Mamy i ciężarówki ze Szczecina??

Moderatorzy: extreme, saba79

Mamy i ciężarówki ze Szczecina??

Postprzez yuua » Wt lis 30 2004, 16:15

Poszukuje obecnych i przyszlych mam ze Szczecina:)
pozdrawiam wszystkie brzuchatki
Yuua
Obrazek
Avatar użytkownika
yuua
 
Posty: 49
Dołączył(a): Pn lis 29 2004, 01:00
Lokalizacja: Szczecin

rozdarta

Postprzez yasmeen » Wt lis 30 2004, 23:36

czesc Yuua!!!
ja jestem ze Szczecina jak narazie nie jestem mama i nie zapowiada sie ze nia bede, choc ktoz to wie:)
z jednek strony bym chciala z drugiej uwazam, ze to za wczesnie i sie boje:(sama nie wiem (gdy patrze na wasze maluszki to robi mi sie cieplo na sercu i wtedy chce)
pozdrawiam
Avatar użytkownika
yasmeen
 
Posty: 45
Dołączył(a): So wrz 25 2004, 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Adrianakn » Cz gru 02 2004, 22:22

Jestem mamą z Gryfina. Mam synka Bartusia- wiek na suwaczku. Pozdrawiam
mamusia Bartusia 12.07.2003
Avatar użytkownika
Adrianakn
 
Posty: 167
Dołączył(a): Pt wrz 10 2004, 00:00

MAMA ZE SZCZECINA

Postprzez julia84 » N gru 05 2004, 19:02

czesc!!!!!!!!!!!!!!!!
jestem mamusią ze Szczecina.jestem w 38 tygodniu i juz nie moge sie doczekac kiedy wezme mojego dzieciaczka na ręce.Będzie to chłopak i dam mu na imie Patryk :D
Szukam kobiet które rodziły w Szpitalu Miejskim w Szczecinie i jakie mają o nim opinie.Czekam na odpowiedzi.DZIĘKUJĘ!!! :P [/u][/b]
Avatar użytkownika
julia84
 
Posty: 1
Dołączył(a): N gru 05 2004, 01:00
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez yuua » Pn gru 06 2004, 13:27

Wysłany: Wto Lis 30, 2004 3:15 pm Temat postu: Mamy i ciężarówki ze Szczecina??

--------------------------------------------------------------------------------

Poszukuje obecnych i przyszlych mam ze Szczecina:)
pozdrawiam wszystkie brzuchatki
Yuua
_________________




Powrót do góry


yasmeen
Użytkownik



Dołączył: Sep 25, 2004
Posty: 22

Wysłany: Wto Lis 30, 2004 10:36 pm Temat postu: rozdarta

--------------------------------------------------------------------------------

czesc Yuua!!!
ja jestem ze Szczecina jak narazie nie jestem mama i nie zapowiada sie ze nia bede, choc ktoz to wie:)
z jednek strony bym chciala z drugiej uwazam, ze to za wczesnie i sie boje:(sama nie wiem (gdy patrze na wasze maluszki to robi mi sie cieplo na sercu i wtedy chce)
pozdrawiam

Powrót do góry


Adrianakn
Użytkownik



Dołączył: Sep 10, 2004
Posty: 36

Wysłany: Czw Gru 02, 2004 9:22 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Jestem mamą z Gryfina. Mam synka Bartusia- wiek na suwaczku. Pozdrawiam
_________________
</a>
zdjęcia Bartusia

Powrót do góry


julia84
Użytkownik



Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 1

Wysłany: Nie Gru 05, 2004 6:02 pm Temat postu: MAMA ZE SZCZECINA

--------------------------------------------------------------------------------

czesc!!!!!!!!!!!!!!!!
jestem mamusią ze Szczecina.jestem w 38 tygodniu i juz nie moge sie doczekac kiedy wezme mojego dzieciaczka na ręce.Będzie to chłopak i dam mu na imie Patryk
Szukam kobiet które rodziły w Szpitalu Miejskim w Szczecinie i jakie mają o nim opinie.Czekam na odpowiedzi.DZIĘKUJĘ!!! [/u][/b]

Powrót do góry


yuua
Użytkownik



Dołączył: Nov 29, 2004
Posty: 34
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon Gru 06, 2004 12:20 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

spróbuj wejść na forum ogólne -tam jest post o mamach ze szczecina. Troche juz sobie porzmawiałysmy o roznych szpitalach!
pozdrawiam i trzymam kciuki za Ciebie i Maluszka
Yuua
_________________
Obrazek
Avatar użytkownika
yuua
 
Posty: 49
Dołączył(a): Pn lis 29 2004, 01:00
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez sliffka » Śr gru 08 2004, 19:46

Czesc:)

Jestem przyszla mama ze Szczecina. Mój synek urodzi się w marcu. Dzisiaj byłam na USG, jest zdrowy, wszystko jest w najlepszym porzadku. Widziałam jak ziewał:)
Pozdrawiam i zycze powodzenia.
Sliffka
Avatar użytkownika
sliffka
 
Posty: 3284
Dołączył(a): Śr gru 08 2004, 01:00
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez yuua » Cz gru 09 2004, 13:57

witaj!
nasze Malenstwo urodzi sie w czerwcu! a ja ciagle poszukuje dobrego ginekologa w szczecinie!
jesli masz jakies namiary na kogos naprawde godnego polecenia- daj znac!
pozrawiam i trzymam kciuk!
Yuua
Obrazek
Avatar użytkownika
yuua
 
