Poradźcie co mam robić

Moderatorzy: extreme, saba79

Poradźcie co mam robić

Postprzez Anastazjaaa » Śr cze 29 2005, 10:01

Hej dziewczyny mam taki problem i proszę o Waszą poradę.

Jestem z Choszczna ale bardzo nie chcę tam rodzić. Chcę rodzić w Szczecinie lecz rodzina mi to odradza, że niby podróż i te sprawy, ale przecież lekarz do którego chodzę (jest ze Szczecina i prowadzi w Choszcznie badania) może mnie skierować przed terminem do szpitala do Szczecina aby nie było niespodzianki.
Nie chcem rodzić w Choszcznie bo tutejszy szpital ma paskudną opinię.

Proszę poradźcie co mam robić. Jak wy widzicie rozwiązanie mojego problemu?
Będę niezmiernie wdzięczna.

Pozdrawiam Ana. :lol: :D :lol: :) :lol: :?:
Avatar użytkownika
Anastazjaaa
 
Posty: 4693
Dołączył(a): Pt cze 17 2005, 00:00

Postprzez an_ka » Śr cze 29 2005, 10:21

Słyszałam same negatywne opinie o szpitalu w Choszcznie, więc nie dziwię się, że nie chcesz tam rodzić. Poproś swojego lekarza o skierowanie do szpitala w Szczecinie, wtedy przyjmą Cię bez problemu. Rodzącą zresztą wszędzie przyjmują bez problemu ;) Jak tylko zacznie się coś dziać, to szybko jedź do szpiala i tyle. Choszczno przecież nie jest zbyt daleko i na pewno zdążysz na czas ;) Ważny jest komfort psychiczny, żebyś się czuła bezpiecznie i miała zaufanie do danej placówki.
Pozdrawiam :)
an_ka
mama Julki i Niny
Avatar użytkownika
an_ka
 
Posty: 299
Dołączył(a): Pn gru 27 2004, 01:00
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez jagna » Cz cze 30 2005, 21:24

Porozmawiaj z lekarzem i spytaj jak zapatruje się na Twój pomysł rodzenia w Szczecine. Z Choszczna nie jest daleko i pewnie zdążysz. Ale nie skreślaj zupełnie szpitala w Choszcznie. Może się zdarzyć, że odejdą Ci wody płodowe i wtedy do Szczecina jest trochę daleko, może zwyczajnie nie będzie kto miał Cie zawieść. Najgorsze jest to, że nie można przewidzieć terminu porodu, bo wtedy rzecz byłaby załatwiona. Stawiasz się w szpitalu i już. Także radzę nastawiać się na Szczecin z pewną dozą tolerancji, że możesz jednak rodzić w Choszcznie. Jeśli trafisz do szpitala w Choszcznie, a nastawisz się tylko na Szczecin możesz być bardzo zestersowana, rozczarowana i zła, a to nie są najlepsze emocje do porodu. Z calego serca życzę Ci porodu w wybranym szczeciński szpitalu.
jagna
 

Postprzez sothisek » N lip 03 2005, 14:22

Nalepiej porozmawiaj z lekarzem i zapytaj czy bylaby taka mozliwosc, chociaz z tego co wiem kobieta ma prawo rodzic gdzie chce, niezaleznie z jakiego miasta pochodzi.
Zglos sie do szpitala kilka dni wczesniej pod jakims pretekstem, np. ze czujesz skurcze, albo, ze slabo czujesz ruchy dzidziusia - od razu Cie zatrzymaja ;)
A jesli czujesz, ze zdazysz to poczekaj do terminiu :)
Osobiscie polecam szpital w Zdrojach, wiem, ze tam przyjezdza rodzic wiele mam z innych miasteczek polozonych niedaleko Szczecina.

Powodzenia zycze :)
[img:03f802462c]http://foto.onet.pl/upload/41/81/_499991_n.jpg[/img:03f802462c]

[img:03f802462c]http://www.snugglepie.com/ezb/163339.png[/img:03f802462c]
Avatar użytkownika
sothisek
 
Posty: 185
Dołączył(a): N lip 03 2005, 00:00
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Anastazjaaa » Pn lip 04 2005, 10:15

Dziękuję Wam za rady

Bardzo mi to pomogło, bo jak słyszałam tylko opinie rodziny, że tu będzie lepiej bo blisko.... miałam mieszane uczucia.

Teraz widzę że nie jestem sama, że ten pomysł nie jest taki zły, a przecież mój komfort psychicxzny jest najważniejszy.

Pozdrawiam Ana. :lol: :) :D :lol:
Avatar użytkownika
Anastazjaaa
 
Posty: 4693
Dołączył(a): Pt cze 17 2005, 00:00


Powrót do Zachodnio-Pomorskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości