dermatolog

Moderatorzy: extreme, saba79

dermatolog

Postprzez Dagles » N kwi 29 2007, 22:00

polećcie dobrego dermatologa w Szczecinie!!!!
mała ma wysypke. zmiany w diecie nic nie dają... :cry:
dziękuję z góry!!!!!!!!!!!!!!
Obrazek
Avatar użytkownika
Dagles
 
Posty: 1317
Dołączył(a): Śr paź 25 2006, 12:17
Lokalizacja: Szczecin, Pogodno

Postprzez marchewka07 » Wt maja 01 2007, 22:04

Dermatologia dziecięca jest w szpitalu na Arkonskiej. Przyjmuje tam między innymi dr Jarowicz. dobrym dermatologiem jest też dr Załuga. Namiary znajdziesz tu http://www.oil.szczecin.pl/praktyki/pra ... enerologia
Avatar użytkownika
marchewka07
 
Posty: 10
Dołączył(a): So kwi 14 2007, 17:35

Postprzez DZIUBAS » Śr maja 02 2007, 08:52

Dagles spokojnie!!!!Miałam to samo albo mi sie wydaję,że to samo...hehe

Odstawiłam nabiał i jaja...totalnie...masło flora,wędlina,ziemniaki,buraczki,mięsko podduszane,merchewka i jabłko...tylko tyle było w moim menu...no i ryż :) dla odmiany...zadne makarony,zabielane zupki,kawka z mleczkiem...powoli sie uspokajało ale dopiero zeszło jak porządnie młoda natłuszczałam...czyli Oilatum do kąpieli+po kapieli emulsja natłuszczająca Oceanica,jest również super seria kosmetyków EMOLIUM...spróbuj,po tym dosłownie po 2 kapielach zauwazyłam super poprawę.Mi babka w przychodni przepisała coś "ala"emulsjo-puder ale mała była bardziej wysuszona i podrażniona..innym pomagało...może tez spróbuj...

Zawsze powtarzam,że sukcesem mamy niemowlaka to dojśc o co temu maluszkowi chodzi...powodzenia...jeszcze wiele przed nami takich zagadek :D

P.S. Dużo osób poleca również Balneum ale trzeba uważać,bo może uczulać,bo ma cos z soją chyba.
Avatar użytkownika
DZIUBAS
 
Posty: 60
Dołączył(a): Pt kwi 27 2007, 10:42

Postprzez Dagles » Śr maja 02 2007, 18:10

dzękuję Wam serdecznie za odzew!!!!

Dziubas a jak długo stosowałaś tą dietę??
ja jak na razie nie jem od porodu nabiału, kawy, wędlin, owoców :evil: makaronu tez nie jadłam...
emolium używamy od porodu...
powiedz czy kupki miało dziecko nieprawidłowe? (bo moja ma normalne... tak jakby nie doskwierało nic z menu...)
Obrazek
Avatar użytkownika
Dagles
 
Posty: 1317
Dołączył(a): Śr paź 25 2006, 12:17
Lokalizacja: Szczecin, Pogodno


Powrót do Zachodnio-Pomorskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron