Dr Wojciech Rokita- ginekolog

Moderatorzy: extreme, saba79

Dr Wojciech Rokita- ginekolog

Postprzez kamila25 » Pt lut 24 2006, 11:02

Witam!
Chciałam zapytać mamusie z Kielc czy mają jakieś doswiadczenia z tym panem doktorem, przyjmuje na Targowej.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kamila25
 
Posty: 6336
Dołączył(a): N lis 28 2004, 01:00
Lokalizacja: Końskie/k.Kielc

Postprzez pauli » Pt lut 24 2006, 20:03

słyszałam, ze dobry i dba o swoje [tylko] pacjentki i ma dobry sprzęt...duzo babek do niego chodzi...
ale ja osobiście mam na niego alergię i niemiłe doswiadczenia związane z pobytem w szpitalu...
Kamila zrobiłaś to usg :?:
pauli
 

Postprzez kamila25 » So lut 25 2006, 10:14

Cześć Pauli!
Nie nie zrobiłam tego usg dlatego że w najbliższe jest w Łodzi :shock:
W Kielcach nie ma usg genetycznego. Porażka.
Wiec nie jechałam do Łodzi.
Umówiłam się do Rokity bo słyszałam ze jest dobry i ma dobry sprzęt.
A u mnie ci lekarze gin sa do niczego tak naprawde jest ich na pęczki a nie ma do kogo iść.
A jeszcze dostałam bóli ostatnio i chciałam skonsultować to z dobrym specjalistą, bo od tego mojego nic sie nie dowiedziałam, walnął mi zwolnienie Kaprogest w zastrzykach i kazał leżec i tyle wiem.
Wiec dlatego pytam o opinie na temat Rokity.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kamila25
 
Posty: 6336
Dołączył(a): N lis 28 2004, 01:00
Lokalizacja: Końskie/k.Kielc

Postprzez pauli » So lut 25 2006, 11:05

no to przyjedź do Kielc tu jest wielu dobrych lekarzy...ja chodziłam do Chrusciela :D
a Rokita jest dobrym specjalistą...tylko ja osobiście go po prostu nie lubię :roll:
pozdrawiam
pauli
 

Postprzez kamila25 » So lut 25 2006, 13:09

Pauli tak własnie zrobię, nie bedę sie denerwowała i skonsultuje sie też z innym lekarzem. Może ten mnie nie oleje :evil:
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kamila25
 
Posty: 6336
Dołączył(a): N lis 28 2004, 01:00
Lokalizacja: Końskie/k.Kielc

Postprzez pauli » So lut 25 2006, 16:35

no wiesz jak się bóli kase to raczej nie oleje :roll:
choć ja chodziłam do przychodni, państwowo csłą ciążę i tylko 3 razy bylam prywatnie na usg i zadowolona jestem bardzo zopieki mojego lekarza :D b dobrze mnie traktował
:D
pauli
 

Postprzez maje00 » Cz mar 02 2006, 14:25

pauli czy chodzisz na żelazną??? Ja chodze tam do domagały
Avatar użytkownika
maje00
 
Posty: 158
Dołączył(a): Wt sty 17 2006, 23:46
Lokalizacja: Kielce

Postprzez Gość » Cz mar 02 2006, 16:28

Rokita jako lekarz ma dobre opinie... ja znam go niestety z innej strony, jest klientem w mojej firmie... wyjatkowo chamowaty i niemily
ale podobno dla swoich pacjentek jest ok
Gość
 

Postprzez kamila25 » Cz mar 02 2006, 17:05

Anonymous napisał(a):Rokita jako lekarz ma dobre opinie... ja znam go niestety z innej strony, jest klientem w mojej firmie... wyjatkowo chamowaty i niemily
ale podobno dla swoich pacjentek jest ok


o matko nie strasz :shock:
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kamila25
 
Posty: 6336
Dołączył(a): N lis 28 2004, 01:00
Lokalizacja: Końskie/k.Kielc

Postprzez pauli » Cz mar 02 2006, 19:34

Anonymous napisał(a):Rokita jako lekarz ma dobre opinie... ja znam go niestety z innej strony, jest klientem w mojej firmie... wyjatkowo chamowaty i niemily
ale podobno dla swoich pacjentek jest ok

no i ja własnie też poznałam go od tej strony, ale ja nie byłam jego klientą, te faktycznie traktował w szpitalu bardzo 'patronacko' :?

Maje tak chodzę na zelazną do Chrusciela, ale dawno nie byłam, z pół roku :roll:
muszę sie właśnie kiedyś wybrać...
pauli
 

Postprzez maje00 » Pt mar 03 2006, 10:39

ja nawet lewpiej jak pół roku!!!!

I też się wybieram juz 2 miesiąc
Avatar użytkownika
maje00
 
Posty: 158
Dołączył(a): Wt sty 17 2006, 23:46
Lokalizacja: Kielce

Postprzez pauli » Pt mar 03 2006, 12:21

Maje a skad ty jesteś :?: jakie masz dzidzi :?: zajrzyj na wątek świętokrzyskich mam :D
pauli
 

Postprzez Gość » So maja 13 2006, 23:21

ja również poznałam Rokite i jego żone z \e złej strony,ale to w interesach.Polecam Grelewskiego i Chróściela
Gość
 

Postprzez Aga2007 » Pn mar 12 2007, 16:19

Ja serdzecznie polecam Dr Rokitę, opiekowął się mna i moja ciążą. Po porodzie również chodze na wizyty kontrolne. Bardzo sympatyczny lekarz, dobry profesjonalista. :)
Aga
Avatar użytkownika
Aga2007
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn mar 12 2007, 16:08
Lokalizacja: Kielce

Postprzez Mama_Monika » Wt mar 20 2007, 10:43

Często się spotyka naprawdę dobrych specjalistów,
którzy są nieprzyjemni.
Ale jak się do nich chodzi prywatnie (do nikogo innego nie wolno :? ),
to są uśmiechnięci, wszystko można z nimi załatwić etc.
Avatar użytkownika
Mama_Monika
 
Posty: 117
Dołączył(a): Śr lut 28 2007, 16:34

Postprzez justyśka24 » N kwi 29 2007, 11:58

cześć dziewczyny :) ja tez chciałam skorzystac z usług dr Rokity. Słyszałam, że jest dobrym specjalistom i wielu kobietom pomógł. Zapisałam się na koniec maja. mam nadzieję, że mi pomoże i rozwiąze mój problem :!: trochę się boję jak mnie przyjmie, miałam rózne doświadczenia z ginekologami. podnisłyści mnie na duchu. pozdrawiam :D
Justyśka
Avatar użytkownika
justyśka24
 
Posty: 16
Dołączył(a): N kwi 29 2007, 11:41
Lokalizacja: Radom

Postprzez kamila25 » Wt maja 01 2007, 08:39

Justyśka napewno przyjmie cię z serdecznością, będzie miły i cię dokładnie wysłucha, powodzenia.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kamila25
 
Posty: 6336
Dołączył(a): N lis 28 2004, 01:00
Lokalizacja: Końskie/k.Kielc

Postprzez justyśka24 » Wt maja 01 2007, 09:39

A może powie mi ktoś jak długo czeka sie na wyniki badań u Pana Dr Rokity :?: . Mam nadzieję, że niedługo :!: .
Justyśka
Avatar użytkownika
justyśka24
 
Posty: 16
Dołączył(a): N kwi 29 2007, 11:41
Lokalizacja: Radom

Postprzez kamila25 » Wt maja 01 2007, 14:00

Justyśka jakie wyniki badań??
Np. cytologię jak mi pobrał to powiedział że jak by była jakaś niedobra to mnie zawiadomi i przyśle poczta wynik,a jak nie to bedą w karcie.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kamila25
 
Posty: 6336
Dołączył(a): N lis 28 2004, 01:00
Lokalizacja: Końskie/k.Kielc

Postprzez justyśka24 » Wt maja 01 2007, 17:48

Zastanawiałam się poprosu czy powie mi wszystko w dniu wizyty czy będę musiała poczekać. Mam miec robioną startoskopię (chyba tak to się nazywa i nie wiem wogóle na czym to polega), i reszte badań, które wchodzą w cenę wizyty, czyli napewno cytologię. Nic więcej nie wiem, bo nigdy u niego nie byłam, ani u żanego innego prywatnego. a państwowo to wiesz jak to jest. Pozdrawiam :D
Justyśka
Avatar użytkownika
justyśka24
 
Posty: 16
Dołączył(a): N kwi 29 2007, 11:41
Lokalizacja: Radom

Postprzez kamila25 » Śr maja 02 2007, 08:34

Justyśka jeśli chodzi o cytologię to chyba płaci sie za nią 20 zl, badanie ogólne 70, usg 80zł ale jak robi razem usg i badanie podstawowe to 120zł
ma naprawdę dobry sprzęt więc oczywiście mówił wszystko od razu, na pewno będzie dobrze, pozdrawiam.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kamila25
 
Posty: 6336
Dołączył(a): N lis 28 2004, 01:00
Lokalizacja: Końskie/k.Kielc

Postprzez justyśka24 » Śr maja 02 2007, 09:18

teraz zdrożała wizyta z tego wynika, wszystko razem kosztuje 150zł.
Ja chodziłam do takiego lekarza państwowo, ale badanie robił z wielką łaską, a żeby wydusić z niego diagnozę, albo nawet stwierdzenie, że wszystko ok. to był cud. Byłam kiedyś też u dr. Wójcik w Kielcach, ale jakas niesympatyczna. Wokóle te jej komentarze... i ta asystentka...Szkoda gadać. Dzięki za info :lol: pozdro. :D
Justyśka
Avatar użytkownika
justyśka24
 
Posty: 16
Dołączył(a): N kwi 29 2007, 11:41
Lokalizacja: Radom

Postprzez justyśka24 » Śr maja 02 2007, 11:09

ale zmieńmy temat :) Ten bobas na zjęciu pod twoimi e-mailami to twój :?: Bardzo ładne dziecko. Ja nie jestem mamusią...jeszcze :(
Justyśka
Avatar użytkownika
justyśka24
 
Posty: 16
Dołączył(a): N kwi 29 2007, 11:41
Lokalizacja: Radom

Postprzez kamila25 » Śr maja 02 2007, 15:32

Justyśka, nie ma problemu z Rokitą bo paple cały czas i wszystko tłumaczy czasami jak byłam u niego to tyle mi nagadał że nie pamietałam co mówił :wink:
A jeśli chodzi o zdjecie to mój synek,DZIĘKUJE Dzięki Rokicie dowiedziałam
sie że mój synek jest chory jeszcze jak był malutkim okruszkiem, pokierował mnie do Łodzi na usg genatyczne a potem do znajomego ginekologa który poprowadził moją ciażę do końca, tam go dobrze znają. Powiedział od razu że mnie nie będzie naciagał na wizyty ale pokieruje tam żeby się nami dobrze zajęli, rodziłam w Łodzi w Matce Polce a potem mój synek miał operacje. Gdyby nie on to nie wiedziałabym do tej pory że mój mały ma problemy z nerką.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kamila25
 
Posty: 6336
Dołączył(a): N lis 28 2004, 01:00
Lokalizacja: Końskie/k.Kielc

Postprzez justyśka24 » Śr maja 02 2007, 17:43

Kamilka, no to nieźłe miałaś wrażenia:!:Dobrze że wszystko się ułożyło. Powiem ci, że mam wiele koleżanek, tóre niedawno urodziły bądź są obecnie w ciąży. I jak słyszę co robią lekarze w państowej służbie zdrowia to ciarki mnie przechodzą. Znam 1000 historii gdzie lekarze olewają sobie człowieka. Dlatego chcę jechać do fachowca, a nie znachora. Twoj przypadek utwierdził mnie w przekonaniu, że warto jechać do Rokity.
Ile ma twój mały :?: teraz juz wszystko wporządku :?:
Justyśka
Avatar użytkownika
justyśka24
 
Posty: 16
Dołączył(a): N kwi 29 2007, 11:41
Lokalizacja: Radom

Postprzez kamila25 » Śr maja 02 2007, 21:32

Justyśka jak na suwaczku widać mój Eryk ma 8 miesięcy i niecale 3 tyg.
Ja też znam mnóstwo historii o tępakach nie lekarzach w mojej miejscowości jest ich paru i powiedziałam już zanim zaszłam w ciąże że boje się tu rodzić i nie wiedziałabym do którego iść bo co jeden to gorszy, Chodziłam na początku u mnie pańtwowo ale ten kretyn nie wiedział że teraz sie nagrywa np usg genetyczne na płytę powiedzial ze to kosztuje z 2 tyś, :roll: normalnie jak to usłyszalam to sie za głowę zlapalam, płytkę z usg nagrali mi jak byłam w Łodzi w klinice i to w cenie wizyty zanim się ubralam to już mialam filmik z syneczkiem, a jak sie przyjdzie i powie że chce sie zajść w ciąże planowo i chcę sie przygotować do tego to śmieją sie głupio i pytają sie "no to nie wie pani jak sie w ciąże zachodzi??"
albo jak sie zapytalam innego lek ile zrobić przerwy po tabletkach anty i czy to nie zagrozi dziecku to powiedzial żebym boga sie zapytala :roll:
Ahhhhh szkoda gadać.... :evil: Ale Rokita jest inny nie sadzi takich głupich tekstów, żartowniś z niego ale nie taki beszczelny ham,i profesjonalnie podchodzi do tego co robi, taki lekarz z powolania, nie żałowalam rzadnej zlotówki którą mu dałam a tani nie jest chociaż drogi strasznie też nie, u mnie te konowały prywatnie biorą 70 zł za wizytę jak bylam ze 4 lata tem a teraz pewnie więcej
A co do synka to ma wyłonioną przetokę z pęcherza na zawnątrz z boku brzuszka i będzie z nia chodzil do puty nie rozrośnie mu sie wejście do pęcherza dostatecznie to może potrwać z 1,5- 2 lat, czekamy na to cierpliwie, nie jest tak strasznie jak to sobie wcześniej wyobrażałam, jeżdzimy do Matki Polki co jakis czas na usg brzuszka i na kontrol do lekarki ktora go operowała, czakają nas jeszcze badania i operacja ale nie chcę o tym myśleć teraz bo aż mnie ciarki przechodzą jak przypomnę sobie te tygodnie w szpitalu.
A ty jak chcesz mieć dzidziusia ? planujesz coś? czy masz jakieś klopoty ze zdrowiem
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kamila25
 
Posty: 6336
Dołączył(a): N lis 28 2004, 01:00
Lokalizacja: Końskie/k.Kielc

Postprzez justyśka24 » Cz maja 03 2007, 10:04

Kamilka u mnie to jest złożona sprawa. Po pierwsze planuję z męzem dzidziusia, już jakis rok się staramy ale jakos nic z tego. wcześniej brałam tabl. anty..., które przepisała mi dr. Wójcik w kielcach, bez żadnych badań itp. Później tabletki przepisywał mi lekarz w mojej miejsc. jakie chciałam... Nie robiłam żadnych przerw co jakiś czas bo nie wiedziałam. dopiero nie dawnoo dowiedziałam się tak powinno sie robic.
Oczywiści nic mi nikt nie powiedział. W sumie tabletki brałam 2,5 roku. I jak przestałam to pewnie wszystko sie poprzestawiała w miom org. Okres mam reguralnie, chociaż raz na jakiś czas mi się spóźni 2-3 tyg. i wtedy czuję sie jak bym była w ciąży. Mdłości, taki dziwne uczucie w brzuchu, zachcianki itp. Więc podejrzewam.że moja gospodarka hormon. jest zrujnowana. I ciekawe co dalej... :?: Prawie wszystkie moje koleżanki maja dzieci. W rodzinie też coraz więcej dzieciaków, a u nas nic... Rozumiesz :!:
Z drugiej strony to już przyzwyczailiśmy się bez dziecka. Bez obowiązków, ale nie chcemy dłużej czekać. :!:
Justyśka
Avatar użytkownika
justyśka24
 
Posty: 16
Dołączył(a): N kwi 29 2007, 11:41
Lokalizacja: Radom

Postprzez kamila25 » Pt maja 04 2007, 09:16

Justyśka nie martw sie ja też bardzo długo bralam tabletki ponad 3 lata i też nie robilam przerw bo akurat lekarz powiedzial że nie trzeba, też staralam się o dzidziusia jakiś czas ale chyba to także kwestia podejcia, jak dalam sobie spokój i powiedzialam co będzie to będzie i zajęłam się pracą to zaszlam zaraz w ciążę.
A co do rodziny i znajomych to ię nie przejmuj ja też sie nasłuchałam tekstów różnych.
Ja też jak nie bralam tabl. to rozregulowane mialam wszystko okres 2 tygodnie co 3 miesiace itp. :roll:
Jak czytam cię to mam wrazenie że o mnie piszesz :wink:
Nie martw się, kiedy masz wizytę u Rokity??
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kamila25
 
Posty: 6336
Dołączył(a): N lis 28 2004, 01:00
Lokalizacja: Końskie/k.Kielc

Postprzez justyśka24 » Pt maja 04 2007, 11:33

Hej Kamilka :D
Wizytę mam za dwa tygodnie. no i ciekawe. Nie myślę o tym zbytnio, myślę że będzie ok.mam nadzieję.
Powiem ci, że tak szczerze mówiąc to jestem niecierpliwa :?
Ale z drugiej strony chce mieć pewność, że wszystko jest ok. Wolę dmuchać na zimne...
Trzymam kciuki za Twojego dzidziusia. napewno wszystko będzie ok. :D
Przesyłam pozdrowienia
PS jesteś z Końskich tak :?: Mam kilka koleżanek z tamtych okolic, tj Grodzisko, Jakimowice coś koło tego.
jak byłam na pielgrzymce, nocowaliśmy w Kazanowie. mam miłe wspomnienia z tamtych okolic. 8)
Justyśka
Avatar użytkownika
justyśka24
 
Posty: 16
Dołączył(a): N kwi 29 2007, 11:41
Lokalizacja: Radom

Dr.Rokita

Postprzez ania100 » Śr maja 16 2007, 10:20

Witam!!
Mam 2 letniego synka,przez cała ciąze chodziłam do Pana Dr.Rokity,bez zastrzezen wszystko ok,bardzo miły lekarz,wszystkie skierowania na przerozne badania.Jednak...zawiodłam sie troche na Dr.Rokicie!!Kiedy o 5 rano odeszły mi wody,dzwoniłam do niego chyba z 5 razy ale nawet nie raczył odebrac(a wczesniej sie umawialismy ze jak cos to o ktorej bym nie rodziła to mam dzwonic)A najlepiej jak juz lezałam na porodowce ,popołudniu o 12 był obchod i pan doktor w nim uczestniczył,i własnie to mnie najbardziej wkurzyło-UDAŁ ZE MNIE NIE ZNA,jakbym wogole nie była jego pacjentka.Lezałąm na porodowce od 6 do 18-30,miałam skurcze ,wody mi odeszły a nie miałam rozwarcia,dopiero po 18 jak juz cos sie zaczeło dziac niedobrego z moim bobaskiem pieronem wiezli mnie na cesarke,bo groziło mi zamartwica płodu,niezle cooo??Mam zal do pana doktora ze tak postąpił.Raczej jak bede w ciazy 2 raz to juz nie skorzystam z jego wizyty.Ale za to wiem ze bardzo miły był dla mnie pan dr.Kowalski i dr.Wydrzynski(robił mi cesarke)Pozdrawiam wszystkich :D
Avatar użytkownika
ania100
 
Posty: 5
Dołączył(a): Śr maja 16 2007, 10:03

Następna strona

Powrót do Świętokrzyskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości