Mamy 2 miesięcznych maluchów. Kłopoty ze snem

Moderatorzy: extreme, saba79

Mamy 2 miesięcznych maluchów. Kłopoty ze snem

Postprzez Aguś1982 » N cze 18 2006, 16:40

Witam wszystkie mamy 2 miesięcznych brzdąców. nie wiem jak wy ale ja już jestem zmęczona, moja Klaudusia ma casly czas kolki, w dzień wogle nie śpi chyba, że na rękach a jak ją wkładam do łożeczka to prześpi może z 2o minut i jest łee, łee. jedyne co mnie pociesz to ,że w nocy budzi się raz gdzieś koło 4 , po 4 godzinach snu i trzeba ja nakarmić z godzine lulqć i jak dobrze pujdzie to zaśnie do 7 . Kochane mamuski może znacie jakiś dobry sposób na ululanie malucha w dzień . pozdrawiam i zachęcam do wymiany opinii
Avatar użytkownika
Aguś1982
 
Posty: 42
Dołączył(a): N gru 04 2005, 23:28

Re: Mamy 2 miesięcznych maluchów. Kłopoty ze snem

Postprzez kMadzia » Cz lip 20 2006, 09:21

Droga Aguś! Witaj. Tez jestem mamą 2 miesięcznego Kubaska. Mogę Ci sprzedać świetny patent za usypianie córuni. Kub sobie chustę do noszenia dziecka, tylko nie premaxx, tylko bebelulu, baby beans, albo na stronie www.chusta.pl. 3 do 5 minut noszenia malucha w chuście i śpi, jest wygodna i naprawdę super. Podobno pomaga na kolki a później na ząbkowanie. Maluch czuje się w niej bezpiecznie, jak w brzuszku u mamy. Ja jestem bardzo zadowolona z chusty, jak Kuba marudz i nie chce zasnąć, chusta i dowidzenia :-)
Avatar użytkownika
kMadzia
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz lip 20 2006, 09:12

Postprzez Wiola22 » Cz lip 20 2006, 11:52

Moja Nikola ma rowniez 2 miesiace i takze mam problem z zasypianiem w dzien, ale mysle, ze teraz jest to spowodowane pogoda, jest strasznie goraco. W nocy nie mam problmu z zasypianiem. Spi nawet 9-10 godzin. W dzien jest bardziej ruchliwa i maruda, ale za to odwdziecza mi sie w nocy :wink: Jezeli nic nie pomoze to niestety bedziesz musiala sie zajmowac dzieckiem, a nalezy pamietac o tym, ze z dnai na dzien dziecko jest coraz wiekse i potrzebuje coraz wiecej naszej uwagi i zainteresowania.
Avatar użytkownika
Wiola22
 
Posty: 2174
Dołączył(a): Wt paź 18 2005, 00:00
Lokalizacja: znad morza

Postprzez Aguś1982 » So lip 22 2006, 21:25

dzoieki za pomoc z chusta ja kupiłam leżaczek na którym dziecko może się bujać samo, gdyz wibruje i przez pierwsze dwa dni było rewelacja zasypiała odrazu jak właczyłam wibracje teraz się jej znudziło, ale pocieszam sę bo jest coraz lepiej mała śpi coraz dłużej a ja mam więcej sił na bujanie ale najwarzniejsze minęły kolki
Avatar użytkownika
Aguś1982
 
Posty: 42
Dołączył(a): N gru 04 2005, 23:28


Powrót do Zachodnio-Pomorskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości

cron