))

Poprzednia strona

Powrót do Emigracja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości