[b]Czy są dziewczyny z Nowej Dęby z toxoplazmozą??????[/b]

Moderatorzy: extreme, saba79

Czy lekarz ginekolog powinien wysyłać kobiety na badanie na toxoplazmozę?

tak
3
100%
nie
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 3

[b]Czy są dziewczyny z Nowej Dęby z toxoplazmozą??????[/b]

Postprzez MoniaTW » Pn wrz 19 2005, 20:18

Jeśli są jakieś dziewczyny nie koniecznie z Nowej Dęby, które są chore na toxoplazmoze i chcą porozmawiać o tym czymś to zapraszam na rozmowę.Mogły byśmy założyć koncik dziewczyn dotkniętych toxoplazmozą.

Ja zacznę.Mam 26 lat i martwą ciążę za sobą.Dzieciaczka straciłam w czerwcu w 7 tyg.ciąży.Dopiero po fakcie dowiedziałam się,że mam toxoplazmozę.Strata Kochanej istotki i wiadomość o chorobie załamały mnie całkowicie.Potrzebowałam i nadal potrzebuję wsparcia psychicznego, podtrzymania na duchu i rozmów na ten temat.Mój mąż zachodzi w głowę jak mi pomóc ale nie potrafi.Jedynie rozmowa z osobami, które to przechodzą może nam pomóc.Niestety nie znam nikogo i dlatego proponuję utworzyć taką grupkę osób.Wiem że jesta wiele kobiet, które nie wiedzą co to jest,skąd to się bierze, jak odczytać wyniki itd,itp.Dlatego też powinnyśmy się połączyć i pomóc tym, które nie mają o tym zielonego pojęcia i potrzebują wsparcia.
Monika
Avatar użytkownika
MoniaTW
 
Posty: 10
Dołączył(a): Pt wrz 16 2005, 00:00
Lokalizacja: podkarpackie

Postprzez nifla » N gru 18 2005, 02:41

k
Ostatnio edytowano N lis 10 2013, 14:02 przez nifla, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
nifla
 
Posty: 933
Dołączył(a): N sty 09 2005, 01:00

Postprzez Gość » Pn sty 02 2006, 18:06

Witaj Nifla.Niestety jeszcze nie przegonilam toxoplazmozy i kiedy to nastapi to sie jeszcze zobaczy.jak narazie udalo mi sie tylko zmniejszyc poziom IGg z 213 na 98.5.Milo mi ze sie odezwalas.Pozdrawiam i dziekuje za troske.Monika
Gość
 


Powrót do Podkarpackie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron