PROSZE POMOZCIE

Moderatorzy: extreme, saba79

PROSZE POMOZCIE

Postprzez monilka » Cz maja 26 2005, 20:32

WITAM WSZYSTKICH.JESTEM TU OD WCZORAJ I TA STRONA JEST SWIETNA,NAWET NIE WIEDZIALAM ZE TAKA MOZE BYC.MAM PROSBE,MAM 21 LAT,NARAZIE JESZCZE NIE MAM DZIDZIUSIUA,DOPIERO W PAZDZIERNIKU,MIESIAC TEMU WZIELISMY SLUB CYWILNY,JA NIE PRACUJE .A MAZ PRACUJE JAKO MAGAZYNIER NA TELEFON,2-3 RAZY W TYGODNIU.JEST NAM CIEZKO.NIE MAMY ZABARDZO DO KOGO ZWROCIC SIE O POMOC,WIEC MOZE TA DROGA SIE UDA.POTRZEBUJEMY JAKIES UBRANKA,TAKIE GRUBSZE NA JESIEN I ZIME,I JESLI KTOS BY MIAL WOZEK JAKIS DLA DZIDZIUSIA,ALBO LOZECZKO TO BEDZIEMY PRZESZCZESLIWI,JESLI JAKAS SUME ODLOZYMY TO MOZEMY ZAPLACIC.JESLI KTOS BY MOGL TO ROWNIEZ PROSZE O JAKAS POMOC FINANSOWA,DO TEJ PORY WIEKSZOSC BADAN MIALAM PLATNE, MAM LOZYSKO PRZODUJACE I CHCIALABYM MOC CZESCIEJ ROBIC USG ZEBY ZOBACZYC CZY COS SIE ZMIENIA,ZA JEDNA WIZYTE PLACE 40ZL.NIE MAM KONTA W BANKU,ALE MAMA UDOSTEPNI NAM SWOJE.MIESZKAMY W NOWYM SACZU.JESLI JEST KTOS KTO NAM MOZE POMOC TO BARDZO O TO PROSZE.MOJ EMAILE-monik.h@poczta.fm DZIEKUJE NAWET ZA TO ZE KTOS TO PRZECZYTA.POZDRAWIAM WSZYSTKICH.DZIEKUJE.
Avatar użytkownika
monilka
 
Posty: 387
Dołączył(a): N maja 22 2005, 00:00
Lokalizacja: NOWY SACZ

Postprzez bertka77 » Pt maja 27 2005, 17:12

Monik,przykro mi z powodu twojej sytuacji>moja tez jest ciężka,mój narzecziny nie pracuje,ja tez nie.Jestem w 10 tygodniu i mam nadzieje ze wszyetko będzie w porządku.Ja badania wykonuje nieodpłatnie i nie mam z nimi żadnego problemu.Bardzo chciałabym Ci pomóc ale nie moge bo sama potrzebuje pomocy.Moja siostra rodzi za miesiąc więc ubranka bede miała od niej.Ja bardzo przeżywam swoja ciąże na dodatek 27 sierpnia mamy ślub co sprawia że jeszcze bardziej sie denerwuje.Trzymam za Ciebie kciuki i pozdrawiam.Głowa do góry!Ufam że będzie dobrze!
Avatar użytkownika
bertka77
 
Posty: 20
Dołączył(a): Śr maja 25 2005, 00:00
Lokalizacja: bertka5@interia.pl


Powrót do Podkarpackie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości