masaże i kosmetyczka

Moderatorzy: extreme, saba79

masaże i kosmetyczka

Postprzez mariusz2 » Pn paź 23 2006, 10:26

Witam,
Mamą to ja nie jestem, ale tatą tak i za jakiś czas będę podwójnym, mam pytanie, w TVN Style słyszałem o czyms takim jak masaże dla kobiet w ciąży, czy ktoś wie czy w Poznaniu lub okolicach jest taki gabinet, może byc z kosmetyczką itp. Ale taki sprawdzony, żeby wiedzieli jak zająć się kobieta w ciąży. Chciałbym zrobic prezent dla żony i wykupic dla niej jakiś masaż, kosmetyczkę itp., cos żeby poczuła się lepiej i chociaż na chwile zapomniała o mdłościach, bołach piersi, problemach z przyszłym wychowaniem dwójki dzieci.
Proszę o jakieś info.
Z góry dziekuję za odpowiedzi.
Avatar użytkownika
mariusz2
 
Posty: 5
Dołączył(a): Wt cze 07 2005, 00:00

Postprzez josephina » Pn paź 23 2006, 10:41

mariuszu :) witaj !!! ale fajny z ciebie mężulek, na pewno żona ucieszy się z takiego prezentu :)

jak chodzi o masaż i inne zabiegi kosmetyczne :) w zeszłym roku byłam w Łebie w Hotelu SPA dr. Ireny Eris :) mogłabym stamtąd nie wychodzić !! Cudownie chwile, pełne relaksu, aromaterapii, przepięknej muzyki ... kosmetyczki i masażyści najwyższej klasy !!!

w Poznaniu też jest Instytut dr. Eris :arrow: http://www.drirenaeris.pl/instytut/utwo ... .php?id=38
może nie spacjalizują się w masażach dla ciężarnych, ale na pewno jak powiesz o co chodzi to dobiorą specjalne bezpieczne zabiegi !!!

Polecam, bo wcale nie jest drogo, a na pewno eksluzywnie i z zachowaniem najwyższych standardów ... choć kilka chwil kobieta czuje się jak w niebie :)
Avatar użytkownika
josephina
 
Posty: 2308
Dołączył(a): Pt lip 16 2004, 00:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez mariusz2 » Wt paź 24 2006, 09:50

Dzieki josephina. Fajne zabiegi mają, zobaczymy co doradzą.
Avatar użytkownika
mariusz2
 
Posty: 5
Dołączył(a): Wt cze 07 2005, 00:00

Postprzez josephina » Wt paź 24 2006, 11:24

ja polecam: Suitę piękności, cynamonowe stopy, gorące kamienie, super jest też kąpiel perełkowa (w bąbelkach) :) nie wiem jak jest teraz, ale w zeszłym roku był sezon czekoladowy (teraz chyba żurawinowy) i smarowali właśnie olejkami czekoladowymi :) totalny odlot :)

nie polecam jedynie kapsuły i wszelkich saun i kocy elektrycznych - na to będzie czas po porodzie !! bo to najfajniejsze zabiegi :)

Pozdrawiam i napisz potem na co się zdecydowaliście :)
Avatar użytkownika
josephina
 
Posty: 2308
Dołączył(a): Pt lip 16 2004, 00:00
Lokalizacja: Poznań


Powrót do Wielkopolskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 19 gości

cron