Posty: 49
Dołączył(a): Pn lis 29 2004, 01:00
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez sliffka » Cz gru 09 2004, 20:55

Hej,

Wiesz jak jest - wiekszosc ciezarnych chwali swoich lekarzy:). Ja ze swojego jestem zadowolona bardzo, bo wiem ze ma naprawde duza wiedze medyczną, zresztą lat tez ma sporo. Ostatnio bylam na USG na Unii Lubelskiej i doktor potwierdzila ze ma on bardzo duze doświadczenie-wykładał na PAMie położnictwo, był tam adiunktem, o ile się nie mylę to stopień przed profesorem. Jest bardzo specyficznym czlowiekiem, i bardzo nie lubi jak ktos się nie stosuje do jego zaleceń. Jakoś mam do niego zaufanie. Poza tym co ja Ci mogę powiedzieć - nie daj się zwariować -jeśli ciąża przebiega prawidlowa a tak napewno będzie i z całego serca Ci tego życze, to wystarczą regularne kontrole i dbanie o siebie i maluszka. Jeśli przeczytasz to i chcialabyś poznać mojego doktora to dam Ci do niego namiary. Wiem, że na Pomorzanach tez jest lekarka, którą chwaliło już kilka osób, nie pamiętam jak się nazywa, ale mogę się dowiedzieć.
Co do USG to jeśli nie byłaś też mogę Ci polecić - mam z dwóch różnych miejsc i z obu jestem b. zadowolona - dokładne badanie, b. dobry sprzęt i w ogóle profesjonalizm.
Pozdrawiam
Sliffka
Avatar użytkownika
sliffka
 
Posty: 3284
Dołączył(a): Śr gru 08 2004, 01:00
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez yuua » Pt gru 10 2004, 08:53

Koneicznie koniecznie podaj nazwiska! ja sie przymierzam do Pomorzan wiec to nazwisko milej Pani doktor niezbedne!!
No i koniecznie gdzie na usg!
caluje i sciskam Brzuszek i czekam na info!
Yuua
Obrazek
Avatar użytkownika
yuua
 
Posty: 49
Dołączył(a): Pn lis 29 2004, 01:00
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez sliffka » Pt gru 10 2004, 12:01

Ok,
Mój doktor to Mieczyslaw Żóltowski - ja akurat mieszkam na prawobrzeżu, tam przyjmuje w przychodni, ale ma prywtaną praktykę lekarską na Pomorzanach, jak znajde wizytowke to dam Ci na niego namiar. On już nie pracuje w szpitalu, jesli ma to dla Ciebie znaczenie.
A po namiary do pani doktor musze zadzwonić do koleżanki, bo to ona mi o niej opowiadała, wiem że pomogła jej się wyleczyć z poważnego problemu, gdzie inna lekarka leczyla ja ponad rok i tylko zaostrzyła chorobę. Chodzi do niej wiele ciężarówek:) Zdaje się, ze ma stopień doktora nauk med.
Postaram się jak najszybciej zdobyć do niej tel.
Co do USG to ja już po pierwszym wiedziałam, że będzie synuś, chociaż miał dopiero 10cm:) Robiłam u dr Czajkowskiego na Wielkopolskiej - to b. znany lekarz i ma duze doświadczenie w ultrasonografii - prowadził zajęcia ze studentami PAM-u. Też ma swoje latka:) USG jest kolorowe, wysokiej klasy, możesz na telewizorze obserwować swojego maluszka i mieć wspaniałą pamiątkę na kasecie.
Drugie USG robiłam na Unii Lubelskiej, bardzo dokładne, tyle że czarno-białe, ale właśnie tu możesz zrobić zdjęcię3D lub 4D o ile sie da. U mnie niestetyni edalo rady bo maluch spał kamennym snem z buźką przyciśnięta do ścianki macicy i apartat nie był go w stanie uchwycić. Ale i tak dostałam pięknę zdjęcie na pamiątkę ( ze zwykłego USG)
Teraz nie mam za bardzo czasu, ale jak znajdę wszystkie telefony to dam Ci szybciutko znac.
Pozdrowienia od brzuszka dla brzuszka
Śliffka
Avatar użytkownika
sliffka
 
Posty: 3284
Dołączył(a): Śr gru 08 2004, 01:00
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez yuua » Pt gru 10 2004, 13:28

Wielkie dzieki, czekam więc na namiary na pania doktor i chyba rzeczywiscie sie wybiore do czajkowskiego bo juz slyszalalm wiele pozytywnych opinii o nim...
calusy dla mamy i Brzucha
Yuua
Obrazek
Avatar użytkownika
yuua
 
Posty: 49
Dołączył(a): Pn lis 29 2004, 01:00
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez sliffka » Pt gru 10 2004, 21:53

Hej,
Dane p. doktor: Krystyna Lange - Konior
0607032860
pon 16-20
pt 14.30-17.30
Troche kiepskie te godziny przyjęć, ale podobno naprawde warto.
Do dr Czajkowskiego jest nr 4344085, Wielkopolska 17, . Przyjmuje pon, sr, pt 14-18.00, ale uprzedzam idź dużo wcześniej bo tam do niego walą tłumy:) My byliśmy przed 14 a weszliśmy ok 16:)Zdaje się nie ma wczesniejszej rejestracji, ale zadzwoń i się upewnij.
Pozrawiam
Śliffka
Avatar użytkownika
sliffka
 
Posty: 3284
Dołączył(a): Śr gru 08 2004, 01:00
Lokalizacja: Szczecin


Powrót do Zachodnio-Pomorskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości

cron