serduszko!!!!!!!!!!!! POMOCY!!!!

Moderatorzy: extreme, saba79

serduszko!!!!!!!!!!!! POMOCY!!!!

Postprzez bajustyna » Pt lis 17 2006, 19:11

Właśnie się dowiedziałam że moja 8 miesięczna córeczka ma mieć operację serduszka. Ponieważ ma ASD II czyli ubytek miedzyprzedsiąkowy duży bo 1 cm. Ponoć taka "dziurke" ma kazde dziecko ale ona zazwyczaj sie zrasta, a u mojej córeczki to nie nastąpiło. PROSZę O POMOC O JAKIEś INFORMACJę NA TEN TEMAT. MOżE JEST TU JAKAś MAMA KTóRA TO TEZ PRZEZYłA!!!
pROSZę O MODLITWE ZA MOJA CóRECZKE- Kingunie.
Avatar użytkownika
bajustyna
 
Posty: 713
Dołączył(a): Pn paź 23 2006, 21:47
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez suonko » Śr lis 22 2006, 00:18

Nie przezyłam czegos takiego (na szczescie) ale trzymam kciuki za Twoją córcię i pomodlę się za Was. Ty się nie martw takie operacje dzis są pewnie na porządku dziennym . Wiem...operacja to operacja ale trzeba być dobrej mysli a to juz polowa sukcesu. Zobaczysz wszystko będzie dobrze!!!!
Trzymajcie się!!!
suonko
 
Posty: 2227
Dołączył(a): Pt lip 08 2005, 00:00
Lokalizacja: Kielce

dziękuje

Postprzez bajustyna » Śr lis 22 2006, 16:27

Bardzo dziękuję!!! Ma Pani ślicznego dzieciaczka.
Avatar użytkownika
bajustyna
 
Posty: 713
Dołączył(a): Pn paź 23 2006, 21:47
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez pauli » Cz lis 30 2006, 19:35

a ta operacja to już ostateczna decyzja :?: chodzi mi o to, ze jak córcia ma dopiero 8 miesiecy to moze jeszcze sie zarosnie, chociaż 1 cm to duzo przy takim małym serduszku :roll:
mojej szwagierki córka miała problemy z serduszkiem, tez miała być operowana, ale zwlekali, odkładali, robili badania i ona ma już 9 lat i chyba na pewno operacji nie będzie :P
Mam nadzieję, ze u was też wszystko zakończy sie pomyslnie :P nawet jeśli operacja bedzie konieczna :roll: jak pisała suonko dziś medycyna jest na takim poziomie...
:kiss_of_love:
pauli
 

Postprzez bajustyna » Pt lut 02 2007, 15:56

Jestesmy juz po operacji jest wszystko ok
dziekuje wam
Avatar użytkownika
bajustyna
 
Posty: 713
Dołączył(a): Pn paź 23 2006, 21:47
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez pauli » Pt lut 02 2007, 22:58

Ciesze się :D
pozdrowienia :)
pauli
 


Powrót do Świętokrzyskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron