szpital w Śremie

Moderatorzy: extreme, saba79

szpital w Śremie

Postprzez kaja2015 » Pn sty 11 2010, 14:41

Witam. Dodałam ten watek ponieważ nigdzie nie moge znależć nic na ten temat. Chodzi mi głównie o to co trzeba zabrać do porodu do szpitala w Śremie dla maluszka i dla siebie. Jaka jest tam atmosfera i wogóle. Jeśli któraś z dziewczyn rodziła tam ostatnio proszę o opinie.
kaja2015
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn sty 11 2010, 14:38

Re: szpital w Śremie

Postprzez ciapusia » Śr cze 02 2010, 13:16

ja rodziłam w Śremie w 2006 roku......Masakra..... poród trwał 18 godzin i gdyby nie moje krzyki i płacz rodziłabym pewnie jeszcze z 18 godzin.Trafiłam akurat na zmianę i lekarzowi spieszyło się do domu....urodziłam przez cesarskie cięcie,straszna blizna szpeci mój brzuch do dzisiaj :( Po cesarce wiadomo nie zawsze pokarm pojawia się od razu....moja córka dwie doby się darła z głodu a mi leciało po kropelce a lekarz na obchodzie mi powiedział że macierzyństwo to nie przyjemność i nie zalecił karmienia sztucznym mlekiem :( teraz jestem w drugiej ciąży i aż się boję jak to będzie tym razem mam straszną traumę :sad: :sad: :sad:
ciapusia
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt maja 25 2010, 14:14

Re: szpital w Śremie

Postprzez karkas » N cze 20 2010, 21:04

ja chciałam rodzić w Śremie i kiedyś szukałam informacji na ten temat: viewtopic.php?f=29&t=23189
wyszło inaczej, ale jakby co, kiedyś, znów, to pewnie ciągle próbowałabym do Śremu, nie do Środy.....
(w Śremie byłam z na innym oddziale - syn miał usuwany migdał - tam było wszystko ok)
TO JEST NASZE, PRZEZ NAS ZROBIONE I TO NIE JEST NASZE OSTATNIE SŁOWO:
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
karkas
 
Posty: 3213
Dołączył(a): Wt maja 04 2004, 00:00
Lokalizacja: 09-02-3-14-51-x-00


Powrót do Wielkopolskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości