Wakacje nad morzem

Moderatorzy: extreme, saba79

Wakacje nad morzem

Postprzez oro » Pt lut 24 2006, 10:13

Planuję w tym roku 2 tygodniowy wyjazd nad morze z moimi dziewczynami.
Pełno jest ogłoszeń w internecie, ale albo drogo, albo nie mam przekonania :?
Może możecie polecić mi coś fajnego? Jakieś sprawdzone miejsce???
Zależy mi, żeby było cicho, w miarę szeroka plaża, miejsce dla zabawy dla dzieci, wyżywienie na miejscu.
Tyle :wink:
Avatar użytkownika
oro
 
Posty: 408
Dołączył(a): Śr lip 13 2005, 00:00

Postprzez PiOtRuLaKaCpErEk » Pt lut 24 2006, 16:34

hej oro, jak cos ciekawego znajdziesz daj znac , ja sie wybieram tez z synem nad polskie morze w wakacje :)
a z tego co widze ceny szokuja
Avatar użytkownika
PiOtRuLaKaCpErEk
 
Posty: 993
Dołączył(a): So wrz 11 2004, 00:00

Postprzez oro » Pt lut 24 2006, 18:41

na razie myślę o Pogorzelicy lub Grzybowie
Avatar użytkownika
oro
 
Posty: 408
Dołączył(a): Śr lip 13 2005, 00:00

Postprzez Gość » Pn lip 03 2006, 02:03

Hej - ja mogłabym polecic Pobierowo. W tej miejscowosci na pewno nie beda narzekac mamy z wózkami ;chodniki nowiutkie, niemal równe z jezdniami, takze nawet najsłabsza parasolka nie jest problemem do jazdy.Sa takze 2 zjazdy na plaże dla tych z wózkami :wink:
Gość
 

Postprzez oro » Pn lip 03 2006, 09:45

a jakieś konkretne miejsca - noclegi???
Avatar użytkownika
oro
 
Posty: 408
Dołączył(a): Śr lip 13 2005, 00:00

Postprzez Gość » Cz lip 20 2006, 11:05

My jedziemy z naszym dwumiesięcznym Kubaskiem nad morze do Władysławowa, nocleg mamy na uboczu i będziemy zwiedzać całe wybrzeże, łeba, Jastarnia, Hel, Trójmiasto i chcemy pojechac do Malborka do zamku. Nie wiem tylko czy zarezerwujesz cos jeszcze bo my się nadzwoniliśmy i wszystko zajęte. Fartnęło nam się bo włąscicielka pensjonatu tez ma małe dziecko i jest sentymentalnie życzliwa. Za małego oczywiście nie płacimy, jak chcesz to podam namiary.
Gość
 

Postprzez kMadzia » Cz lip 20 2006, 11:07

My jedziemy z naszym dwumiesięcznym Kubaskiem nad morze do Władysławowa, nocleg mamy na uboczu i będziemy zwiedzać całe wybrzeże, łeba, Jastarnia, Hel, Trójmiasto i chcemy pojechac do Malborka do zamku. Nie wiem tylko czy zarezerwujesz cos jeszcze bo my się nadzwoniliśmy i wszystko zajęte. Fartnęło nam się bo włąscicielka pensjonatu tez ma małe dziecko i jest sentymentalnie życzliwa. Za małego oczywiście nie płacimy, jak chcesz to podam namiary.
Avatar użytkownika
kMadzia
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz lip 20 2006, 09:12

Postprzez Wiola22 » Cz lip 20 2006, 11:48

A ja mieszkam nad samym morzem i mam juz dosyc tego tloku. Z wozkiem jest bardzo trudno gdziekolwiek sie dostac, a to przede wszystkim dlatego, ze ludzie nie zwracaja uwagi na to, ze jedzie sie z dzieckiem i pchaja sie tak, aby im bylo dobrze. Na odpoczynek polecam ciche, spokojne, malotloczne miejscowosci. Do takich naleza Chłopy kolo Koszalina.
Avatar użytkownika
Wiola22
 
Posty: 2174
Dołączył(a): Wt paź 18 2005, 00:00
Lokalizacja: znad morza


Powrót do Zachodnio-Pomorskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

cron