badanie spermy na Polnej

Moderatorzy: extreme, saba79

badanie spermy na Polnej

Postprzez agawar25 » Cz mar 08 2007, 10:09

29.03 jedziemy zmeżem na badanie spermy na Polna, a potem od razu ide do poradni niepłodosci tez na Polnej. Wczoraj mój maz poinformował mnie, ze nie wie czy sobie poradzi? Mam pytanie czy mozna wejsc razem z mężem? Jak to wszystko wygląda? Niestety nie mozemy próbki pobrac w domu, niestety nie jestesmy z Poznania. Prosze o pomoc.
agawar
Avatar użytkownika
agawar25
 
Posty: 153
Dołączył(a): Pn sty 08 2007, 06:02

Postprzez paulinaA » Cz mar 22 2007, 17:04

robilam ten test w wakacje. pokoj jest zamykany mozesz wejsc z mezem , cvo my zreszta zrobilismy.smialam sie , bo jest tam cala masa czasopism i filmow erotycznych.no i z pokojem jest polaczona ubikacja wiec pelen komfort. w srodku jest takie malutkie okienko z szybka , przez ktora nic a nic nei widac. i jak sie zakonczy sparwe , to sie podnosi szybke na wyskosc kubeczka i zostawia, wiec nikt nie widzi , kto oddaje.
jedyny minus , ze kobiety w recepcji niezbyt mile, no szpital ogromny i mysmy sie zamotali szukacja , hehe, no ale ja tez nie poznanianka wiec przewidywalismy to :D
Avatar użytkownika
paulinaA
 
Posty: 2
Dołączył(a): Cz mar 22 2007, 16:37

Postprzez agawar25 » Cz mar 22 2007, 17:52

dzięki serdeczne za odpowiedz
agawar
Avatar użytkownika
agawar25
 
Posty: 153
Dołączył(a): Pn sty 08 2007, 06:02

Postprzez PiOtRuLaKaCpErEk » So mar 24 2007, 20:06

agawar nie wiem na jakie badanie jest potrzebne nasienie, ale ja np przed wyjazdem na badania pobaraszkowalam z mezem i to lekarzowi wystarczylo aby pobrac nasienie do badania. Ale dotarcie im szybciej tym lepiej jest b. wazne
A pokoik tez jest, tylko co z tego ,ze jest okienko gdzie podajesz probke po wszystkim , jak z poczekalni wychodzac kazdy cie widzi i ten co tam juz byl wie o co biega :)
Powodzenia w trudzie :)
Avatar użytkownika
PiOtRuLaKaCpErEk
 
Posty: 993
Dołączył(a): So wrz 11 2004, 00:00

Postprzez agawar25 » N mar 25 2007, 06:28

Ponoc trzeba w ciągu poł godziny dowieść próbke-my nie dalibyśmy rady:( Takie jest życie. Life is brutal
agawar
Avatar użytkownika
agawar25
 
Posty: 153
Dołączył(a): Pn sty 08 2007, 06:02


Powrót do Wielkopolskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości

cron